R e k l a m a

Unia Sulmierzyce nie przystąpi do rozgrywek, Panie wójcie dziękujemy

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Unia Sulmierzyce nie przystąpi do rozgrywek, Panie wójcie dziękujemy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 64)
  • Autor
    Wpisy
  • #87374 Reply
    To my Unia
    Gość

    Unia Sulmierzyce prawdopodobnie nie przystąpi do rozgrywek, Panie wójcie dziękujemy za rozwalenie klubu. Sulmierzyce odwdzięczą się przy następnych wyborach. Lepiej ładować kasę w wyjazdy swoich kumpelków z dziećmi na obozy jak wspierać zasłużony klub. Zatem panie wójcie i panie przewodniczący jesteśmy wam wdzięczni że będziemy mogli grać teraz w okolicznych miejscowościach jak u siebie

    #87375 Reply
    G. O.
    Gość

    Ależ proszę bardzo. Czuje się tym bardziej zadowolony, że w ten sposób mogę wesprzeć naszą, pochodzącą z Sulmierzyc młodzież a nie inwestować w klub który zasłużony jest tylko i wyłącznie w bezwzględnym wykorzystaniu publicznych pieniędzy na swoje bliżej nieokreślone, żeby nie nazwać tego inaczej, cele.

    #87376 Reply
    Bryan
    Gość

    W końcu 🙂 Która gmina w okolicy ładuje ponad 50 tys. w zbieraninę amatorów z Bełchatowa i Radomska? Mieliście 100 tys. to nawet sprawozdania złożyć nie umieliście. Poprzedni prezes chyba do teraz się nie rozliczył. I wy macie czelność się uskarżać? Gdzie macie sponsora? Nikt poważny nie chce z wami mieć nic wspólnego a żeby podziękować przy wyborach to trzeba tu mieszkać a nie płacić gruby hajs koleżkom z Bełchatowa czy Radomska 🙂 50 tys. zawsze przyda się dla dzieciaków a nie wasze „stypendia”. Bardzo dobry ruch tak czy inaczej.

    #87377 Reply
    Gracz
    Gość

    A dziękujemy dziękujemy wójcie, teraz będziemy grać sobie w Lgocie, Kleszczowie, Dworszowicach czy Pajęcznie bo u nas władza nie potrafi utrzymać klubu w którym gra młodzież z wioski. Wstyd na cały okręg, nic dziwnego że w Sieradzu się z nas śmieją… Rozumiem że mieszkańcami dla których trzeba coś robić są dzieci a młodzież niech lepiej sobie pije piwo pod sklepem bo w piłkę w Sulmierzycach już nie pogra. Wspaniałe myślenie naszych włodarzy…

    #87378 Reply
    Seba
    Gość

    Mnie nie interesuje co się dzieje w zarządzie czy to że wójt chce się zemścić na kimś za wybory. Ja po prostu chciałem grać w drużynie z Sulmierzyc by reprezentować swoją gminę, a teraz w miejscowości gminnej nie będzie żadnego klubu sportowego dla młodzieży. Wstyd dla władz tak klubowych jak i gminnych za doprowadzenie do takiej sytuacji. Wstyd panowie że nie potraficie sie dogadać i zachowujecie się jak dzieci. Młodzież się dla was nie liczy tylko jakieś polityczne zagrywki. A mówią że starsi powinni dawać przykład młodym

    #87379 Reply
    Bryan
    Gość

    @Seba bardzo rozsądnie piszesz. To nie Ty powinieneś o takie sprawy się martwić. Jak poprzedni prezes mógł się nie rozliczyć z tak olbrzymiej dotacji? To są pieniądze publiczne. Ja się tutaj wójtowi nie dziwię. Poprzedni zarząd miał nie jedną szanse i nie dwie. W końcu miarka się przebrała. Wybudowane nowiusieńkie szatnie i zaplecze, teraz szykuje się przebudowa stadionu a nie macie 16 chłopaków żeby zgłosić drużynę? Serio aż tak Wam mało? Serio przeszkadza wam, że gmina inwestuje w dzieci? Jeśli to tak ważne dla Was to grajcie za darmo i tyle. 50 tys. powinno starczyć na pokrycie pozostałych kosztów więc nie róbcie z siebie ofiar.

