R e k l a m a

Sympatyk PO

 • This topic has 33 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 years temu by Laska.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 34)
 • Autor
  Wpisy
 • #64534 Reply
  Laska
  Gość

  Serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków PO na protest przeciwko obrażaniu naszego kochanego idola i przywódcę Grzesia przez Pana Radka. Termin pora i miejsce dowolne. Może być jak ostatnio przed budynkiem sądu.

  #64535 Reply
  zdzialoszyna
  Gość

  Żulik Waszym idolem??? 😀

  #64536 Reply
  gzik
  Gość

  Jak oni swoim „kamratów” nazywają żulikami, debilami to jasno pokazuje co nimi kieruje – wyłącznie chęć nachapania $$$$. A ci co protestuja w ich obronie powinni się dłużej zastanowić i chwilę pomyśleć

  #64537 Reply
  gość
  Gość

  @ Laska. Jak już podpuszczasz, to rób to z klasą, nie tak prymitywnie. Wątpisz w naszą inteligencję? Chociaż, dwóch się nabrało. I na 100% są to wyborcy PiS, Kukiza, ewentualnie Korwina. „To widać, słychać i czuć”.

  #64538 Reply
  rafi
  Gość

  nienawidzę zawistnych pis-iorów, a szanuję Pana Prezydenta Dudę. To dla mnie wielki człowiek.

  #64539 Reply
  Laska
  Gość

  Tomcio no choć na kolanach i nie mów, że nie wypada.

  #64540 Reply
  Platforma Obywatelska
  Gość

  Pozdrawiamy z grilla 😀

  #64545 Reply
  Laska
  Gość

  Weselny klimat zarznięta świnia strumienie wódki……….

  #64546 Reply
  Laska
  Gość

  Świnia oderwana od koryta głośno kwiczy.

  #64547 Reply
  RTD
  Gość

  Dlatego tak dużo piszesz? I chyba naprawdę lubisz opisywane przez siebie klimaty.

  #64556 Reply
  tokuś
  Gość

  peło musi wrócić, peło spowrotem do koryta, my chcemy żreć!!! Lewera też człowiek i swoje koryto posiadać musi.

  #64557 Reply
  Laska
  Gość

  A przepraszam to inne klimaty: ośmiorniczki i zegarki „prawie za darmo” sory taki mamy klimat gdzie za 6 tysięcy pracuje tylko Grze…. przepraszam debil. Ciekawe z vatem czy bez ale chyba bez bo ostatnio jest w budżecie.

  #64558 Reply
  NapletKrystyny
  Gość

  Po ostatnich nagraniach powinien zawiązać się komitet obrony PO przed tasmami! Wyjdzcie na ulice, rzucajcie dyktafonami w policję,sejm,politykow! Bo przecież cały świat jest winny tym tasmom. Nagrani powinni wystąpić o wielomilionowe odszkodowanie od Polski i Polaków! Wyborcy PO to przecież wykształcone osoby z dużych miast, otoczone stadem sławnych aktorów,sportowcow. Są tacy nowoczesni! Kiedy marsz w ochronie tlenu w powietrzu? Kiedy lunch w sowie? Rozmowa państwowa to płacimy z państwowych. Kiedy marsz w obronie kamienicy Hajki? kiedy kopacz będzie przekopywać ziemię pod budowę autostrad? Należy jej się zloty szpadel za całokształt pracy! Kiedy gejoza wyjdzie na ulice w obronie aborcji? Kiedy feministki dostaną darmowe ogórki,bakłażany??? A kiedy nowe odkurzacze,pralki,kuchnie? Kiedy nauczyciele zaczną strajkowac za zniesieniem wakacji? Przecież nie mają wtedy jak ,,Óczyć” Kiedy ojciec Mateusz zapłaci dzieciom alimenty? Kiedy szechter przeprosi za brata?

  #64559 Reply
  Laska
  Gość

  @NapletKrystyny jak powiedziałby mój drugi „idol” profesor od ciem i motyli rozpocząłeś ohydny i brutalny atak na moje koleżanki i kolegów. Używjąc ohydnych obelg. To kolejny poisior bez wykształcenia, który nie poznał się iż broniliśmy przez osiem lat demokracji i budżetu aby nie pękł od nadmiaru wpływów z VAT. I jak widać świetnie nam to szło. A wy grubiańskie pisiory zabieracie naszych kolegów z ważnych spółek i obstawiacie swoimi, jak tak można, żeby państwowe spółki przynosiły zyski np.taki LOT no jak można. Odwalcie się i dajcie wrócić NAM do władzy. Muszę jeszcze nadmienić, że jak wrócimy to przywrócę dziadziowi emeryturę bo biedaczek za dwa tysiączki na miesiąc to on nie przeżyje a walił robotników pałą z całych sił.

  #64560 Reply
  gzik
  Gość

  @gość – jeżeli chcesz obrazić wszystkich którzy nie głosują na PO to naprawdę ublizyłeś jedynie swojej „inteligencji”.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 34)
Odpowiedz do: Sympatyk PO
Twoje informacje