R e k l a m a

Sylwester

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
  • Autor
    Wpisy
  • #55609 Reply
    Paulina
    Gość

    Hej.

    Wraz ze znajomymi planujemy wyjście na Sylwestra. Niestety miejsc wolnych w okolicy pozostało niewiele, w tym w Cechu w Pajęcznie oraz w Perle w Działoszynie. I z tym wiąże się moje pytanie, które z tych miejsc polecacie ? Ktoś był w latach wcześniejszych, jakie wrażenia ?

    #55617 Reply
    gall anonim
    Gość

    Ja w poprzednich latach byłem w Cechu. Jedzenie ok, zespół też ok, ale mógłby być lepszy i z tego co wiem to w tym roku zmienili i jest jakiś Babilon.

    #55629 Reply
    Janinka
    Gość

    Zespół Babilon bardzo fajnie zabawia gości.Polecam Sylwestra w Cechu 🙂

    #55837 Reply
    doti
    Gość

    polecam VIP ostatnia impreza przed rozbudową

    #56197 Reply
    Alex
    Gość

    Polecam luxton, ale nie ma już miejsc 🙁

    #56482 Reply
    Mario
    Gość

    Witam. Może ktoś wypowie się jak było. Gdzie warto iść za rok a którego lokalu lepiej unikać.

    #56505 Reply
    Mieszkanka
    Gość

    Ja byłam w Kruplinie w Rezydencji i niestety ostatni raz. Cena 450 zł bez alkoholu. Zespół tragedia. Jedzenie z bardzo dużą ilością wzmacniaczy smaku, niezjadliwe.

    #56520 Reply
    Ala
    Gość

    Ja tez bylam w Rezydencji I jestem bardzo zadowolona😊 danie z szynka rewela. Wystroj zimowy sali, obsluga genialna no I jeszcze bufety w oranzeri super 😊

    #56633 Reply
    Mieszkanka
    Gość

    Oj mam wrażenie jakby właściciel ten komentarz pisał….

    #56664 Reply
    Mario
    Gość

    Może był ktoś jeszcze gdzieś. Tyle lokali w okolicy.

    #56671 Reply
    Agalena
    Gość

    Ja byłam w Perle w Działoszynie. Cena 420, jedzenie bardzo dobre, alkohol do oporu(chociaż mnie osobiście brakowało wina- jeżeli alkohol był w cenie). Obsługa też bardzo miła. Zespół- kwestia gustu, mnie się średnio podobał, ale to może wina akustyki.

    #56824 Reply
    Mario
    Gość

    Dziękuje za wypowiedzi, chociaż miałem nadzieje, ze będzie więcej opini. Ze swojej strony powiem, ze w tym roku zbyt się ociagalem i przyszło mi spędzić sylwestra w remizie. Nigdy więcej. Na sali ukrop a po jej opuszczeniu wszędzie zimno. A do ubikacji wyjść trzeba. Pozdrawiam wszystkich którzy decydują się na takie doznania. Dużo zdrowia życzę.

    #90727 Reply
    Merry
    Gość

    Zapraszamy do Kleszczowa, będzie podobno otwarta impreza koło Solparku

    #90764 Reply
    Agata
    Gość

    Może trzeba posunąć pomysł i p. Mielczarek coś zorganizuje pod gminą… pokaże jak sie robi ekskluzywnego sylwestra bez meneli?

    #90769 Reply
    Misiek
    Gość

    Pod Ratuszem…? Pan Mielczarek…? Niezły żart przy niedzieli z rana…🤣😂🤣

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 20)
Odpowiedz do: Reply #55629 in Sylwester
Twoje informacje