R e k l a m a

Szkoły nauki jazdy w naszym powiecie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Szkoły nauki jazdy w naszym powiecie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 32)
  • Autor
    Wpisy
  • #32149 Reply
    Kierowca123
    Gość

Jaką naukę jazdy z naszego powiatu możecie mi polecić? Ps. Z powodu braku czasu zależy mi na możliwie najkrótszym kursie teoretycznym..

#32150 Reply
    biedro
    Gość

Bardzo polecam szkolę nauki jazdy BiP z Chabielic

#32193 Reply
    Kierowca123
    Gość

Ktoś się jeszcze wypowie?

#32202 Reply
    babeczka
    Gość

Ja polecam szkole jazdy P.Domas ma swoja siedzibe rowniez w pajecznie na przeciwko biedronki . Szybko ,tanio i solidnie .

#32243 Reply
    Gumiś
    Gość

Szczerze to szkoda kasy na szkoły nauki jazdy w naszym powiecie. To ich śmieszne liczenie 20 minut drogi np do częstochowy za pełną godzinę. Lepiej jest znaleźć szkołę w Czwie, nie dość że taniej to wszystkie godziny jeździsz po mieście w którym zdajesz egzamin.

#49523 Reply
    Gazela
    Gość

Nie polecam szkoły P.Domas dlatego,że ten Pan leci w kulki nie ma ustawionych pachołków tak jak na egzaminie zapomina załatwić egzaminów zapomina przyjechać po kursanta i pisze sms-y bardzo nie zrozumiałe typu:gfrfg”piątek czy sobota”.

#49531 Reply
    xyz
    Gość

Również polecam BiP z Chabielic 😉

#49532 Reply
    Aaa
    Gość

J.Bednarski

#49533 Reply
    Paula
    Gość

Według mnie tak jak wyżej napisał Gumiś szkoda pieniędzy, czasu i nerwuw na nauki w naszych rejonach jak zdajesz w Sieradzu to mogę ci polecić instruktora złotą rączkę za 1 razem zdasz , nie ma że tu wyjść musi czy tam i czas leci…Tylko solidnie się przykłada do swojej pracy .
    Ps. W szczególności odradzam zapisywania się do P. Bednarskiego . Godziny wyjeżdzone bez celu oraz pieniądze puszczone z oparami samochodu.

#49536 Reply
    XyZ
    Gość

Ja polecam albo Bednarskiego albo Puchałe z Działoszyna. U jednego robiłem B u drugiego C i wszystko ok.

#49590 Reply
    Gruby Fred
    Gość

Najlepiej to robić kurs w mieście w którym chce się zdawać prawo jady (Sieradz, Częstochowa, Piotrków). Z tych 3 to najłatwiej w Sieradzu, ale tam jest lipny dojazd na zajęcia i jazdy. Dlatego, jeśli już ktoś musi w naszym powiecie mieć naukę jazdy to polecam szkoły z Działoszyna. Sieradz trochę większa mieścinka od Pajęczna, więc jak ktoś mało jeździł to szybko to ogarnie…

#49591 Reply
    Gruby Fred
    Gość

A i jeszcze takie pytanko? Auto Mark (kiedyś na Wiśniowej) prowadzi jeszcze naukę jazdy?

#49594 Reply
    kkkk
    Gość

Pan Prokop zwinął interes 😛
    Teraz zajmuje się handlem używanymi samochodami
    a ośrodek juz ok 1,5 nie funkcjonuje

#49595 Reply
    kkkk
    Gość

1,5 roku*

#49615 Reply
    na kłopoty Bednarski
    Gość
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 32)
Odpowiedz do: Szkoły nauki jazdy w naszym powiecie
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close