R e k l a m a

Trujace kominy

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #55334 Reply
    Dorota
    Gość

    Ludzie czym wy palicie!!!!

    #55501 Reply
    i ?
    Gość

    Wszędzie śmierdzi wieczorami, podobno nawet (wiem od kolegi) w Rząśni gdzie chyba wszscy mają solary.

    #55600 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość

    http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,czerwona-plama-na-mapie-europy-dramatyczne-dane-o-polskim-powietrzu,219405.html

    wypadałoby żeby magistrat również powołał kogoś, kto zajrzy do pieców mieszkańców naszego wypizdówka bo wrodzone skąpstwo nie pozwala im na normalne pozbycie się odpadów (wrzucić do odpowiedniego kubła), lepiej spalić i truć wszystkich dookoła ale czego można wymagać od prymitywów?

    patrząc na tą mapę z tvn24 zaczynam być zwolennikiem elektrowni atomowej, ale dopóki pis na stołkach to nie przejdzie bo gdzie by poupychali wszystkich swoich misiewiczów?

    #55601 Reply
    Janiu
    Gość

    Weź nie pier…… 😁 To wszystko energia odnawialna wg PiS hehehe 😀

    #55607 Reply
    Powiatowy
    Gość

    Za PO paliłes gumowcami,zbozem i drzewem bo nie stać Cię było na węgiel

    #55608 Reply
    Greg
    Gość

    Powiatowy z pisu znów bredzisz. Ogarnij się chłopie.

    #55630 Reply
    majkel
    Gość

    palta śmiećmi dalej, nie dość że cementowania pali opony + spalarnia. I pajęczno króluje pod względem zachorowalności na rożnego rodzaju raka, niedługo dojdzie nowe wysypisko. Polecam w godzinach rannych i po 16 przejść się parkiem, dymy różnego koloru i gęstości. Co laboratorium na kościuszki robi z odpadami, ano pali.

    #55646 Reply
    jotos
    Gość

    Nie dotarły w moje ręce żadne potwierdzone dane o zachorowalności na raka w Pajęcznie i okolicach ale przyznać muszę że nie ma tygodnia żebym o takiej osobie nie słyszał.Coś w tym jest…

    #55648 Reply
    efjeidujwiudh
    Gość

    cementownia też swoje robi i może mieć wpływ na zachorowania na raka (a jak ktoś mi napisze, że ma certyfikaty i jest ekologiczna to zabiję go śmiechem)

    #55834 Reply
    bubu
    Gość

    jak jest mgła to prawdziwy smog na Kościuszki

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Reply #55834 in Trujace kominy
Twoje informacje