R e k l a m a

tatuaże co sądzicie?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
  • Autor
    Wpisy
  • #65767 Reply
    Mandarynowa
    Gość

    Co sądzicie o tatuażach? Moze macie taką ozdobę ciała, zastanawiam się nad zrobieniem dziary, ale mam jeszcze lekkie obawy, czy wzór za jakiś czas mi się nie znudzi:)

    #65768 Reply
    ołówek
    Gość

    Jestem ZA!! Może to śmieszne, ale mój dodał mi pewności siebie. Żałuję tylko jednego, że zdecydowałem się na niego tak późno, bo zawsze o tym marzyłem.
    Na jaki zdecydowałaś się wzór??

    #65769 Reply
    NapletKrystyny
    Gość

    Dziś są takie czasy że jak nie jesteś wydziarany to nie jesteś fajny! Pokolenie gimbusow zrobi wszystko co im wmówią massmedia! Nawet wysmarowania psim lajnem może być fajne,wazne żeby zrobił to jakiś pseudo celebryta! Dziś dziara wygląda nowocześnie ale za kilkanaście lat nie będzie tak fajnie! Wyobrażacie sobie babke albo dziadka o lasce, którzy są cali wydziarani ? Będą brudnopisami dla wnuczkow!

    #65770 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość

    taki tatuaż zaczyna dobrze wyglądać dopiero jak jest się po pięćdziesiątce, na starość. im większy tym lepszy

    #65775 Reply
    juzio
    Gość

    Najśmieszniej jak jest gościu twarz ciamajdy ale dziara na ręce i myśli ze wygląda jak gangster

    #65776 Reply
    gość
    Gość

    Dzisiaj tatuaże traktuje się jako ozdoby. Kiedyś były wyznacznikiem przynależności do danej grupy. Od zarania dziejów. Porządnie wykonany, odpowiednio dobrany, na pewno nie będzie szpecił. Nawet za 100 lat.:)))

    #65777 Reply
    paj
    Gość

    Mnie dziewczyny z dziarami wręcz obrzydzają nie wiem jak można myśleć że to ozdoba

    #65780 Reply
    marlena5
    Gość

    Zawsze śmieszyły mnie takie stwierdzenia, że na starość człowiek z tatuażem będzie wyglądać śmiesznie, dlaczego? Czy dojrzali ludzie nie mogą mieć tatuaży? Ja bardzo lubię dziary, mam trzy i planuję kolejną, robiłam je w studio tatuażu warszawa na Wilczej w Jah Love Tattoo u Adolfa. Można sobie przejrzeć jego prace na FB http://jahlove.pl/adolf/?PHPSESSID=g38a3ko6862j4khne0tors9937 bardzo podobają mi się jego prace, ma dobrą kreskę.

    #65798 Reply
    Jan
    Gość

    @Mandarynowa, radzę zapytać ludzi, których opinia się dla ciebie liczy, a najlepiej kierować się tym, co sama myślisz. tutaj usłyszysz, że jednym się podoba, innym nie, co raczej nie pomoże w podjęciu decyzji, a do tego w odpowiedziach, jak zwykle, rozleje się frustracja internetowych komentatorów 🙂
    a jeśli mogę coś doradzić, to wybór dobrego artysty/studia, tutaj nie warto oszczędzać – lepiej nie robić wcale niż zrobić byle jak.

    #91693 Reply
    arleta
    Gość

    Jak dla mnie tatuaże są spoko i to w każdym wieku 🙂

    #91981 Reply
    Agatuwa
    Gość

    też tak myslę arleta 🙂 ja jestem już grubo po 30stce i nie jest to dla mnie przeszkodą by robić sobie raz na jakiś czas nowego 🙂 jeśli chodzi o studio to chodze do jah love tattoo w Warszawie ( do Kingi bo ona robi kolorowe tatuaże i w tym się specjalizuje). Bajecznie to wygląda 🙂

    #92026 Reply
    Iwona
    Gość

    Tatuaż oznacza, że kobieta jest łatwa.

    #100149 Reply
    elwi
    Gość

    tatuaż sprawia, ze kobieta jest łatwa??? co za bzdury i jakie płytkie spojrzenie na człowieka..

    #100152 Reply
    facio
    Gość

    Powiem wam drogie damy z męskiego punktu widzenia mnie takie wytatuowane dziary obrzydzają i budzą we mnie ohydę nie chciał bym takiej kobiety nigdy w życiu brudnopis mnie nie interesuje

    #100457 Reply
    Tomasz
    Gość

    każdy ma prawo do swojego zdania. Ja akurat tatuaże lubie i razem z żoną je robimy 🙂 grunt to znalezc dobre studio, gdzie znają się na rzeczy. od siebie polecam szczególnie jah love tattoo w Warszawie 🙂

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
Odpowiedz do: Reply #65768 in tatuaże co sądzicie?
Twoje informacje