R e k l a m a

W jakim banku założyć konto bankowe?

Pajęczno Forum Praca W jakim banku założyć konto bankowe?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 62)
  • Autor
    Wpisy
  • #57641 Reply
    epaj
    Gość

    rowniez polecam ING. uwazam ze maja najlepsza oferta na rynkuw w porównianiu w reszta, (niestety wszedzie oplaty poszly w góre).M-bank byl najtanszy niestey teraz nie jest faworytem.
    Nie jestem prolokalny bo nie bede placic za glupoty(wyplata w kasie, karty itp)Sam dokonuje przelewow .
    ING swietnie sie sprawdza za granica na wszasach(sprawdzone)Przewalutowanie jest wg cennika dziennego a prowizja minimalna.
    Polecam

    #81303 Reply
    pola
    Gość

    JA jestem w BGŻ, oczywiście szukałam takiego,żeby opłaty były niskie,ale też zależało mi na aplikacji bankowej. Sprawnie działającej z szybkim dostępem

    #81388 Reply
    patrycja
    Gość

    @pola ja również chciałabym się przenieść do bgż, możesz coś więcej o apce powiedzieć?

    #81408 Reply
    Martyna
    Gość

    Bank Spółdzielczy, niskie opłaty i dostęp do konta internetowego

    #81437 Reply
    Yeti
    Gość

    @patrycja aplikacja jak aplikacja. Chodzi, pokazuje ile masz kasy na koncie, pozwala na robienie przelewów i jest przyswajalna dla każdego 🙂 Dobry produkt po prostu.
    @Martyna „niskie opłaty”? Jak mam płacić za prowadzenie konta to taki bank jest u mnie od razu skreślony…

    #81454 Reply
    pola
    Gość

    Patrycja, ma, np szybki logowanie ,lub podgląd bez logowania. Albo 5 zaufanych kontaktów na szybki przelew
    @yeti, darmowe konta są teraz na porządku dziennym. Czasem, żeby mieć 0 zł za coś musisz spełnić jakieś warunki

    #81482 Reply
    patrycja
    Gość

    @yeti niestety nie każdy bank może się pochwalić dobrą apką, stąd moje pytanie
    @pola to fakt, dlatego trzeba dokładnie wszystko czytać 🙂

    #81485 Reply
    zuzanna
    Gość

    @patrycja fakt, czasami ciężko o dobrze działająca aplikację które się nie zacina podczas przeglądania historii przelewów czy podczas robienia jednego z nich
    @pola nieraz pojawiają się jakieś warunki do spełnienia ale wydaje mi się że są one do zrealizowania bez problemu

    #81611 Reply
    Wiktoria
    Gość

    @zuzanna o jakich warunkach mówisz? Co np trzeba zrobić aby te warunki spełnić ?
    @zuzanna DObra apka to podstawa, no i ograniczenie stresujących sytuacji, np w sklepie przy kasie 😛 Ale sprzęt tez musi być w miarę przestępny żeby to obsłużyć.

    #81621 Reply
    daniela
    Gość

    @Wiktoria raczej nikt ze starym telefonem, na którym prawie nic nie działa, nie będzie oczekiwał, że apka będzie działała szybko i bez zarzutów.
    @Wiktoria są różne warunki, np. ileś tam transakcji kartą.

    #81630 Reply
    pola
    Gość

    @wiktoria, warunki to mogą być na przykład ileś razy skorzystanie z płatności kartą,czyli bezgotówkowo, lub obrót, czy wpłaty na konto. Różnie. Zazwyczaj chodzi o to,żeby nie było, że masz darmowe nieużywane konto tylko, żeby ono funkcjonowało.
    @zuzanna, fajne jest też podgląd salda bez logowania. patrzysz i w sekund kilka wiesz co jest grane, ile jeszcze możesz wydać

    #81631 Reply
    zuzanna
    Gość

    @Wiktoria chodziło mi tutaj np o zrealizowaniu kilku płatności kartą w miesiącu, albo wydaniu jakiejś tam określonej kwoty płacąc kartą. Chyba teraz większość ludzi korzysta z kart więc to chyba nie jest problem 🙂

    #81746 Reply
    Romek
    Gość

    Czy ktoś może polecić dobre konto z ciekawymi promocjami dla nowych klientów?

    #81780 Reply
    jofish
    Gość

    @zuzanna zgadzam sie, to zaden problem. ale sa nadal banki ktore biora od nas pieniadze za prowadzenie konta, platnosc karta i wszystko inne co mozliwe. na szczescie zmienilem bank i mam spokoj!
    @romek zmienilem bank dopiero i mam prowadzenie za darmo w dodatku zalapalem sie na promke i dostalem 320 zł 😀

    #81784 Reply
    zuzanna
    Gość

    @jofish nasze obecność w takim banku jest zbędna i czym prędzej trzeba opuścić taki bank. Ja wiem że to nie są duże kwoty ale po co ludziom zbędne wydatki jak konto bankowe można mieć za free

    @jofish to gdzie rozdają takie pieniążki ? Jakie warunki musiałeś spełnić żeby się załapać na promkę ?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 62)
Odpowiedz do: Reply #81611 in W jakim banku założyć konto bankowe?
Twoje informacje