R e k l a m a

Targowica w Pajęcznie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
 • Autor
  Wpisy
 • #81515 Reply
  Mar
  Gość

  W Sulmierzycach na placu targowym impreza ogrodnicza .Doskonała inicjatywa. Mam pytanie do burmistrza Mielczarka…
  W ubiegłym roku na łamach Twojego Pajęczna odbyła się sonda dotycząca tego czy w sobotę powinien odbywać się targ na którym sprzedawcy/rolnicy mogliby się wystawiać bezpłatnie ze swoimi produktami . Chyba większość mieszkańców była za tym pomysłem .
  Czy ma Pan zamiar coś takiego umożliwić?

  #81517 Reply
  Xyz
  Gość

  Targowica w Pajecznie to jest w pisie.

  #81521 Reply
  exlibris
  Gość

  A kto tam w sobotę przyjdzie, jak wszyscy jadą do Działoszyna albo do Kłobucka. To będzie kolejny niewypał.

  #81523 Reply
  atos
  Gość

  exlibeis , oczywiście że się nie da …w Pajęcznie niczego nie da się zrobić…domu dla seniorów się nie da, klubu piłkarskiego się nie da, kina się nie da…a co się da u nas zrobić ?
  Przecież tutaj nie chodzi o targ taki jak jest w Działoszynie tylko o miejsce gdzie w weekend rolnik będzie mógł stanąć i sprzedawać swoje produkty, gdzie jak Ci obrodzą jabłka w sadzie to będziesz mógł wysłać dziecko żeby mogło je sprzedać i sobie zarobić kieszonkowe lub sam staniesz i sprzedasz. Jak będziesz miał jakieś niepotrzebne rzeczy to przyjechać i próbować coś za niewielkie pieniądze sprzedać , zawsze to lepiej niż wyrzucić. Mamy plac targowy więc korzystajmy z niego.Z czasem i drobni handlowcy się pojawią a cały koszt to raptem trochę reklamy i jeden pracownik porządkowy któremu za tą sobotę pracującą można oddać wolny dzień w tygodniu.
  W Niemczech mają swoje weekendowe flohmarkty i ludzie są z nich zadowoleni a u nas się przecież nie da.Podobnych miejsc w Polsce też trochę jest tylko żeby to zobaczyć trzeba się ruszyć z Pajęczna i zobaczyć co można pożytecznego zrobić dla mieszkańców.

  #81531 Reply
  Antek
  Gość

  Ktoś wcześniej dobrze napisał że targowice w regionie robi PiS.

  #81543 Reply
  Ziom
  Gość

  Poprzedni burmistrz próbował to ruszyć i ciągle było tylko komu to potrzebne, na co, po co? Le to bedzie kosztowalo? Ciągle krytyka

  #81587 Reply
  Ola
  Gość

  Jeszcze się taki nie urodził ktory by każdemu dogodził. Ciekawe jakie w tym roku imprezy nam polonista zafunduje

  #81588 Reply
  Tadeusz
  Gość

  Podobno targów końskich też pan burmistrz nie zamierza robić? Pewnie, zaorać i nic nie robić. Impreza która promuje miasto na całą Europę i jeszcze dochody przynosi…wstyd dla ZMIANY… A za chwilę powie, że nie ma dochodów z targowicy…czas ruszyć cztery litery…bo sama koncepcja to za mało…?

  #81799 Reply
  Góral
  Gość

  Czy ktoś mi odpowie, czy będą w tym roku Targi Końskie w Pajęcznie? Była to fajna, dobrze zorganizowana impreza na skalę europejską…ogromna promocja Waszego miasta…

  #81803 Reply
  Zbyszek
  Gość

  Dobrze napisane… była. Znając zycie na tym się zakończy bo po co robić jak mozna grzać cztery litery w gminie i nie robic nic…? A kaska na konto wpływa, większa niż w szkole…

  #81804 Reply
  Kasia
  Gość

  Na rynek sprzedawcy mogą przyjechać. Tylko pytanie czy kupujący przyjdą… 😉

  #81809 Reply
  borys
  Gość

  totalna paranoja jak były targi końskie to ile było komentarzy ,że po co że śmierdzi i w ogóle nie potrzebne .Teraz nagle jak ma ich nie być to wielkie larum .Ogarnijcie się ludzie bo to się robi śmieszne i zwyczajnie trochę słabe.

  #81810 Reply
  ???
  Gość

  Pokazy- tak, targi- nie! Wielkie brawa dla burmistrza, jeżeli nie będzie ich kontynuował. Wątpliwy zarobek, przyklaskiwanie sprzedaży koni na rzeż.

  #81816 Reply
  Józek
  Gość

  Nie pisz głupot bo w Pajęcznie na targu nie handlowano końmi na rzeź. Tutaj wszyscy przez tyle lat wiedzą, że można tu kupić dobre i piękne konie ogólnoużytkowe, a i akcesoriów nie brakowało. Targ w Pajęcznie słynął z bardzo dobrej organizacji.

  #81817 Reply
  Lgd
  Gość

  Za male miasteczko na sobotni handel targi i pokaz koni fajna sprawa ale to tylko 2 razy w roku może sprzedać ten plac ..

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: Targowica w Pajęcznie
Twoje informacje