R e k l a m a

Starosta Ryś i jego urlop

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Starosta Ryś i jego urlop

  • This topic has 105 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 6 years temu by Marek.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 106)
  • Autor
    Wpisy
  • #30185 Reply
    indoor
    Gość

    boli panie Ja…e?

    #30186 Reply
    indoor
    Gość

    i ma boleć

    #30188 Reply
    indoor
    Gość

    obrzucanie innych inwektywami świadczy Amadeuszu w domyśle J…e o braku argumentów z twojej strony ja i inni mówimy o niewygodnych faktach natomiast ty pomawiasz a fe to nie przystoi „kulturalnemu człowiekowi” no cóż, że fakty czasem bolą tylko z faktami się nie dyskutuje!!!!!!

    #31109 Reply
    prozac
    Gość

    Starosta Ryś z Pajęczna i były v-ce starosta Lewera pobrali ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Słychać też w kuluarach, że jeszcze wzięli odprawy, ale to nie sprawdzone info. Może szanowni dziennikarze przyjrzą się temu problemowi bliżej ?

    #31110 Reply
    Lok
    Gość

    Poszukaj ostatniego filmu z sesji powiatu i na forum bo już o było pisane.

    #31111 Reply
    nie_mogę
    Gość

    sprawa owszem była poruszona ale szczegółów raczej nikt nie zna

    #31120 Reply
    edw
    Gość

    I pewnie już nie poznamy …

    #31129 Reply
    edw
    Gość

    Z pewnością nie poznamy,bo temat na forum jest „spychany” z głównej w bardzo krótkim czasie 😉

    #31133 Reply
    też mieszkanka
    Gość

    jest jak jest cicho sza…………!

    #31134 Reply
    aniela
    Gość

    A czy te pieniadze zostaly wyplacone tylko obu panom Moze nalezy zapytac poprzednich starostow i vicestarostow czy takie odprawy pobrali bo o ile mi wiadomo ich wysokosc reguluja przepisy prawne i dotycza one zarowno prezydentow burmistrzow wojtow jak i starostow

    #31140 Reply
    edw
    Gość

    To ciekawy temat, może tak poczytny portal napiszę o tym ?Wystarczy napisać zapytanie do wszystkich gmin powiatu i starostwa, pytać oczywiście o obecnych, jak i poprzednich włodarzy i dokładne kwoty.

    #31141 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Temat odpraw i ekwiwalentów za urlop został poruszony podczas ostatniej sesji Rady Powiatu.
    Radny Karol Młynarczyk złożył w tej sprawie interpelację, więc temat wróci podczas zbliżającej się sesji.

    #31162 Reply
    edw
    Gość

    @admin – a może redakcja portalu przepyta włodarzy wszystkich ośmiu gmin ?

    #31164 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    @edw – do tematu odpraw wrócimy po sesji powiatowej.

    #31166 Reply
    robol
    Gość

    temat powrócił

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 106)
Odpowiedz do: Reply #32902 in Starosta Ryś i jego urlop
Twoje informacje