R e k l a m a

Układ Kaczyńskiego

Ten temat zawiera 156 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Dixi 2 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 157)
 • Autor
  Wpisy
 • #82123 Odpowiedz

  P-no

  Układ Kaczyńskiego

  #82125 Odpowiedz

  amber gold

  Przynajmniej nie mają tyle pogardy do ludzi niż poprzednie POlityczne towarzystwo tak jak Bieńkowska że za 6 tyś to pracuje tylko złodziej albo idiota to kim musiał być dla niej człowiek pracujący za minimalną krajową i gdzie miało ministerstwo Gospodarki górnictwo przez 7 lat nie wspominając licznych afer jak nie hazardowa to czyścicielach kamienic poprzez dziką reprywatyzacje czy próby do upadku Lotu i przejęcie przez OLT Express a wyrywanie laptopa było normą naprawdę długoooo by wymieniać schowaj ten śmieszny plakat i się nie kompromituj jak reszta lemingów którzy potrafią tylko obrażać bezbronne kobiety

  #82126 Odpowiedz

  Michnik

  Przynajmniej nie głosowali za rezolucją dla Polski

  #82140 Odpowiedz

  janek

  Pno, jakieś wyjaśnienie tej grafiki? Bo jak na razie to wynika z tego, że Kaczyński zna wielu ludzi co na jego stanowisku raczej dziwne nie jest. W zasadzie każdemu na facebooku można zbudować podobną grafikę i jakie to ma znaczenie?

  #82141 Odpowiedz

  P-no

  sensu ta grafika nie ma ale zawsze jest okzacja zeby walnac w pisiury

  #82147 Odpowiedz

  Obiektywny

  Obudźcie się, PiS zaczynał dobrze, były nadzieje na rzeczywiste zmiany ale szybko zmienili kurs, szczególnie po zmianie premiera. W obecnym przekazie to to samo co PO, a nawet bardziej prozydowska. Będziemy za to płacić, ustawa 447 itd. Dobitnie to powiedzieli na konferencji bliskowschodniej w Warszawie, która nas wkręca w kłopoty. Poza tym ta ubecja, PO, unia wolności wokół Kaczyńskiego (Kujda, TW Ryszard, sekretarka Barbara Skrzypek z kancelarii Jaruzelskiego prawa ręka itd). Jest to odbudowa starego układu okrągłego stołu. Przykre ale prawdziwe. W naszym regionie też są promowani ludzie z tamtych czasów. Posłanka promuje Marka W. na wiceprezesa gieksy a jak podaje ddbelchatow to kontakt operacyjny w latach osiemdziesiątych i innych z przeszłością. To wszystko nie tak miało być. Coś nie pasi.

  #82150 Odpowiedz

  Tomasz

  Tylko obecnie na scenie politycznej jest ruch narodowy co daje jakieś szanse na zmianę w interesie Polski. Pozostali to reprezentują interesy okraglostolowe czli wiadomo czyje. Teraz agentura wystawiła Biedronia do boju. W 2007 była to PO, W 2015 PiS. Partie muszą się zmieniać aby rozmywac odpowiedzialność i tworzyć kłótnie.Starsi bracia w wierze trzymają reke na pulsie.

  #82151 Odpowiedz

  szczaw i mirabelki

  Cytat typowego rasowego wyszkolonego leminga ….”sensu ta grafika nie ma ale zawsze jest okzacja zeby walnac w pisiury” i to jest wasz jedyny PROGRAM__ bez komentarza

  #82158 Odpowiedz

  Tomasz

  Co to jest okzacja, możesz to wyjaśnić.

  #82171 Odpowiedz

  Ciekawy

  No właśnie P-no wyjaśnij co to znaczy ”okzacja”

  #82172 Odpowiedz

  Rudy ryjek

  To znaczy że idiotka stała bywalczyni tego forum za dużo wypiła. Ja rozumiem że był dzień kobiet ale żeby takie głupoty pisać.

  #82183 Odpowiedz

  Jarek

  Tak poważnie, to co proponuje PiS to przyszlosciowa kicha.

  #82186 Odpowiedz

  Wyborca

  A co proponuje lepianka polityczna z liberałami post komunistami zielonym na czele i kto wie jeszcze tam czego..sprowadzanie imigrantów promowanie LGBT i tym podobnych dewiacji wprowadzenie Acta 2.0 podwyższenie wieku emerytalnego ??

  #82196 Odpowiedz

  Polak

  To prawda, nie ma na scenie politycznej dobrych, propolskich ofert. Tak jak dotąd przez ostatnie 30 lat mamy do wyboru folksdojczow albo szabesgoi. Agentura ciągle na fali.

  #82200 Odpowiedz

  Taka prawda

  Właśnie że po raz pierwszy są propolskie oferty dla społeczeństwa jak podwyżki emerytur czy 500 plus a cały krzyk lemingów opiera się tylko na tym że te pieniądze nie trafiają do ich portfeli by się nażreć ośmiorniczkami tylko trafiają do zwykłych ludzi

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 157)
Odpowiedz do: Układ Kaczyńskiego
Twoje informacje