R e k l a m a

Starosta Ryś i jego urlop

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Starosta Ryś i jego urlop

  • This topic has 105 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 6 years temu by Marek.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 106)
  • Autor
    Wpisy
  • #29189 Reply
    tem
    Gość

    Mam już dosyć tego co dzieje się w Pajęcznie i zastanawiam się czytając dzisiejszy numer IPP czy Starosta Ryś jest taki beszczelny mówiąc o swoim urlopie i ma wszystkich / podatników /gdzieś , czy jest taki głupi , że nie wie co mówi.Chyba , że znalazło się tam przekłamanie dziennikarza.
    W końcu przedsiębiorstwo samorządowe rządzi się innymi prawami. Tam 2+2=7 a kondycja finansowa starostwa jest doskonała.
    Może jakaś riposta Panie Starosto ? Sprawa w sądzie przeciwko IPP. Kłamią ?

    #29192 Reply
    nie_mogę
    Gość

    urlop urlopem, ja bym się zastanowił ile osób z rodziny powsadzał już na stołki i ile jeszcze zamierza

    #29193 Reply
    Zbigniew
    Gość

    tem jak możesz to streść co tam było napisane bo szkoda mi wydawać pieniędze na te głupoty.
    Ogólnie to się dziwie kto jeszcze kupuje gazety, a już szczególnie IPP.
    Dawniej zdarzało mi się, jeszcze kupić Kulisy albo DZŁ ale od czasu jak wchodzę tutaj straciło to już całkowicie sens. Mam nadzieję, że sie taki stan utrzyma i nie sprzedacie się tak jak co niektórzy.
    Co do Rysia to pamiętajcie, że to wy i wasi znajomi pośrednio lub bezpośrednio wybraliście taką radę.

    #29197 Reply
    ja
    Gość

    co do gazet to wolę kupić niż czytać w markecie, bo to totalna żenada !

    a co do pana Rysia, brak słów 🙂

    #29198 Reply
    Mario
    Gość

    Hahaha, w sumie to masz racje, żenadą jest pokazywać się z niektórymi tytułami publicznie 🙂
    Mam nadzieję że kiedyś przyjdzie na nasz teren porządna i rzetelna gazeta.

    #29222 Reply
    indoor
    Gość

    „rysie są pod ochroną” PSL

    #29260 Reply
    indoor
    Gość

    Jeśli ktoś nie wykorzystuje urlopu to widocznie nie jest mu potrzebny a nie jest niezastąpiony bo po prostu takich ludzi niema nie oszukujmy się nie wykorzystałeś urlopu nie był ci potrzebny więc ci przepada ludzie nie do zastąpienia nie istnieją więc wstyd, wstyd, wstyd ale trzeba go mieć więc przepraszam ale nie wiem ile wpłynęło na moje konto kto w to uwierzy żenada i tak od lat ale każdy chrześcijanin a jakże hulaj dusza piekła nie ma i do komunii hyc co niedziela

    #29261 Reply
    tem
    Gość

    Niestety zdecydowanej większości naszych „polityków” brakuje klasy.
    Jaki powiat tacy politycy.

    #29265 Reply
    rak
    Gość

    Zgadzam się z Tobą w 100%. Jeszcze w pierwszej ławce w kościele siedzą bo myślą że bliżej im do Boga!!!!!!

    #29268 Reply
    indoor
    Gość

    i co drodzy wyborcy wybornie jest się cieszyć sukcesami swojego wybrańca gratuluję

    #29272 Reply
    Pajeczanin
    Gość

    @ rak, no i mają rację, bliżej do Boga to w Polsce bliżej do kasy 😀

    #29288 Reply
    indoor
    Gość

    i tylko tyle?
    ważniejszy jest program dni Pajęczna albo jakiś złodziejaszek w szpitalu
    serdecznie gratuluję i z niepokojem myślę o przyszłości

    #29293 Reply
    nie_mogę
    Gość

    problem polega na tym, że ktoś cały czas takiego Rysia wybiera. kto na niego głosuje? wg mnie to jest mniej więcej tak, że młodzi mają wybory w dupie, mało młodych kandyduje, tak samo jak mało młodych osób startuje w wyborach. największa grupa wśród wyborców to tzw: „stare baby” które wybierają na zasadzie „tyn już był to sie zno” albo głosują na swojego i później tak to wygląda że polityka nasza lokalna to jedno wielkie gówno

    #29450 Reply
    urwis
    Gość

    starosta ma elastyczny czas pracy, czyli wychodzi kiedy chce i zalatwia co chce. jadac z kierowca np Łodzi do Urzedu Marszałkowskiego ma czas rowniez na swoje prywatne interesy(nawet wypic ze starymi kumpalmi moza bo przywioza pod sam dom) Dlatego nie ma potrzeby korzytsania z urlopu i oczywiste jest ze dostaje potem ekwiwalent.

    Co do wyborow to nie do konca tak jest ze ludzie glosowali i sa winni ze Rys jest na stolku, bo najpierw wybiera się radnych a ci z kolei sami ustalaja miedzy soba stolki(liczba glosow danej partii decyduje kto ma przewage). Nie wiem czy pamietacie jak bylo z Lewera- nikt nie wybral belfra a w cudowny sposob zostal wi-ce starosta w bylej kadencji.Z reszta Rys ma takich kolegow i ma takie poparcie ze niestety nikt mu nie potrafi sie postawic a my biedne szaraki mozemy sie denerwowac a i tak nic nie mozna zrobic.

    #29498 Reply
    adhd
    Gość

    Za branie takich odpraw powinno się odpowiadać jak za wyłudzenie …

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 106)
Odpowiedz do: Reply #29288 in Starosta Ryś i jego urlop
Twoje informacje