R e k l a m a

Stabilny i szybki internet w Pajęcznie?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Stabilny i szybki internet w Pajęcznie?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 43)
  • Autor
    Wpisy
  • #47996 Reply
    Szymon
    Gość

    Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć którego operatora z naszej okolicy polecacie? Chodzi mi o to aby internet był przede wszystkim stabilny, o niskim pingu w godzinach szczytu.

    #48007 Reply
    paj
    Gość

    Ja mam internet-leci swiatlowodem zalozonym prywatnie przez p.Beske z ul narutowicza.Mega szybki,w dobrej cenie.Kazda usterka czy problem rozwiazywany jest od reki.Naprawde polecam bo jakosc uslug jest super.
    Zadowolona klientka:)

    #48027 Reply
    :D
    Gość

    Polecam INGRAM. Jeśli chodzi o niezawodność i stabilność są najlepsi! Tylko szybkości trochę słabe jak na teraz.

    #48037 Reply
    XyZ
    Gość

    Ingram oferuje chyba 100Mb/s taki plakat widziałem.

    #48038 Reply
    Szymon
    Gość

    A co sądzicie o DeltaNet z Makowisk?

    #48039 Reply
    :D
    Gość

    to 100Mb tylko w wybranych miejscach. Ale niezawodność naprawdę gwarantowana. Ogólnie polecam.
    O DeltaNet słyszałem wiele negatywnych opinii ale sam nie miałem z nimi do czynienia, więc nie wiem czy to prawda.
    Z tego co widzę na ich stronie, to nie oferują oni zawrotnych prędkości. W dzisiejszych czasach to troszkę za mało.

    #48072 Reply
    Net
    Gość

    Nie polecam Ingramu. Mam osobiście neta od nich ale prędkość jest beznadziejna, a czasem jest nawet problem z przeglądaniem stron no i często w dni wolne takie jak sobota i niedziela czyli jedyny czas kiedy mogę sobie w necie posiedzieć to neta wtedy nie ma. Tylko do końca umowy i szukam kogoś innego

    #48073 Reply
    :D
    Gość

    Tak z ciekawości w jakim rejonie mieszkasz? Moje dane mogą być nieaktualne, bo w tej chwili mam światłowód od kogoś innego(INGRAM nie ma w tym rejonie światłowodów). Obecnie mam ciągle przerwy i zrywanie połączeń. Taki światłowód, że radiowy był stabilniejszy. Ponad rok temu miałem INGRAM radiowy i chodził jak marzenie. Może prędkości nie były takie zawrotne ale nigdy nie było przerw.

    #48079 Reply
    użytkownik
    Gość

    Te 100mb to jest nic innego jak chwyt marketingowy posiadam niby ten pakiet ale rzeczywista prędkość ledwo przekracza 80mb

    #48088 Reply
    XyZ
    Gość

    Ja mam od Beśki i jest chyba 10 megabitów jak dobrze kojarzę. Pobieranie plików, oglądanie YouTube czy innych filmów bez zakłóceń.

    Swoją drogą pamiętam początki Ingramu jaki to był szał, ale prędkości to był koszmar.

    #48098 Reply
    Szymon
    Gość

    Zdaję sobie sprawę że te 100Mb to jest do 100Mb. Cwaniaki się zabezpieczają w ten sposób. Słyszałem o Koperskim że to straszny burak itp. Serwis ma opóźnienie nawet do 2 tyg. Więc ciężko powiedzieć na kogo tu postawić. Beśka wydaję mi się najciekawszą opcją 🙂

    #48107 Reply
    neo
    Gość

    Beśka znowu z kolei ma wolny internet jak na dzisiejsze czasy i nie adekwatny do ceny chociaż słyszałem też że miał fantazje dodatkowej opłaty za ruter

    #48112 Reply
    robert
    Gość

    kolego a jakiej karty używasz skoro wykręca ci 80mb oznacza, że twoja karta lan jeśli używasz kabla router komputer jest 100mb, a to jest jej max przepustowości ściślej to 78mb realnego transferu, a jeśli łączysz się bezprzewodowo to oznacza maksymalny transfer dla karty w technologi „N” zostaje ci zakup routera w paśmie AC i karty do kompa i będziesz miał 100 mb więc dostawca dostarcza internet ok, swoja drogą to wygląda że internet w ingramie działa na wysokim poziomie bo są to naprawdę bardzo dobre osiągi

    #48117 Reply
    Ing
    Gość

    Dlaczego mam kupować router jak dostałem nowy przy zakładaniu po drugie jest podłączony do zintegrowanej karty sieciowej płyty głównej Gigabyte 970A-DS3P model routera TL-WR841N TP LINK komputer i router są nowe

    #48118 Reply
    Ing
    Gość

    tak jeszcze z ciekawości spytam ma faktycznie ktoś te 100mb ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 43)
Odpowiedz do: Reply #48027 in Stabilny i szybki internet w Pajęcznie?
Twoje informacje