R e k l a m a

Umowa Pajęczna ze Schroniskiem w Trębaczewie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Umowa Pajęczna ze Schroniskiem w Trębaczewie

  • This topic has 11 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 years temu by Dora.
Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #82092 Reply
    Ania
    Gość

    Czy umowa ze Schroniskiem w Trębaczewie jest podpisana przez Pajęczno? Czy burmistrz zrobił coś w tym kierunku?

    #82122 Reply
    Lis
    Gość

    Nie zrobił i nie zrobi, a niby po co…? Ma inną końcepcje…

    #82124 Reply
    Puki
    Gość

    Nigdy nic nie bylo, jak 2 lata temu auto potrąciło psa przybłede ,zadzwoniłem do schroniska ze jest pies a pani miala to gdzie? ano w …. bo zbierała wtedy punkty na twarz roku woj Łódzkiego,czy coś takiego, ciekawe w czym, jesli cos sie robi za darmo to taka nagroda sie należy, ona robi wszystko za chajs a ze głosowali wszyscy znajomo wygrała, a ja zapłaciłem z własnej kieszeni weterynarza i uspił psa

    #82145 Reply
    Kasia
    Gość

    Przecież mówili już za porzednika ze rozmowy z Trebaczewem były ale oni nie chcą….. może mają swoich psów dużo i nie biorą innych

    #82199 Reply
    anka
    Gość

    Też jestem ciekawa czy robia coś w tym kierunku

    #82211 Reply
    krakowiak
    Gość

    Dlaczego swoje śmierdzące problemy chcecie zwalić komuś na łeb,jesteście miastem powiatowym i powinniśćie sami zadbać o swoje psy.

    #82213 Reply
    asda
    Gość

    Schronisko w Trębaczewie jest schroniskiem gminnym za które odpowiada UMIG Działoszyn. Jak chcecie mieć schronisko to wyznaczcie teren, zbudujcie niezbędną infrastrukturę, zatrudnijcie ludzi i będziecie mieć schronisko.

    #82309 Reply
    Win
    Gość

    ASDA Piłeczka w 2 stronę to wy zbuduje sobie swoje wysypisko śmieci

    #82321 Reply
    ewka
    Gość

    Krakowiak Ty to fajny jesteś taki nie za mądry…

    #82360 Reply
    ala
    Gość

    Przecież schronisko może zarabiać na psach z Pajęczna lepiej dać zarobić swoim niż wozić do Wojtyszek. Poza tym w Trębaczewie psy maja bardzo dobra opiekę.

    #82454 Reply
    jaś
    Gość

    Racja. Tyle jest orientalnych restauracji i barów w Polsce.

    #82761 Reply
    Dora
    Gość

    Moim zdaniem gmina powinna dać jakieś dofinansowanie do sterylizacji i kastracji i więcej edukacji na ten temat.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Reply #82360 in Umowa Pajęczna ze Schroniskiem w Trębaczewie
Twoje informacje