R e k l a m a

Sukcesy PiS w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 151 do 165 (z 316)
  • Autor
    Wpisy
  • #71700 Reply
    platfustochoroba
    Gość

    Płaczą platfusy płaczą, a opłacane trolle szczują. Trzeba jasno powiedzieć że opłacane z pieniędzy podatników, już wiadomo dlaczego w powiecie nie ma pieniędzy na inne ważniejsze inwestycję. Starosta po prostu napycha do granic wytrzymałości budynki starostwa aż się komputerami muszą dzielić, a płatne komentarze trzeba z telefonów pisać. Od obraz platfusiorstwa

    #71701 Reply
    Antek
    Gość

    A nie mówiłem? Ktoś tu się wysypał i zamieścił własny grafik pracy. Tak trzymaj Pis! Zatrudnianie takich narwańców to idealna droga do upadku. Poza tym nikt nie lubi być obrażany w sieci 🙂 Ani ludzie z płaskostopiem., a nawet wyborcy platformy.

    #71702 Reply
    Karola
    Gość

    Właśnie, to jednak nie ten poziom dyskusji…

    #71703 Reply
    platfustochoroba
    Gość

    Antek daremny i prosty jesteś. taki poziom dedukcji można by pozazdrościć… przedszkolakowi

    #71708 Reply
    Karola
    Gość

    Spooko Antek, niech trollują dalej. Pis najwidoczniej nie zdał jeszcze sobie sprawy, że zatrudniając takich ludzi strzela sobie w stopę.

    I rozumiem, że to ma być główny wątek pośród niezliczonych sukcesów pis w naszym powiecie ??? Problemy z deklinacją wśród trolli, coś jeszcze dorzucicie ?

    #71722 Reply
    Antek
    Gość

    🙂 🙂 🙂

    #71727 Reply
    Antek
    Gość

    Nic dodać nic ująć.

    #71731 Reply
    Bolek
    Gość

    Co mówi pajęczański PiS o swoim koledze i protegowanym Marku Wloce.

    #71737 Reply
    Znawca
    Gość

    No poprawił wizerunek, he he.

    #71740 Reply
    Ja
    Gość

    Czy widział ktoś wielki baner na wlocie do Bełchatowa od strony Szczerców na którym widnieje napis ;Misiewicze wracacie do domu. Bełchatów dla Bełchatowianie.

    #71743 Reply
    Król
    Gość

    Tylko narzekania na PiS. Rozumiem, że chcecie powrotu Platformy i dalszego rozkradania kraju. Już wole PiS nawet jak w rządzeniu popelnia wiele błędów. A co do lokalnej polityki to nie ma na nią większego wpływu polityka partyjna, szczególnie na poziomie gmin. Jedynie w powiatach sa przepychanki partyjne.

    #71745 Reply
    Edyta
    Gość

    Ja staram się wybierać samorządowców raczej spoza PO – PISu . Zawsze najłatwiej narzekać na tych co mają akurat władzę, a umówmy się – święci nie są.

    #71751 Reply
    Ja
    Gość

    A ja boję się PiSu i ich kandydatów zarówno tych starych i młodych. Z Platformą nigdy w powiecie nigdy nie było kłopotu. I w tym przypadku nie widać żadnego wpływu warszawki. A najbardziej bolą pisowskie polityczne przepychanki.

    #71752 Reply
    Szara Renata
    Gość

    No wreszcie jakiś sukces PIS:
    Minister Rolnictwa K. Jurgiel podał się do dymisji!!!
    Może wreszcie rolnicy trochę odetchną ?

    #71753 Reply
    Karol
    Gość

    A co na to bogacze od Pieluchy, Włóka milionerem.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 151 do 165 (z 316)
Odpowiedz do: Reply #69149 in Sukcesy PiS w powiecie
Twoje informacje