R e k l a m a

TwojePajeczno wszystko na temat portalu

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego TwojePajeczno wszystko na temat portalu

  • This topic has 74 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 1 year temu by tyle w temacie.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 75)
  • Autor
    Wpisy
  • #26277
    Redakcja
    Keymaster

    Od dzisiaj portalowa wyszukiwarka używa rozwiązań Google dzięki czemu jest o wiele bardziej dokładna i znajduje lepiej dopasowane treści. W przypadku niektórych słów kluczowych jako pierwszy wynik wyszukiwania mogą pojawiać się reklamy (oznaczone, na żółtym tle).
    Nowa wyszukiwarka wyszukuje również zdjęcia zamieszczone w serwisie (zakładka grafika).

    #30605
    Redakcja
    Keymaster

    Z początkiem marca TwojePajeczno.pl domyślnie obsługuje szyfrowany protokół SSL.
    Używanie protokołu SSL zapewnia większą prywatność i bezpieczeństwo niż nieszyfrowane połączenie sieciowe. Ogranicza ryzyko przechwycenia informacji i wykorzystania ich do niewłaściwych celów przez osoby trzecie.

    #33643
    Redakcja
    Keymaster

    Dodaliśmy małą zmianę o którą prosili użytkownicy. Po kliknięciu w nagłówki na stronie głównej (Najnowsze, Popularne, Praca, Sport, Praca, Imprezy) przeniesieni zostaniecie do danej kategorii. Wprowadziliśmy też, kilka usprawnień, które powinny przyśpieszyć ładowanie strony.

    Zapowiada się, że kwiecień będzie kolejnym miesiącem w którym przekroczymy 300 tysięcy odsłon.
    Dziękujemy za tak duże zainteresowanie portalem TwojePajeczno.pl!!!

    #33666
    brawo
    Gość

    300 tysięcy odsłon.Brawo

    #35255
    Redakcja
    Keymaster

    W przypadku chęci poznania powodu usunięcia komentarza należy skontaktować się z nami mailowo lub przez facebooka. Wprowadziliśmy taką zmianę, ponieważ 99% autorów komentarzy, które kwalifikują się do usunięcia nie podaje prawdziwego adresu e-mail.

    #35256
    etam
    Gość

    może w prawdziwym adresie email mają imię i nazwisko a chcą pozostać anonimowe?

    to jakaś tajemnica jest, że nie można jej zdradzić na forum publicznym?

    #38251
    Redakcja
    Keymaster

    Wprowadziliśmy nowy system komentarzy.
    Zapewnie wielu z Was zna DISQUS dla tych, którzy spotkali się z nim po raz pierwszy powstanie krótki artykuł opisujący jego zalety.
    W tym temacie można zgłaszać swoje sugestie na temat tego rozwiązania.

    #38357
    Mosze
    Gość

    Zalety? Po prostu zmuszacie ludzi do logowania i tropicie ich dane! Numerowanie ludzi juz bylo, w latach 39-45… A cenzura zaraz potem.

    #38359
    Redakcja
    Keymaster

    DISQUS nie wymaga logowania, nadal można pisać anonimowo i bez rejestracji, wystarczy wpisać nazwę użytkownika i zaznaczyć pole [ Wolę pisać jako gość ]
    Wprowadziliśmy ten system na próbę. Wkrótce przedstawimy zalety tego rozwiązania i przeprowadzimy ankietę po której zdecydujemy czy system zostanie na stałe.

    #38808
    Redakcja
    Keymaster

    Od dzisiaj TwojePajeczno.pl zyskuję nową szatę, logo i kilka innych nowości.
    Cały czas pracujemy nad dostosowaniem strony, dlatego przez najbliższe kilka dni niektóre treści mogą nie wyświetlać się właściwie.
    Wkrótce więcej informacji…

    #38815
    benel
    Gość

    Nowocześnie i zgodnie z trendami ale czy lepiej ? Podobnie wygląda coraz więcej portali ale przez to nie są tak czytelne jak były.

    #38817
    Artur
    Gość

    Mi się podoba 🙂 Szkoda, że zrezygnowałeś z Disqus, wg. mnie porządkowało to publikowane przez Czytelników informacje a im samym pozwalało w jednym miejscu tak naprawdę niejako kontrolować to co piszą w różnych miejscach. Choć na komórce system ładował mi się dłużej niż reszta strony.
    A trendy są po to żeby za nimi iść, szczególnie w dziennikarstwie internetowym – nastawionym na szybkość działania i obiektywizm 🙂

    #38830
    Daw
    Gość

    Jeśli chodzi o mnie to bardzo nie podoba mi się ta zmiana.

    #38831
    Redakcja
    Keymaster

    Artur z DISQUSa zrezygnowaliśmy właśnie dlatego, że czasami były problemy z załadowaniem skryptu.

    Daw – cały czas pracujemy nad wyglądem, mam nadzieję, że wersja ostateczna jednak się spodoba.

    #38852
    Luki
    Gość

    No jak dla mnie zmiana na duży plus. Strona wygląda jeszcze bardziej profesjonalnie.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 75)
  • Temat TwojePajeczno wszystko na temat portalu jest zamknięty na nowe odpowiedzi.