    #87380 Reply
    Seba
    Gość

    tak jak pisałem ja nie mam na to wpływu, a teraz już nawet nie mam gdzie grać. Jak dla mnie jak się coś rozpierdziela to może warto by było zrobić jakąś alternatywę dla chłopków którzy chcą grać

    #87383 Reply
    Gozpodarny Gmin
    Gość

    No nie wierze, 50 tys. jak krew w piach bo Sebuś chce grać w piłkę 🙂 Ja za młodego dojeżdżałem 20 km w te i we wte żeby grać i to za darmo a ten, że chce grać w Sulmierzycach. Może ci jeszcze stadion pod domem wybudować żebyś miał bliżej 🙂 Takim Sebusiom powinni pokazać jak wygląda dofinansowanie sportu w Brzeźnicy albo Siemkowicach to by wójta po nogach całowali. Chcecie grać to sobie sponsorujcie a nie żeby was z moich podatków utrzymywać niedojdy.

    #87384 Reply
    Seba
    Gość

    Brawo gospodarny gmin twarz cebulaka w klapkach ze skarpetkami w pełni ukazana, brawo!!! Bili cię w szkole i stawiali na bramce że tak piłki nożnej nie lubisz?? Gruby na bramkę??

    #87386 Reply
    Z Sulmierzyc
    Gość

    gospodarny gmin twoja głupota cię przerasta, dla nie których ważniejsza jest piłka nożna i nieważne czy klub będzie prowadził taki imbe…cyl jak ty czy ktokolwiek inny. Poza tym nikogo też nie obchodzi skąd czerpiesz smród i komu stópki liżesz więc siedź sobie w swoim betonowym świecie a najlepiej zgłoś się do uśpienia

    #87389 Reply
    Gozpodarny Gmin
    Gość

    Spokojnie profesjonaliści. Może jakieś konstruktywne komentarze a nie takie ukazujące w pełni wasz poziom inteligencji bo mnie to mało rusza 🙂 Nie macie ani ogłady ani pojęcia o piłce bo przegrywacie wszystko jak leci. Rozumiem rozgoryczenie, może do jakiejś fundacji spełniamy marzenia się zgłoście ale to i tak nie wiem czy wam dadzą złamany grosz 🙂

    #87390 Reply
    Michał
    Gość

    Żeby brać kasę to trzeba zasłużyć. Więc nasze niedoszłe gwiazdy futbolu zostaną wykupione przez kluby , które nie mają obsługi do sprzątania po meczach😆. Brawo G.O. jesteś wielki. A im się zdaje że to Kuwejt i kasa za friko.

    #87391 Reply
    Faul
    Gość

    No to radna powiatowa dołożyła rękę, naobiecywala jakiego to wsparcia nie udzieli, namacila chłopakom w głowach i teraz się śmieje. Wszędzie aby tylko szkodzić.

    #87394 Reply
    Z Sulmierzyc
    Gość

    Gospodarny gmin czyli jednak jesteś tak głu.pi, ty za to może zgłoś się do rzeźni na przeszczep ryja, twój włodarz tam pracował więc ci może coś doradzi

    #87395 Reply
    Seba
    Gość

    swoje wójtolubne komentarze zachowajcie dla siebie i może podpisujcie się z imienia i nazwiska żeby wójt wiedział kogo może nagrodzić. Dla mnie jako zawodnika słabo to wygląda jak wójt niszczy klub bo takie ma widzimisię a rada mu przyklaskuje. Według mnie wszyscy powinni postarać się by ten klub uratować, tak by młodzież mogła się rozwijać i grać w swojej miejscowości. Śmieszni są też ludzi którzy piszą niby o kuwejcie w Sulmierzycach, a zakładam że są to rodzice dzieci którzy jeżdżą na koszt gminy na obozy i piją na nich na umór. Ale jak się ma hojnego sponsora to trzeba go chwalić, a że na obozach na oczach dzieci się pije i przewraca i rzyga po kątach to już inna sprawa

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 64)
Odpowiedz do: Reply #87378 in Unia Sulmierzyce nie przystąpi do rozgrywek, Panie wójcie dziękujemy
Twoje informacje