R e k l a m a

Stacja paliwowa pod lasem

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Stacja paliwowa pod lasem

Przeglądajasz 12 wpisów - od 46 do 57 (z 57)
  • Autor
    Wpisy
  • #102122 Reply
    marek
    Gość

    pod lasem ta dzielnica to Radzimówek

    #102127 Reply
    Pawcio74
    Gość

    Swego czasu trochę interesowałem sie tematem i powiem tak ,lepsze paliwo od Orlenu ma Lotos (chodzi o metodę produkcji ,czas w którym dodaje się biokomponenty )na mleczarni zawsze widzę cysternę z Circle a oni dostarczają paliwo z lotosu z własnymi dodatkami więc to jak by bogatsza wersja On i Pb95 ,ja zostaje więc przy mleczarni ,teraz obniżyli cenę więc po co zmieniać jak mam sprawdzone 😀

    #102133 Reply
    ja
    Gość
    #102170 Reply
    Paweł
    Gość

    Mleczarnia pójdzie z torbami jak nie opuści ceny, wcale nie mają jakości paliwa tak jak ktoś pisze handlują tym samym co wszyscy w okolicy.
    Pisanie o cysternie z circle to żenada
    Ps circle tankuje tylko na swoich stacjach 😊

    #102185 Reply
    Pawcio74
    Gość

    Żenadą jest wypisywanie nie sprawdzonych wiadomości i twierdzenie ze Circle zaopatruje tylko swoje stacje nie sprawdziwszy najpierw co i jak, a wystarczy zapytać podjechać na stację i poprosić o specyfikację danego paliwa tam jest czarno na białym kto dostarcza i skąd .

    #102186 Reply
    Adam
    Gość

    Tankuje na Mleczarni i faktycznie kilka razy widziałem cysternę Circle, więc pawcio ma rację.

    #102261 Reply
    Ksa
    Gość

    Gdyby mleczarnia poszła w remont i jakieś logo typu Circle czy BP to pozstałe stacje mogłyby już żagle zwijać.

    #104055 Reply
    Ela
    Gość

    Pozdrawiam panią x pracownika tej stacji paliwowej Lot… , która wystawia fakturki swojemu mężowi rolnikowi na paliwo.
    ” Kombinuj dziewczyno…” 😁
    Bierzcie paragony…..
    Hi hi

    #104094 Reply
    Rychu
    Gość

    ja tankuję rano i wieczorem , i chodzę jak w zegarku

    #104148 Reply
    Przemek
    Gość

    A ja pozdrawiam Pania X. Blądynke. Lat ok 40-45. Nieznam imienia, ale jak podejrze na plakietce to napisze jeszcze raz. Ma to spojrzenie. Oczka- cud, miód 😜

    #104172 Reply
    wlodek
    Gość

    Ela z ORLENA się uaktywniała to z dojnej zmiany normalne

    #104772 Reply
    Marcin
    Gość

    Pani o imieniu OLA na Lotosie jest przesliczna. Czarne włoski, figurka lux. Bardzo mila i usmiechnieta. Super idealna panna 🙂

Przeglądajasz 12 wpisów - od 46 do 57 (z 57)
Odpowiedz do: Reply #100129 in Stacja paliwowa pod lasem
Twoje informacje