R e k l a m a

W jakim banku założyć konto bankowe?

Pajęczno Forum Praca W jakim banku założyć konto bankowe?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 62)
  • Autor
    Wpisy
  • #45421 Reply
    marekjurek
    Gość

    Jak w temacie, potrzebuję założyc konto osobiste. To które mam obecnie, stało się zbyt drogie i szukam jakiejś tańszej alternatywy.

    #45422 Reply
    XyZ
    Gość

    Ja mam pko bp i też wydaje się drogie. A jakie masz obecnie?

    #45424 Reply
    kila
    Gość

    W ostatnim czasie oplaty zwiazane z prowadzeniem konta wzrosly w kazdym banku.
    Ja mam w ING bank slaski.Karta visa za 0zl, jesli zaplace karta 300 zl w miesiacu (paliwo,intermarche, polo, biedronka itp)to nie place za utrzymanie konta.
    Przelewy wykonuje sama za 0 zl(wszelkie oplaty)Moge sama decydowac o limicie wyplacania srodkow.Minusem jest brak bankomatow, ale raz w miesiacu moge wyciagnac dowolna ilosc gotowki za 0 zl, kolejna i nastepna wyplata 2,50zl.(wczesniej wszystkie wyplaty z wszytkich bankomatow byly za 0zl ale teraz nawet w MBanku wprowadzono ograniczenia).Mysle ze fajna oferta.
    Z PKO zrezygnowalam, bo oplata miesieczna za uzywanie karty(za wyrobienie nowej karty-sami przysylaja co jakis czas)+za prowadzenie konta, za przelewy 0,50-1zł za drukowane wyciagi i ciagle cos.Nawet za wyplate z kasy pieniedzy ponizej 500 zl pobieraja 5 zl.
    Wybor oczywiscie nalezy do klientow.pozrdawiam

    #45425 Reply
    Moooo
    Gość

    W Amber Gold !

    #45432 Reply
    Pajeczno
    Gość

    A ja polecam PKO. Polski bank przynajmniej. A z naszych lokalnych BS Pajęczno. Trzeba być prolokalnym 🙂

    #46308 Reply
    wiracha
    Gość

    lecz sie czleku marny

    #46319 Reply
    Donald
    Gość

    Polecam Amber Gold!!!

    #46335 Reply
    kazak
    Gość

    Polecam Amber Gold
    / Piotr Fronczewski

    #46655 Reply
    Spejson
    Gość

    Miałaś fest dobre konto tak szczerze. A to, że dziś nagle płacisz za bankomaty to zasługa 500+ itp za Pisu. Nie będę rklamować banków, ale sam padłem ofiarą systemu., bo wcześniej dużo jeździłem po kraju i wolałem się niczym nie przejmować a dziś nie da się. wypłatę odbieraj w gotówce i kitraj w sarpetę, bo złoty spada tak, że lepiej chociaż chleb zakupić

    #46656 Reply
    Spejson
    Gość

    heleno umieraj za sponsorowanie zachodniego korpo szm…… Jeszcze nazwa banku z wielkiej a reszta zdania ….zdychaj

    #50220 Reply
    beti
    Gość

    Ja mam w ES BANKU i jestem zadowolona utrzymanie konta nie jest takie zabójcze jak w PKO BP!!!

    #51066 Reply
    Misiek
    Gość

    Polecam Bank Spółdzielczy przynajmniej bez kolejek

    #51072 Reply
    Joanna
    Gość

    Jak wyżej, ja też mam konto w ING na tych samych zasadach. I tak na ogół płacę kartą, więc nie przeszkadza mi niewielka liczba bankomatów w okolicy. Ogólnie jestem zadowolona.

    #51077 Reply
    jaKa
    Gość

    Ing 😊

    #57614 Reply
    bubu
    Gość

    w banku spermy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 62)
Odpowiedz do: Reply #46656 in W jakim banku założyć konto bankowe?
Twoje informacje