R e k l a m a

Sukcesy PiS w powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 316)
  • Autor
    Wpisy
  • #71260 Reply
    Konrad
    Gość

    I stawiają pomniki za naszą kasę. Poprzedni rząd przynajmniej budował drogi, stadiony, orliki. Oglądajcie dziś mecz Polska – Litwa na naszym Narodowym 🙂

    #71263 Reply
    Polak
    Gość

    Dług Polski w 2017 wzrósł o 100 miliardów zł. W pierwszym kwartale tego roku o 27 miliardów. I to wszystko w okresie prosperity. Nie jest tak dobrze jak mówią w TVP. Cały czas wchodzą ciche podatki, opłata emisyjna, solidarnoścowy itd. A takiej grabieży państwowych spółek nie było w dziejach Polski. Czekamy na oświadczenia majątkowe naszych lokalnych pisowskich baronów.

    #71267 Reply
    Tamagotchi
    Gość

    I to biorą w zagranicznych bankach. Nasze dzieci i wnuki będą spłacać. Zamiast dać ludziom zarobić to mydlą oczy 500+, a sami nabijają kabzę ile wlezie. Liczą na następną kadencję. Wstydu nie mają obludnicy.

    #71269 Reply
    Bolek
    Gość

    Liczę na to, że się naród polapie.

    #71270 Reply
    Benek
    Gość

    Wygląda na to, że pajęczański PiS promował bełchatowskiego pisowca na bardzo wysokie stanowisko w PGE Marka W. a ten ma kłopoty z przeszłością. No ciekawe, sytuacja jest rozwojowa.

    #71279 Reply
    Bolek
    Gość

    I co na to pisiory z Pajęczna. Znowu psują dobre imię powiatu. Promują niepewnego gościa, który dla powiatu nic nie zrobił, popsuł tylko wizerunek. Brawo posłanka.

    #71280 Reply
    Patriota
    Gość

    Wybory 2015 roku to kolejne, okraglostolowe oszukanstwo. Dalej ubeki, donosiciele, resortowe dzieci zgarniają pulę. Reszta będzie spłacać długi, które ciągle rosną.

    #71284 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    To mamy kolejny sukces. Podzielono pieniądze na drogi. Żaden z wniosków z powiatu pajęczańskiego nie został uwzględniony…DZIĘKUJEMY panu wicewojewodzie. .. jaki cudowny ten program…WSTYD…

    #71286 Reply
    Witek
    Gość

    Ja nie wiem za co oni te pieniądze biorą. I to nie małe :/

    #71304 Reply
    Strzelec
    Gość

    Brawo wicewojewoda, trzymaj tak dalej. Jesień blisko.

    #71329 Reply
    Xyz
    Gość

    Pięknie.

    #71333 Reply
    Wyborca 4
    Gość

    Kiedy w Pajęcznie pojawi się ktoś z PiSu np: p.Szydło lub inni wyżej postawieni pisowscy politycy. Mamy kilka ciekawych i trudnych pytań. Jednym z tematów może być rządowy program Mieszkania plus dla młodych
    Kto będzie gospodarzem spotkania ?
    Pis zapomniał o wyborcach ?
    Czekamy !!!

    #71342 Reply
    Beata
    Gość

    Ja bym byla zadowolona gdyby chociaz nasza poslanka sie pokazala. Ale ona jak widac zapomniala skąd pochodzi. I kto ją wybral. Taki to wlasnie mamy dialog z rządem. Pajeczanie pomogli jej sie wybic, a teraz wielka mi Warszawianka.

    #71347 Reply
    Strzelec
    Gość

    PiS potrzebował wyborców przed wyborami, teraz jak się oblowili mają ludzi w d…. Nigdy więcej takich ludzi, myślą tylko o sobie.

    #71348 Reply
    Beata
    Gość

    No moze nie wszyscy, ale akurat ta pani niestety tak. To samo nasz wicewojewoda.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 316)
Odpowiedz do: Reply #71279 in Sukcesy PiS w powiecie
Twoje informacje