R e k l a m a

trolu – mamy cię :)

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #102665 Reply
    trolu – mamy cię :)
    Gość

    dziadostwo, kicha, stąd, nieudacznicy, pisiory, kasa, bogacze, doją, lodziara, koryto, miska ryżu, po pisowsku, zdrajcy, kolaboranci itd.
    Co ty trolu tak cicho ? W weekend nie płacą ?

    #102667 Reply
    Tutejszy
    Gość

    Tez to zauważyłem, że od jakiegoś czasu nasiliły się ataki osób będących zwolennikami partii rządzącej. W weekendy jest mniej wulgarnych wpisów. W urzędach sobota i niedziela są dniami wolnymi od pracy, więc i wpisów mniej. Ogólnie temat znany od dawna – https://polskatimes.pl/afera-hejterska-w-ministerstwie-sprawiedliwosci-co-sie-dzieje-w-sledztwie/ar/c1-15162424

    #102668 Reply
    Jarosław K.
    Gość

    …..

    #102672 Reply
    Pge
    Gość

    Ten PiS jest zły i ta posłanka stąd:

    #102673 Reply
    Obserwator
    Gość

    Ja mówiłem.
    Wygra PiS.
    PiS da wszystkim.

    #102680 Reply
    Mecenas II
    Gość

    Jeszcze go nie ma…moze mu się „Ołówek” złamał…cóż bywa…życie…:)

    #102695 Reply
    Ole
    Gość

    Gdzie jesteś trolu? To forum ma cie dosyć.

    #102706 Reply
    Ołówek
    Gość

    Boty z Inowrocławia „przyszły” za posłanką. Teraz będą szczególnie aktywne po tej nieszczęsnej konwencji Platformy z soboty 🙂 Mnie najbardziej rozśmieszył Rafał mówiący o ochronie środowiska, a do Wisły szambo leje się hektolitrami na sekundę. Ci to mają swoich wyborców za osłów :)))

    #102887 Reply
    Elo
    Gość

    A co na to wojewoda Radziwiłł?? Gdy było trzeba zawłaszczyć sobie sobie Plac Piłsudskiego by Pomnik Smoleński postawić,to migiem to załatwiono. To może by się do usuwania awarii Czajki dolożyć? Jako ciekawostka, budowę oczuszczalni rozpoczęto w roku 1976 a zakończono w 1991. Rafał Trzaskowski miał więc aż 4 lata gdy budowę rozpoczęto, a 19 lat gdy zakończono. Oczywistym jest więc,że wszelkim późniejszym awariom musi być winny.

    #102895 Reply
    państwo teoretyczne
    Gość

    Elo ile ci płacą za POlityczne trollowanie 🤔 ja wiem że obrońca LGBT oraz cenzor mediów Czaskoski jest ci bliski ale za dużo u ciebie wazeliniarstwa

    #102904 Reply
    Wolski
    Gość

    To wszystko napędza wybitna trolka pajęczańskiego pisu, powiatowa lodziara, zwana często Dychą, wiadomo dlaczego. Dziwi mnie dlaczego lokalni działacze pisu ją tolerują i jej nie wywalą. Przecież dołuje notowania jak nikt dotąd. Jej miejsce jest gdzie indziej za te wszystkie lody.

    #102905 Reply
    Wolski
    Gość

    CBA czeka

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Reply #102905 in trolu – mamy cię :)
Twoje informacje