R e k l a m a

Starosta Ryś i jego urlop

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Starosta Ryś i jego urlop

  • This topic has 105 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 6 years temu by Marek.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 106)
  • Autor
    Wpisy
  • #32478 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    ttt niestety do nas też dotarły te informacje. W związku z czym, nic na ten temat już tutaj nie napiszemy. Ogólnie, najprawdopodobniej dzisiaj jest ostatni dzień kiedy można na stronie komentować.
    Pozdrawiam

    #32479 Reply
    D
    Gość

    Prima Aprilis 😀

    #32536 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Oczywiście poprzedni komentarz był prima aprilisowy.
    Wracając do tematu, Radny Młynarczyk otrzymał odpowiedź na swoją interpelację.
    Starosta i jego zastępca otrzymali wynagrodzenie za 24 dni niewykorzystanego urlopu. Natomiast odprawę otrzymał tylko były wicestarosta Lewera.

    #32898 Reply
    baca
    Gość

    Wnoszę o skasowanie tematu jak to ma miejsce z tematem:”Wyłączona możliwość komentowania artykułów związanych z burmistrzem” jak cenzura to cenzura

    #32899 Reply
    baca
    Gość

    admin@ jak twoja wypowiedź cyt:Jeśli chodzi o ekwiwalenty za urlop starosty Rysia było to 11 tys, w przypadku wicestarosty 9 tys.” do twojej powyższej wypowiedzi

    #32902 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    @baca Tylko autor wątku może wnosić o usunięcie lub zablokowanie. Jeśli chcesz się bawić w cenzora mogę co najwyżej usunąć twoje komentarze.
    Co do powyższej wypowiedzi to wydaje mi się, że jest jasna. Wicestarosta otrzymał zarówno ekwiwalent za urlop i odprawę, natomiast starosta tylko ekwiwalent za urlop (nie jak sugerowano wcześniej odprawę).

    #32903 Reply
    kaka
    Gość

    Baca widać nic ci na tym forum nie odpowiada. Skoro uważasz że forum jest cenzurowane to się wyprowadź na inne i krwi innym nie psuj!!

    #32908 Reply
    baca
    Gość

    Droga Redakcjo oto Wasza niezależność na konkretne pytania odpowiadacie lakonicznie: „Starosta i jego zastępca otrzymali wynagrodzenie za 24 dni niewykorzystanego urlopu. Natomiast odprawę otrzymał tylko były wicestarosta Lewera” i dopiero jak docisnął temat edw to podaliście dokładnie:”Jeśli chodzi o ekwiwalenty za urlop starosty Rysia było to 11 tys, w przypadku wicestarosty 9 tys.” a w miedzy czasie sfora typu „tomi” oraz inni za pomocą wulgaryzmów i inwektyw zamienia celowo ważny temat w pyskówkę byleby dalej od tematu, następnie temat się zamyka i już po sprawie. I nie piszcie tylko, że pozwalacie na wulgaryzmy w aby nie prowadzić cenzury. A krew to psuje nie tylko mnie, takie postępowanie władzy które pozwala w majestacie prawa dorabiać.

    #32909 Reply
    brawo Baca
    Gość

    brawo baca;) brawo ciśnij 😉 niech ludzie widzą co się wyprawia. a administratora prosimy o niecenzurowanie

    #32910 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Drogi @baca w momencie kiedy pisałem o wynagrodzeniu za 24 dni nie znałem dokładnej kwoty, ponieważ nie byłem obecny na sesji. Niestety ta dyskusja jest bezcelowa, ponieważ nie mam zamiaru co chwilę udowadniać bezstronności portalu. Mam nadzieję, że każdy użytkownik, który nas odwiedza ma wyrobione swoje zdanie na ten temat i próby zdyskredytowania nas nie odniosą skutku.
    TwojePajeczno.pl było i pozostanie miejscem gdzie każdy może się swobodnie wypowiadać, co udowadniają twoje wpisy w tym temacie, ponieważ gdyby istniała tutaj jakakolwiek forma cenzury ta rozmowa nie miała by miejsca.

    #32915 Reply
    Tomi
    Gość

    Bacuś całe szczęście nasz pyskówka jest cały czas dostępna i kazdy może sobie wyrobić zdanie na jej temat 🙂 Osobiście uważam że jesteś z konkurencyjnego portalu lub gazety, którym TwojePajęczno.pl zabrało czytelników i starasz się podważyć niezależność tego portalu. Jest to jedyny portal gdzie masz możliwość swobodnej wypowiedzieć. Jeśli tak nie jest to wskaż mi inny.

    #32922 Reply
    baca
    Gość

    Ten temat tego nie dotyczy. Celowa zmiana tematu!!!!!!!!!!!

    #32923 Reply
    Iga
    Gość

    Baca@ cyt „A krew to psuje nie tylko mnie, takie postępowanie władzy które pozwala w majestacie prawa dorabiać.”
    jeżeli robią to w majestacie prawa tzn że mają ustawowo do tego prawo. Nie do końca rozumiem o co halo; przecież nie robią tego nielegalnie. Raczej pretensje do ustawodawcy i rządzących z Wiejskiej. Podważanie wiarygodności portalu też dla mnie niezrozumiałe.

    #32926 Reply
    baca
    Gość

    No i ok masz prawo do pochwalania ich postępowania ale pozwól mieć innym swoje zdanie czy to co nie jest łamaniem prawa jest etyczne. Czy ty możesz pobrać ekwiwalent za urlop?

    #32928 Reply
    kaka
    Gość

    Ja pracuję u prywaciarza i mogę 🙂 mając kredyt na karku często korzystam z tego prawa :/ Tzn że jest to niemoralne?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 106)
Odpowiedz do: Reply #31260 in Starosta Ryś i jego urlop
Twoje informacje