R e k l a m a

tatuaże co sądzicie?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
 • Autor
  Wpisy
 • #65767 Reply
  Mandarynowa
  Gość

  Co sądzicie o tatuażach? Moze macie taką ozdobę ciała, zastanawiam się nad zrobieniem dziary, ale mam jeszcze lekkie obawy, czy wzór za jakiś czas mi się nie znudzi:)

  #65768 Reply
  ołówek
  Gość

  Jestem ZA!! Może to śmieszne, ale mój dodał mi pewności siebie. Żałuję tylko jednego, że zdecydowałem się na niego tak późno, bo zawsze o tym marzyłem.
  Na jaki zdecydowałaś się wzór??

  #65769 Reply
  NapletKrystyny
  Gość

  Dziś są takie czasy że jak nie jesteś wydziarany to nie jesteś fajny! Pokolenie gimbusow zrobi wszystko co im wmówią massmedia! Nawet wysmarowania psim lajnem może być fajne,wazne żeby zrobił to jakiś pseudo celebryta! Dziś dziara wygląda nowocześnie ale za kilkanaście lat nie będzie tak fajnie! Wyobrażacie sobie babke albo dziadka o lasce, którzy są cali wydziarani ? Będą brudnopisami dla wnuczkow!

  #65770 Reply
  efjeidujwiudh
  Gość

  taki tatuaż zaczyna dobrze wyglądać dopiero jak jest się po pięćdziesiątce, na starość. im większy tym lepszy

  #65775 Reply
  juzio
  Gość

  Najśmieszniej jak jest gościu twarz ciamajdy ale dziara na ręce i myśli ze wygląda jak gangster

  #65776 Reply
  gość
  Gość

  Dzisiaj tatuaże traktuje się jako ozdoby. Kiedyś były wyznacznikiem przynależności do danej grupy. Od zarania dziejów. Porządnie wykonany, odpowiednio dobrany, na pewno nie będzie szpecił. Nawet za 100 lat.:)))

  #65777 Reply
  paj
  Gość

  Mnie dziewczyny z dziarami wręcz obrzydzają nie wiem jak można myśleć że to ozdoba

  #65780 Reply
  marlena5
  Gość

  Zawsze śmieszyły mnie takie stwierdzenia, że na starość człowiek z tatuażem będzie wyglądać śmiesznie, dlaczego? Czy dojrzali ludzie nie mogą mieć tatuaży? Ja bardzo lubię dziary, mam trzy i planuję kolejną, robiłam je w studio tatuażu warszawa na Wilczej w Jah Love Tattoo u Adolfa. Można sobie przejrzeć jego prace na FB http://jahlove.pl/adolf/?PHPSESSID=g38a3ko6862j4khne0tors9937 bardzo podobają mi się jego prace, ma dobrą kreskę.

  #65798 Reply
  Jan
  Gość

  @Mandarynowa, radzę zapytać ludzi, których opinia się dla ciebie liczy, a najlepiej kierować się tym, co sama myślisz. tutaj usłyszysz, że jednym się podoba, innym nie, co raczej nie pomoże w podjęciu decyzji, a do tego w odpowiedziach, jak zwykle, rozleje się frustracja internetowych komentatorów 🙂
  a jeśli mogę coś doradzić, to wybór dobrego artysty/studia, tutaj nie warto oszczędzać – lepiej nie robić wcale niż zrobić byle jak.

  #91693 Reply
  arleta
  Gość

  Jak dla mnie tatuaże są spoko i to w każdym wieku 🙂

  #91981 Reply
  Agatuwa
  Gość

  też tak myslę arleta 🙂 ja jestem już grubo po 30stce i nie jest to dla mnie przeszkodą by robić sobie raz na jakiś czas nowego 🙂 jeśli chodzi o studio to chodze do jah love tattoo w Warszawie ( do Kingi bo ona robi kolorowe tatuaże i w tym się specjalizuje). Bajecznie to wygląda 🙂

  #92026 Reply
  Iwona
  Gość

  Tatuaż oznacza, że kobieta jest łatwa.

  #100149 Reply
  elwi
  Gość

  tatuaż sprawia, ze kobieta jest łatwa??? co za bzdury i jakie płytkie spojrzenie na człowieka..

  #100152 Reply
  facio
  Gość

  Powiem wam drogie damy z męskiego punktu widzenia mnie takie wytatuowane dziary obrzydzają i budzą we mnie ohydę nie chciał bym takiej kobiety nigdy w życiu brudnopis mnie nie interesuje

  #100457 Reply
  Tomasz
  Gość

  każdy ma prawo do swojego zdania. Ja akurat tatuaże lubie i razem z żoną je robimy 🙂 grunt to znalezc dobre studio, gdzie znają się na rzeczy. od siebie polecam szczególnie jah love tattoo w Warszawie 🙂

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
Odpowiedz do: tatuaże co sądzicie?
Twoje informacje