R e k l a m a

UWAGA OD 10 PAŹDZIERNIKA CAŁY KRAJ BĘDZIE W ŻÓŁTEJ STREFIE

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego UWAGA OD 10 PAŹDZIERNIKA CAŁY KRAJ BĘDZIE W ŻÓŁTEJ STREFIE

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
  • Autor
    Wpisy
  • #100094 Reply
    Paj
    Gość

    Jak w temacie to oznacza że nawet na otwartej przestrzeni trzeba nosić maseczkę dlaczego redakcja o tym nie informuje 🤔

    #100095 Reply
    SBB
    Gość

    Nie trzeba nosić żadnych maseczek te rozporządzenia nie mają mocy prawnej i są niezgodne z konstytucją ,musiał by być wprowadzony stan wyjątkowy w Polsce.

    #100096 Reply
    Paj
    Gość

    To wejdź do sklepu bez maseczki i powiedz że nie mają mocy prawnej niby jest to zalecenie a mówią że to obowiązek

    #100097 Reply
    robert
    Gość

    ja się odwołałem do sądu i sprawę umorzyli

    #100098 Reply
    Winiar
    Gość

    Paj A po co mają informować? Przecież wszędzie o tym pitola. Życie to Twoje odmieni czy lepiej się poczujesz?

    #100101 Reply
    Paj
    Gość

    Jeśli informują wszędzie to powinni tym bardziej tutaj proste jak konstrukcja cepa za trudne to dla ciebie Winiar by czy jak

    #100104 Reply
    Winiar
    Gość

    Wyłącz radio,tv i Internet, by żyło ci się lepiej . A nie podgniecasz się strefami. Z poresTa budowa cepa to dla ciebie bedzie za trudna….

    #100123 Reply
    Paj
    Gość

    Winiar nie wysilaj się bo już redakcja o tym napisała i tym samym uznała moją rację

    #100130 Reply
    RTD
    Gość

    Tak. Na pewno byłeś inspiracją 🤪

    #100131 Reply
    Paj
    Gość

    Oczywista Oczywistość

    #100139 Reply
    Winiar
    Gość

    Pewnie odrazu orgazmu dostałeś.

    #100143 Reply
    Paj
    Gość

    Winiar nikt ciebie nie nauczył że orgazm mają kobiety zapoznaj sobie jakąś która by ci udzieliła edukacji

    #100145 Reply
    Winiar
    Gość

    No rzeczywiście jeśli w szkole Cię nie nauczyli że facet też ma orgazm to faktycznie mam doczynienia z idiota 😀 https://www.google.com/search?q=orgazm+u+faceta&oq=orgazm+u+faceta&aqs=chrome..69i57.11974j0j7&client=ms-android-samsung-ga-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

    #100146 Reply
    Paj
    Gość

    Winiar jeśli posługujesz się artykułem pisanym przez feministyczny bełkot to powodzenia tym się różnimy że czytasz co popadnie i w to wierzysz a ja zwracam uwagę kto to pisze i jakie ma poglądy

    #100148 Reply
    Winiar
    Gość

    Proponuję ci się wrócić do szkoły i się douczyc… Wiesz człowiek ma taka funkcję jak myślenie i ta funkcje jak włączysz to bardzi pomaga człowiekowi, ale widocznie Ty masz z tym problemy 😀 A poreszta dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
Odpowiedz do: Reply #100145 in UWAGA OD 10 PAŹDZIERNIKA CAŁY KRAJ BĘDZIE W ŻÓŁTEJ STREFIE
Twoje informacje