R e k l a m a

Tatuaż a praca

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #116603 Reply
  Vean
  Gość

  Tatuaże są obecnie bardzo powszechne, są częścią współczesnego życia. Może je mieć dosłownie każdy – od kosmetyczki, kasjerki do lekarza, czy prawnika. A więc, czy posiadanie tatuaży jest w tych czasach problemem dla naszego szefa?

  Napewno coraz bardziej widać otwartość na tatuaże w branży beauty, czy gastronomii. Raczej nikogo już nie dziwi widok wydziaranego barmana, czy kosmetyczki. Coraz częściej widać także wytatuowane osoby do obsługi klienta – w kawiarniach, czy cukierniach. Oznacza to, że pracodawcy coraz mniej zwracają uwagę, czy ktoś ma tatuaże, czy nie.

  Wszystko tak naprawdę zależy od człowieka oraz od charakteru miejsca pracy. Dajmy na to – w wykwintnej restauracji pracodawca bardzo zwraca uwagę na aparycję kelnerów, aby wyglądali prosto i elegancko, dlatego możliwe jest, że konieczne będzie zakrycie tatuaży. Oczywiście nie wszystkie da się zakryć, jak na przykład dłonie, twarz. W takim wypadku może być problem ze znalezieniem pracy w miejscu gdzie jest dużo kontaktu z klientem.

  Naszym zdaniem tatuaż nie powinien mieć żadnego znaczenia podczas rekrutacji. Nie świadczy on kompletnie o kwalifikacjach danej osoby, może być tak, że prawnik z tatuażami jest o wiele lepszy od tego bez nich:) Napewno widać duży postęp w tej kwestii, czasy gdzie tatuaże mieli tylko więźniowie i marynarze na szczęście się już dawno skończyły;) A co wy o tym sądzicie? Mieliście kiedyś problem w pracy lub podczas rekrutacji przez swoje dziarki?

  #116615 Reply
  Andrzej
  Gość

  Tatuują się ci co chcą zwrócić na siebie uwagę.

  #116616 Reply
  Więzień Azkabanu
  Gość

  TATUAŻ=WIĘZIENIE

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Tatuaż a praca
Twoje informacje