R e k l a m a

Starosta Ryś i jego urlop

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Starosta Ryś i jego urlop

  • This topic has 105 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 6 years temu by Marek.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 106)
  • Autor
    Wpisy
  • #29551 Reply
    indoor
    Gość

    a co tak szybko ważny temat ucichł?

    #29627 Reply
    indoor
    Gość

    zamiast bardzo ostro potępić takie postępowanie i pokazać swoją dezaprobatę dla takich działań zajmujecie się Chińczykiem czy plotkami kto kogo potrącił czy ten co go policja złapała to on czy kto inny ludzie ta władza tylko na to czeka: „zajmijcie się bzdurami a my będziemy robić SWOJE

    #29641 Reply
    ben ten
    Gość

    banda darmozjadow !!!!!!!!!!! swinie do koryta jak zwykle sie pchaja szkoda ze do tej pory zadna z tych swin ,zarowno z gminy i powiatu nie zrobili porzadnego chodnika na ług !!!!!!!!!!

    #29653 Reply
    indoor
    Gość
    #29674 Reply
    indoor
    Gość

    Jeśli ktoś nie wykorzystuje urlopu to widocznie nie jest mu potrzebny a nie jest niezastąpiony bo po prostu takich ludzi niema nie oszukujmy się nie wykorzystałeś urlopu nie był ci potrzebny więc ci przepada ludzie nie do zastąpienia nie istnieją więc wstyd, wstyd, wstyd ale trzeba go mieć więc przepraszam ale nie wiem ile wpłynęło na moje konto kto w to uwierzy żenada i tak od lat ale każdy chrześcijanin a jakże hulaj dusza piekła nie ma i do komunii hyc co niedziela

    #29759 Reply
    indoor
    Gość

    nie pozwólmy aby temat ucichł

    #29965 Reply
    eter
    Gość

    Swoje myślę, tematem powinna zająć się prokuratura z urzędu, w związku z wyłudzeniem pieniędzy.

    #29967 Reply
    nie_mogę
    Gość

    najgorsze w tym wszystkim jest to, że za rok i tak wybiorą tych samych oszustów.

    moim zdaniem po prostu mieszkańcy naszego powiatu są ułomni wybierając cały czas tych samych ludzi. młodzi wybory mają w dupie, a stare baby głosują na Rysia i rysiopodobnych bo „un już był to wi jak rzondzić i jest swój”…

    cały ten powiat przynosi nam więcej wstydu niż korzyści, wystarczy obejrzeć filmik z obrad. tylko się żrą między sobą, jakby mogli to by się pozabijali.

    powiat – rozwiązać, całą radę przegnać w piździec a tych co nakradli jeszcze do paki wsadzić i niech oddadzą to co nakradli.

    #30013 Reply
    rex
    Gość

    Na filmie z sesji jeden z radnych (chyba lekarz) zadaje pytanie ile było tych pieniędzy i za co, otrzymał już odpowiedź ? Warto o tym napisać.

    #30015 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Odpowiedź nie została udzielona od razu, ponieważ Radny Młynarczyk w swojej interpelacji prosił o odpowiedź na piśmie.

    #30019 Reply
    nie_mogę
    Gość

    a ten list będzie można zobaczyć czy to ściśle tajne?

    #30047 Reply
    indoor
    Gość

    „idealny” Burmistrz naszego miasta i „idealny” Starosta naszego powiatu, jaka ta idea?

    #30093 Reply
    indoor
    Gość

    Sz.P. Starosto pamiętamy!!!!

    #30163 Reply
    indoor
    Gość
    #30173 Reply
    amadeusz
    Gość

    INDORZE po twoich komentarzach widać,że chyba mieszkasz w lesie albo pod lasem,pijesz w samotności do lusterka,jesteś na utrzymaniu mamusi, a w dodatku jesteś zmierzły jak kocie g….. Weź wyprowadź się do Azejberdżanu bo czytając twoje „ambitne” teksty robi się nie dobrze.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 106)
Odpowiedz do: Reply #30047 in Starosta Ryś i jego urlop
Twoje informacje