R e k l a m a

Szkoły nauki jazdy w naszym powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Szkoły nauki jazdy w naszym powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 32)
  • Autor
    Wpisy
  • #32149 Reply
    Kierowca123
    Gość

    Jaką naukę jazdy z naszego powiatu możecie mi polecić? Ps. Z powodu braku czasu zależy mi na możliwie najkrótszym kursie teoretycznym..

    #32150 Reply
    biedro
    Gość

    Bardzo polecam szkolę nauki jazdy BiP z Chabielic

    #32193 Reply
    Kierowca123
    Gość

    Ktoś się jeszcze wypowie?

    #32202 Reply
    babeczka
    Gość

    Ja polecam szkole jazdy P.Domas ma swoja siedzibe rowniez w pajecznie na przeciwko biedronki . Szybko ,tanio i solidnie .

    #32243 Reply
    Gumiś
    Gość

    Szczerze to szkoda kasy na szkoły nauki jazdy w naszym powiecie. To ich śmieszne liczenie 20 minut drogi np do częstochowy za pełną godzinę. Lepiej jest znaleźć szkołę w Czwie, nie dość że taniej to wszystkie godziny jeździsz po mieście w którym zdajesz egzamin.

    #49523 Reply
    Gazela
    Gość

    Nie polecam szkoły P.Domas dlatego,że ten Pan leci w kulki nie ma ustawionych pachołków tak jak na egzaminie zapomina załatwić egzaminów zapomina przyjechać po kursanta i pisze sms-y bardzo nie zrozumiałe typu:gfrfg”piątek czy sobota”.

    #49531 Reply
    xyz
    Gość

    Również polecam BiP z Chabielic 😉

    #49532 Reply
    Aaa
    Gość

    J.Bednarski

    #49533 Reply
    Paula
    Gość

    Według mnie tak jak wyżej napisał Gumiś szkoda pieniędzy, czasu i nerwuw na nauki w naszych rejonach jak zdajesz w Sieradzu to mogę ci polecić instruktora złotą rączkę za 1 razem zdasz , nie ma że tu wyjść musi czy tam i czas leci…Tylko solidnie się przykłada do swojej pracy .
    Ps. W szczególności odradzam zapisywania się do P. Bednarskiego . Godziny wyjeżdzone bez celu oraz pieniądze puszczone z oparami samochodu.

    #49536 Reply
    XyZ
    Gość

    Ja polecam albo Bednarskiego albo Puchałe z Działoszyna. U jednego robiłem B u drugiego C i wszystko ok.

    #49590 Reply
    Gruby Fred
    Gość

    Najlepiej to robić kurs w mieście w którym chce się zdawać prawo jady (Sieradz, Częstochowa, Piotrków). Z tych 3 to najłatwiej w Sieradzu, ale tam jest lipny dojazd na zajęcia i jazdy. Dlatego, jeśli już ktoś musi w naszym powiecie mieć naukę jazdy to polecam szkoły z Działoszyna. Sieradz trochę większa mieścinka od Pajęczna, więc jak ktoś mało jeździł to szybko to ogarnie…

    #49591 Reply
    Gruby Fred
    Gość

    A i jeszcze takie pytanko? Auto Mark (kiedyś na Wiśniowej) prowadzi jeszcze naukę jazdy?

    #49594 Reply
    kkkk
    Gość

    Pan Prokop zwinął interes 😛
    Teraz zajmuje się handlem używanymi samochodami
    a ośrodek juz ok 1,5 nie funkcjonuje

    #49595 Reply
    kkkk
    Gość

    1,5 roku*

    #49615 Reply
    na kłopoty Bednarski
    Gość
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 32)
Odpowiedz do: Reply #32202 in Szkoły nauki jazdy w naszym powiecie
Twoje informacje