R e k l a m a

Układ Kaczyńskiego

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 157)
 • Autor
  Wpisy
 • #82123 Reply
  P-no
  Gość

  Układ Kaczyńskiego

  #82125 Reply
  amber gold
  Gość

  Przynajmniej nie mają tyle pogardy do ludzi niż poprzednie POlityczne towarzystwo tak jak Bieńkowska że za 6 tyś to pracuje tylko złodziej albo idiota to kim musiał być dla niej człowiek pracujący za minimalną krajową i gdzie miało ministerstwo Gospodarki górnictwo przez 7 lat nie wspominając licznych afer jak nie hazardowa to czyścicielach kamienic poprzez dziką reprywatyzacje czy próby do upadku Lotu i przejęcie przez OLT Express a wyrywanie laptopa było normą naprawdę długoooo by wymieniać schowaj ten śmieszny plakat i się nie kompromituj jak reszta lemingów którzy potrafią tylko obrażać bezbronne kobiety

  #82126 Reply
  Michnik
  Gość

  Przynajmniej nie głosowali za rezolucją dla Polski

  #82140 Reply
  janek
  Gość

  Pno, jakieś wyjaśnienie tej grafiki? Bo jak na razie to wynika z tego, że Kaczyński zna wielu ludzi co na jego stanowisku raczej dziwne nie jest. W zasadzie każdemu na facebooku można zbudować podobną grafikę i jakie to ma znaczenie?

  #82141 Reply
  P-no
  Gość

  sensu ta grafika nie ma ale zawsze jest okzacja zeby walnac w pisiury

  #82147 Reply
  Obiektywny
  Gość

  Obudźcie się, PiS zaczynał dobrze, były nadzieje na rzeczywiste zmiany ale szybko zmienili kurs, szczególnie po zmianie premiera. W obecnym przekazie to to samo co PO, a nawet bardziej prozydowska. Będziemy za to płacić, ustawa 447 itd. Dobitnie to powiedzieli na konferencji bliskowschodniej w Warszawie, która nas wkręca w kłopoty. Poza tym ta ubecja, PO, unia wolności wokół Kaczyńskiego (Kujda, TW Ryszard, sekretarka Barbara Skrzypek z kancelarii Jaruzelskiego prawa ręka itd). Jest to odbudowa starego układu okrągłego stołu. Przykre ale prawdziwe. W naszym regionie też są promowani ludzie z tamtych czasów. Posłanka promuje Marka W. na wiceprezesa gieksy a jak podaje ddbelchatow to kontakt operacyjny w latach osiemdziesiątych i innych z przeszłością. To wszystko nie tak miało być. Coś nie pasi.

  #82150 Reply
  Tomasz
  Gość

  Tylko obecnie na scenie politycznej jest ruch narodowy co daje jakieś szanse na zmianę w interesie Polski. Pozostali to reprezentują interesy okraglostolowe czli wiadomo czyje. Teraz agentura wystawiła Biedronia do boju. W 2007 była to PO, W 2015 PiS. Partie muszą się zmieniać aby rozmywac odpowiedzialność i tworzyć kłótnie.Starsi bracia w wierze trzymają reke na pulsie.

  #82151 Reply
  szczaw i mirabelki
  Gość

  Cytat typowego rasowego wyszkolonego leminga ….”sensu ta grafika nie ma ale zawsze jest okzacja zeby walnac w pisiury” i to jest wasz jedyny PROGRAM__ bez komentarza

  #82158 Reply
  Tomasz
  Gość

  Co to jest okzacja, możesz to wyjaśnić.

  #82171 Reply
  Ciekawy
  Gość

  No właśnie P-no wyjaśnij co to znaczy ”okzacja”

  #82172 Reply
  Rudy ryjek
  Gość

  To znaczy że idiotka stała bywalczyni tego forum za dużo wypiła. Ja rozumiem że był dzień kobiet ale żeby takie głupoty pisać.

  #82183 Reply
  Jarek
  Gość

  Tak poważnie, to co proponuje PiS to przyszlosciowa kicha.

  #82186 Reply
  Wyborca
  Gość

  A co proponuje lepianka polityczna z liberałami post komunistami zielonym na czele i kto wie jeszcze tam czego..sprowadzanie imigrantów promowanie LGBT i tym podobnych dewiacji wprowadzenie Acta 2.0 podwyższenie wieku emerytalnego ??

  #82196 Reply
  Polak
  Gość

  To prawda, nie ma na scenie politycznej dobrych, propolskich ofert. Tak jak dotąd przez ostatnie 30 lat mamy do wyboru folksdojczow albo szabesgoi. Agentura ciągle na fali.

  #82200 Reply
  Taka prawda
  Gość

  Właśnie że po raz pierwszy są propolskie oferty dla społeczeństwa jak podwyżki emerytur czy 500 plus a cały krzyk lemingów opiera się tylko na tym że te pieniądze nie trafiają do ich portfeli by się nażreć ośmiorniczkami tylko trafiają do zwykłych ludzi

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 157)
Odpowiedz do: Układ Kaczyńskiego
Twoje informacje