R e k l a m a

Sztuki Walki – Muay Thai

Pajęczno Forum Ogłoszenia Sztuki Walki – Muay Thai

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #21270 Reply
  Dam
  Gość

  W Pajęcznie w siłowni MAXIM prowadzone są obecnie zajęcia z Muay Thai (kopanie, boks, walka w klinczu)

  Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu we czwartki godz 18:00 i soboty o godz 16:30.
  Koszt to 100-115zł/miesiąc w zależności od ilości uczęszczających osób.

  Zajęcia prowadzą instruktorzy z wieluńskiego klubu MMA – Paweł Szaniec oraz Rafał Kinast.

  Jeśli liczba chętnych będzie spora to zajęcia zostaną rozszerzone dodatkowo o Brazylijskie Ju-Jitsu (techniki walki w parterze) oraz Judo, czyli niemal cały asortyment MMA.

  Istnieje możliwość zapłacenia tylko za 3 zajęcia “na próbę”, później można zdecydować czy dalej będzie się uczęszczać na zajęcia.
  Od siebie dodam, że jeżeli masz samozaparcie, chęć zbudowania sobie solidnych podstaw pod sztuki walki to jest to dobre miejsce. Chodzą tam zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani.

  Dołączyć można w każdej chwili. Nowe, nie doświadczone osoby trener uczy wszystkich podstaw- prawidłowego trzymania gardy, wyprowadzania ciosów, prawidłowego oddychania i chodzenia w trakcie walki.

  Zajęcia nie wyglądają na zasadzie, że zakładamy rękawice, ochraniacze i się okładamy. Cierpliwie uczymy się całego arsenału technik, szlifujemy je, robimy treningi kondycyjne, łączymy elementy, których nauczyliśmy się wcześniej itp. W pół roku nie staniesz się wojownikiem, ale będziesz znał naprawdę mocne podstawy, które dadzą Ci sporą przewagę w sytuacji zagrożenia na ulicy.

  Oczywiście to jakie osiągniesz efekty zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jedni będą chodzić rok i niewiele się nauczą, inni już po pół roku będą kopać świetnie technicznie obrotówki 🙂

  #72368 Reply
  ara
  Gość

  gitara, szkoda że człowiek ma już prawie 40 lat bo chętnie by posparował :)Gratki dla was

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Sztuki Walki – Muay Thai
Twoje informacje