R e k l a m a

Stowarzyszenie "Mam pomysł"

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Stowarzyszenie "Mam pomysł"

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #2003 Reply
    pajeczak
    Gość

    Pod koniec 2013 roku słyszałem od kilu osób, że powstało stowarzyszenie ludzi młodych którzy chcą zrobić porządek w powiecie. Słyszeliście coś na ten temat, czy już „młodzi” się zniechęcili i stowarzyszenie padło?

    #2005 Reply
    anonim
    Gość

    Młodzi to niech lepiej jadą za granicę. My starzy świetnie sobie dajemy radę.

    #2051 Reply
    zając
    Gość

    No właśnie! co z tą nową inicjatywą? ko tam jest? jakiś program?jakiekolwiek info?

    #2062 Reply
    tirt
    Gość

    Jeżeli to stowarzyszenie powstało , w myślach osoby która była skazana za wyprowadzenie pieniedzy do własnej kieszeni z …… to sory gregory niech się lepij szybko rozpadnie

    #2069 Reply
    Swój chłop
    Gość

    tirt o kogo chodzi?

    #2071 Reply
    ponczek
    Gość

    Stowarzyszenie, które powstaje na kilka miesięcy przed wyborami i do tej pory nie wykazało się niczym ciekawym to jakaś wydmuszka.

    #2255 Reply
    Łęcina
    Gość

    Przecież to „stowarzyszenie” to ściema. Założyli stowarzyszenie i nikt o nich nie słyszał, nic nie zrobili. Pewnie się uaktywnią przed wyborami i naobiecują, że są młodzi i pełni pomysłów. Tylko szkoda, że tych pomysłów nie zdradzą 🙂

    #6429 Reply
    obywatel
    Gość

    Jak się dzisiaj dowiedziałem kto za tym stoi to myślałem że padne ze śmiechu już się całkiem niektórym w głowach pomieszalo.
    Ciekawe czy ci młodzi ludzie wiedza z kim się obdali.

    #7470 Reply
    gigi
    Gość

    odp DO anonim
    JAK WSZYSTKICH MŁODYCH WYŚLESZ ZA GRANICE TO KTO NA CIEBIE BĘDZIE PRACOWAŁ? LEPIEJ ZEJDŹ ZE STOŁKA I USTĄP MIEJSCA MŁODYM BO WYSTARCZY JUŻ TEGO ŚREDNIOWIECZA.

    #7471 Reply
    haha
    Gość

    a kto za tym stoi ? nic nnie słyszałam :/

    #101770 Reply
    ,?
    Gość

    I co z tym stowarzyszeniem

    #101789 Reply
    Kto wie
    Gość

    Może będzie pod inna nazwą

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Reply #101770 in Stowarzyszenie "Mam pomysł"
Twoje informacje