R e k l a m a

Te progi zwalniające są nie profesjonalne!!!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Te progi zwalniające są nie profesjonalne!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
  • Autor
    Wpisy
  • #109064 Reply
    Wacek Placek
    Gość

    Te progi zwalniające na mieście są nie profesjonalne!
    Powinny być niższe a nie takie wybite wysokościowo w kosmos!
    Kto się na to zgodził ?!?!
    Zobaczcie sobie na zachodzie w dużych miastach jak wyglądają takie progi.
    Te u nas to ich pseudo chińska podróbka !?!?
    Jak ktoś sobie uszkodzi samochód na niskim zawieszeniu to urząd będzie bulić kapuste

    #109066 Reply
    Janek
    Gość

    Progi są idealne na durną jazdę, wystarczy jechać z odpowiednią prędkością. A jak ktoś się chce lansować niskim podwoziem to na zachód.

    #109067 Reply
    Wojtek
    Gość

    brakuje znaków informujących o progach

    #109068 Reply
    Wyższe podwozie
    Gość

    Są znaki jak byk informujące o przejściu dla pieszych a jeśli nie widzisz tych znaków to po to są właśnie te progi przestańcie ludzie się doszukiwać dziury w całym.

    #109070 Reply
    wlodek
    Gość

    Jak zwykle PROGÓW ZWALNIAJĄCYCH NIE MA fala skrytki pod adresem władz ,a jak są to zawsze komuś coś przeszkadza ,jak Z PRZYSŁOWIOWYM PŁYWANIE po WARSZAWSKU

    #109074 Reply
    Niwiscok
    Gość

    A w Niwiskach nawet odpowiedniej liczby lamp na słupach nie ma.

    #109076 Reply
    Jerzy
    Gość

    Progi sa za wysokie. Jadąc z dopuszczalną prędkością czyli 40 km/h uszkodzenie zawieszenia jest pewne.

    #109078 Reply
    Wojtek
    Gość

    Wyższe podwozie, wlodek – weźcie sobie po melisie zróbcie bo coś ciśnieniowi jesteście. według mnie progi w tych miejscach mają rację bytu jednak powinno się je odpowiednio oznaczyć. wiem, że są znaki informujące o przejściach dla pieszych ale jak przykładowo ktoś sobie jedzie w nocy przy dobrej widoczności i jest pewien, że nie ma na przejściu pieszych i nie zauważy takiego progu (bo są one dość niewidoczne) może sobie narobić szkód.

    #109079 Reply
    Pstryk
    Gość

    Ja bym zamontował fotoradar u góry przed przejściem dla pieszych ot tak dla kompromisu 😁

    #109091 Reply
    Jan
    Gość

    Progi bardzo dobrze, że powstały jednak faktycznie postawiłbym znak informujący o progu, ponieważ nocą ich nie widać a przejechanie po nich z prędkością 50km/h do przyjemnych nie należy.

    #109092 Reply
    wlodek
    Gość

    Dziś O 6 RANO JECHAŁEM I ZNAK O PROGU WIDZIAŁEM,jak NIE PATRZE DIE PO ZNAKACH TO JEGO PROBLEM

    #109093 Reply
    Jan
    Gość

    To może coś dołożyli bo jechałem Wiśniową w sobotę to był tylko znak informujący o przejściu dla pieszych

    #109098 Reply
    Jurek
    Gość

    Proponuje co 50m w całym Pajecznie takie progi

    #109099 Reply
    Nergal
    Gość

    Gdy zobaczyłem pierwszy próg na rekreacyjnej lekko się wzburzyłem ale mówię ok przeżyje ale ludzie na Wiśniowej są już 3 nastepne tylko czekać aż całe miasto tym obłożą.

    #109102 Reply
    Sylwek
    Gość

    Burmistrz ma koncepcję…progi😂😂😂

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
Odpowiedz do: Reply #109070 in Te progi zwalniające są nie profesjonalne!!!
Twoje informacje