R e k l a m a

“Tłumy na marszu…. a Lokalne Wysypisko…

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego “Tłumy na marszu…. a Lokalne Wysypisko…

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
 • Autor
  Wpisy
 • #100917 Reply
  Tobiasz
  Gość

  Jeśli chodzi o inicjatywę marszu Kobiet ok pomimo warunków panujących tego dnia oraz godziny frekwencję widzieliśmy Brawo ale jest druga strona medalu jak zwykle, a temat bardzo poważny lokalne wysypisko Śmieci były organizowane protesty w samym Pajęcznie jak i w Dylowie no mieszkańcy to tak jak Ci Narodowcy 11 listopada mieli, mieli …
  W Pajęcznie zawsze brakowało prawdziwego Wodza, Przywódcy przez co mieszkańcy też sa tacy nijacy.
  Wysypiska nie chcą ale zachowują się jakby ich to nie dotyczyło!

  #100919 Reply
  Pajęcok
  Gość

  Naucz się pisać

  #100920 Reply
  Proste
  Gość

  Gdyby dotyczyło to by protestowali

  #100921 Reply
  Wiki
  Gość

  Burmistrz ma opinie pozytywne to zgodę wyda w białych rękawiczkach?
  A taki był przeciwny w czasie kampanii…?
  Oszukał…?

  #100928 Reply
  Jasiu
  Gość

  Sprawa jest bardzo poważna lecz przez ludzi miedzy innymi wybranymi przez ludzi jest nadzwyczajniej olewana!

  #100944 Reply
  Grubas
  Gość

  Takie pisiory, takich wybraliście.

  #101043 Reply
  Tobiasz
  Gość

  ale odzewu Społeczeństwa BRAK…

  #101044 Reply
  Kaligula
  Gość

  Jak to nie ma wodza, a wielmożna posłanka Stąd to co nie wódz. Przecież tyle zrobiła i prowadzi region do świetności. Beata prowadź tak dalej, będzie luxus.

  #101050 Reply
  Wojtek
  Gość

  ludzie dajcie już spokój z pampersową, przecież to patologiczne babsko nie jest w stanie załatwić nic poza własnymi interesami (ewentualnie interesami swoich koleżków z dobrej zmiany). o ciemnocie (czytaj: swoich wyborcach) przypomina sobie tylko przed wyborami kiedy kończy jej się kadencja a głupi lud na nią głosuje ale czego można oczekiwać od wyborców pisu?

  osoba która jest najbardziej zaangażowana w walkę z rozbudową wysypiska to pani Kamila – sołtyska Dylowa Rządowego. wykonuje ona na prawdę ogromną pracę i poświęca dużo swojego czasu na nierówną walkę z biurokracją. kontaktuje się z decydentami w tej sprawie, pisze wnioski do instytucji mających wpływ na decyzję o rozbudowie wysypiska (ochrona środowiska, wody polskie). jednym słowem – robi co może. jednak zwykły człowiek w starciu z machiną biurokracji ma niewielkie szanse. wody polskie i lokalny oddział ochrony środowiska w Pajęcznie wydały pozytywną opinię na temat rozbudowy. o ile fakt, że wody polskie wydały pozytywną decyzję dziwić nie może bo to patologiczna instytucja która więcej szkodzi niż pomaga o tyle decyzją naszej lokalnej, PAJĘCZAŃSKIEJ ochrony środowiska jestem zaskoczony – czy nie czują oni tego smrodu, nie widzą skali problemu? warto byłoby przyjrzeć się tej instytucji bo coś mi tu śmierdzi – i nie chodzi o smród z wysypiska tylko o decyzje podejmowane przez wydział naszej ochrony środowiska.
  poza tym wiem z pewnego źródła, że pani Kamila która walczy jak może o to, aby wysypisko nie zostalo powiększone otrzymała ostrzeżenia od ekoregionu (jak ta firma może nazywać się “EKO”????), że jeśli nie przestanie utrudniać pracy przedsiębiorstwa to sprawa trafi do sądu… i co wy na to?
  w tej sprawie były zorganizowane dwa protesty, ludzi było sporo, przyjechała telewizja ale cóż z tego? póki co to walenie głową w mur. ludzie protestują a wpływowe szuje robią co im się podoba za nic mając głos społeczeństwa.

  Tobiasz – a co ty zrobiłeś aby walczyć z rozbudową wysypiska? dobrze, że utworzyłeś ten wątek i że widzisz problem ale żeby coś z tym zrobić trzeba się zjednoczyć i działać wspólnie. i przede wszystkim wesprzeć panią Kamilę która robi w tej sprawie najwięcej, ile tylko może.

  #101053 Reply
  Pajęcok
  Gość

  A pani Kamila to gdzieś pracuje, że ma tyle czasu? I robi ” co może”, nudzi się i szuka dziury w całym

  #101055 Reply
  Wojtek
  Gość

  Pajęcok – a co ci do tego czym się pani Kamila zajmuje? podjęła się funkcji sołtysa i godnie się z niej wywiązuje a nie pierdzi w stołek jak co niektórzy. walczy w naszej wspólnej sprawie i chwała jej za to

  PS: we wcześniejszej wypowiedzi błędnie napisałem, że jest sołtyską Dylowa Rządowego -chodzi oczywiście o Dylów Szlachecki

  #101056 Reply
  Pajęcok
  Gość

  A nic mi do tego, może sobie nawet majty na drutach robić. Jej sprawa

  #101058 Reply
  Robisz albo pijesz
  Gość

  Czemu używasz imienia naszego godnego radnego Wojciecha.
  A nim nie jesteś dzuadu 😉

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: “Tłumy na marszu…. a Lokalne Wysypisko…
Twoje informacje