R e k l a m a

Sukcesy Meduzy

  • This topic has 7 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 5 years temu by qqqq.
Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #82214 Reply
    Skipper
    Gość

    Kolejne mistrzostwa, kolejne medale a tutaj cisza jak zawsze.

    #82216 Reply
    ewa
    Gość

    Gratulacje!!!

    #82217 Reply
    robson
    Gość

    Tylko Płomień Makowiska!

    #82227 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Niestety nie zapowiada się, aby w najbliższej przyszłości miało się to zmienić. Dlatego osoby zainteresowane wynikami Meduzy zachęcam do śledzenia ich facebookowego profilu 😉

    #82337 Reply
    Pracodawca
    Gość

    Gratulacje dla zawodników Meduzy. Młodzi ludzie poświęcający się swoim pasjom. Podziwiam ich.

    #82348 Reply
    Zibi
    Gość

    Pan podziwia, ja podziwiam inni też. Droga redakcjo a czyja to wina, że nie zapowiada się na zmianę? Nie każdy ma profil na fb. Ktoś nie płaci? Bo śledzę sport w powiecie i widzę dysproporcję. O Zawiszy co jej ponoć nie ma w sumie pisze się wciąż o jedej grupie z konkreynego rocznika prowadzonej przez konkretną osobę.

    #82349 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Zibi takie publikacje zawsze były i są bezpłatne. Po prostu wydaje mi się, że nikomu z klubu nie zależy, a mam wrażenie że co niektórzy wręcz mogą sobie nie życzyć żeby pisać o Meduzie na TwojePajeczno.pl

    #82358 Reply
    qqqq
    Gość

    Meduza to jedyny klub w powiecie z osiągnięciami. Brawo dla trenerów bo bez wielkiego finansowego wsparcia pokazują że da się osiągać sukcesy. To jest prawdziwa promocja gminy i powiatu.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Reply #82337 in Sukcesy Meduzy
Twoje informacje