R e k l a m a

Starosta Ryś i jego urlop

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Starosta Ryś i jego urlop

  • This topic has 105 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 6 years temu by Marek.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 106)
  • Autor
    Wpisy
  • #31260 Reply
    zastraszanie
    Gość

    zdecydowanie zastarasznie, pisząc z bramek które ukrywają IP posty są usuwane. Co oznacza że admin sobie może „posegregować” IP i wtedy zmiana nicku nic wam nie pomoże

    #31261 Reply
    zastraszanie
    Gość

    więc pewnie i te posty wyparują. Proponuje zawsze pisać z bramek które ukrywają IP. Jeśli policja będzie chciała to i tak otrzyma wszystkie wasze dane i nie ukryjemy tego. Natomiast ja nie życzę sobie by admin widział z jakiego IP pisze;)

    #31263 Reply
    zastraszanie
    Gość

    ale skoro on usuwa posty ktore piszemy z bramek zmieniające IP to znaczy że po coś mu jest jednak to nasze IP potrzebne ….

    #31264 Reply
    sfs
    Gość

    Bo to nie tylko Ryś zgarnął kaskę za urlop, ale i Lewera 😀

    #31317 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Pisałem to już chyba w innym temacie ale napiszę jeszcze raz.
    Dajemy Wam możliwość swobodnej wypowiedzi, nie moderujemy komentarzy, a kasujemy tylko w uzasadnionych przypadkach.
    Proszę jednak nie mylić wolności słowa z brakiem odpowiedzialności za swoje wypowiedzi.

    #31318 Reply
    robol
    Gość

    żegnam Twoje Pajęczno pl.

    #31319 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Pozdrawiamy.

    #31335 Reply
    posty
    Gość

    Widzę że posty nie zniknęły, więc rozumiem że nie będą usuwane mimo pisania z innych bramek zmieniających ip ?

    #31543 Reply
    edw
    Gość

    Było już to posiedzenie w powiecie ? Przyznali się, że zagarnęli te kaskę ? Wyjaśniono cokolwiek ?

    #31637 Reply
    edw
    Gość

    Ten nowy samochód zakupiony przez burmistrza to sugestia jego nowego asystenta ? A osobowa skoda przekazana do komunalki będzie wozić zasuwy, rury, studzienki ? Myślę, że jej ładowność wystarczy do szybkich usuwania awarii 😉

    #32204 Reply
    baca
    Gość

    admin@ Temat odpraw i ekwiwalentów za urlop został poruszony podczas ostatniej sesji Rady Powiatu.
    Radny Karol Młynarczyk złożył w tej sprawie interpelację, więc temat wróci podczas zbliżającej się sesji.]

    I co na sesji? Była? Czy już nigdy się nie dowiemy co z interpelacją?

    #32205 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Sesja odbędzie się 31 marca.

    #32462 Reply
    baca
    Gość

    admin@
    Co z interpelacją radnego K Młynarczyka?

    #32474 Reply
    ttt
    Gość

    Słyszałem na mieście, że Lewera i Tokarski nie kazali o tym pisać. Nie wiem ile w tym prawdy – dlatego tylko pytam.

    #32475 Reply
    nie_mogę
    Gość

    również czekam z niecierpliwością na wyjaśnienia.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 106)
Odpowiedz do: Reply #31335 in Starosta Ryś i jego urlop
Twoje informacje