R e k l a m a

Uwaga na trolli z totalnej opozycji

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Uwaga na trolli z totalnej opozycji

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 41)
 • Autor
  Wpisy
 • #109731 Reply
  Nie zaśmiecajcie forum
  Gość

  Jak w temacie od jakiegoś czasu na tym forum są aktywni przegrani wyborcy opozycji nie mogących się pogodzić z kolejną POrażką są bardzo rozwścieczeni i zamiast pisać o bieżących wydarzeniach w Pajęcznie to ich poziom intelektu kończy się tylko na słowie PiS PiS PiS PiS

  • Ten temat został zmodyfikowany 2 years, 4 months temu przez Redakcja. Powód: Poprawiono tytuł
  #109732 Reply
  zbig
  Gość

  Dobrze że ktoś zwrócił na to uwagę, poziom dyskusji na tutejszych forach jest żenujący, najdalej trzeci wpis, pod obojętnie jakim wątkiem, dotyczy bieżącej polityki.

  #109733 Reply
  Konfi
  Gość

  Ale Was pisiorow, zdrajców i zaprzancow wkurza zdanie innych. Pewnie doicie tę Polskę, Polaków i to Wam pasuje. Historia to oceni. Przyjdzie czas rozliczeń.

  #109736 Reply
  Nie zaśmiecajcie forum
  Gość

  Kolejny troll totalnej opozycji który zaśmieca forum które nie jest polityczne

  #109738 Reply
  Misio
  Gość

  Największym pisowskim trolem jest ruda dycha z Sulmierzyc. Nikt jej nie dorówna ale ma z tego korzyści, ona i cała rodzina.

  #109741 Reply
  Nie zaśmiecajcie forum
  Gość

  I kolejny przykład

  #109742 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  Jak PiS narobił syfu w kraju, niszczy co się tylko da, to niech się nie dziwią, że ludzie się burzą. Niech się cieszą, że tylko na forum, a nie jak w Kazachstanie…

  #109743 Reply
  ***** ***
  Gość

  Zabawne że wcześniej nie przeszkadzały wam tutaj polityczne tematy gdy nawoływaliście do polexitu i szczuliście na opozycję.Teraz nawet tępy elektorat zaczyna odczuwać portfelem konsekwencje swoich wyborów i widać wasz strach że coraz mniej ludzi łapie się na straszenie niemcem albo innym lgbt

  #109744 Reply
  Anemo
  Gość

  Pisowiec to stan umysłu ,podostawali fuchy za wierną służbę .Skończy się PiS to wrócą na najniższa

  #109747 Reply
  Adam
  Gość

  Na jaką najniższą wrócą ??
  Powinni na zbity pysk wylecieć z każdej pracy gdzie nielegalnie, bez kompetencji a tylko za przynależność partyjną się dostali. Nie ma już litości dla pisorów. Niech szukają pracy na Nowogrodzkiej.

  #109750 Reply
  Magda
  Gość

  Dość pisiorów. Inflacja 8,6 i to nie koniec. Nadmiarowe 60 tysięcy zgonów. Marnotrawstwo totalne (1,5 miliarda w błoto w Ostrołęce). Zadłużenie kraju 1,5 biliona oficjalne a z PFR i BGK 2 biliony. Wyprowadzanie kasy przez fundacje i fundusze. Bezkarność totalna (patrz choćby sprawa posłanki stąd). Okradanie obywateli na wszystkie sposoby. Długo jeszcze tak będziemy pozwalać?

  #109759 Reply
  Nie zaśmiecajcie forum
  Gość

  I kolejni

  #109762 Reply
  JANINA
  Gość

  Otwierasz temat na forum na durny temat, a później dziwisz się, że ludzie odpisują. Z tobą wszystko w porządku? A wracając do tematu to nie trole popierajacy PO czy inne pratie opozycyjne tylko ludzie, którzy mają już dość podwyżek podatków, cen mediów i produktów. Rozdawnictwo sięga zenitu, a patologia plus się szerzy. Nie zanosi się na lepsze, a inflacja szybuje, czy podzielimy los krajów, gdzie ich waluta już nic nie znaczy? Czas na pobudkę

  #109763 Reply
  zbig
  Gość
  #109764 Reply
  Konfi
  Gość

  Dobry artykuł tylko co z tego jak Polacy nie wyciągają wniosków. Dajemy się oszukiwać tym wybranym i nie rozliczamy ich na poważnie. Obecna władza nie różni się od poprzednich. Okradają poprzez spółki państwowe fundusze fundacje niekompetencję jak choćby ostatni bezlad. Marnotrawstwo państwowego na potęgę. Umieralnosc coraz większa. Dług państwa prawie dwa biliony i jeszcze poukrywany. Oświata służba zdrowia gospodarka leży. Zadaję obie pytanie czy władza to robi z nieudolnosci niekompetencji czy tak mają zlecone? Obojętnie która to jest wersja natychmiast powinna być odsunięta i rozliczona. Na poważnie. Natychmiast. Taki ciąg dalszy nas totalnie wyłoży.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 41)
Odpowiedz do: Uwaga na trolli z totalnej opozycji
Twoje informacje