R e k l a m a

Wartość dodana Pani Poseł Beaty Mateusiak Pieluchy

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Wartość dodana Pani Poseł Beaty Mateusiak Pieluchy

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
  • Autor
    Wpisy
  • #87826 Reply
    Wyborca
    Gość

    Prezes PiS mówi że na listach wyborczych są również parlamentarzyści którzy wnieśli wartość dodana w tej kadencji. Niech mi ktoś przypomni jaka wartość dodana wniosła Pani Beata.

    #87830 Reply
    Pajeczok
    Gość

    Myślę i myślę.

    #87858 Reply
    Kukuniek
    Gość

    No co, nie ma co pisać, naprawdę nic nie zrobiła.

    #87861 Reply
    ramzes
    Gość

    zrobiła więcej niż myślicie, ma mój głos w wyborach!!!!

    #87865 Reply
    Strażak
    Gość

    Z tą wartością to kiepsko, było to widać wczoraj u nas w Strzelcach na dożynkach jak się od niej odsuwali. Dopiero wicewojewoda trochę ratował sytuację. W eurowyborach też niewiele głosów od nas dostała, a teraz będzie pewnie jeszcze mniej.

    #87866 Reply
    GLKS
    Gość

    Ześ sie nie umył to sie od ciebie odsuwali, trzeba było więcej wychlać pożal sie Boże straszoku

    #87869 Reply
    Michał
    Gość

    Pielucha jak sama nazwa wskazuje jest do d…y.

    #87870 Reply
    Kun dzeja
    Gość

    Michal a matka wie zes pedzio?

    #87872 Reply
    Marzena
    Gość

    Kicha totalna z tą pieluchą.

    #87877 Reply
    Michał
    Gość

    Kundzie czy ty masz tak zawsze, że matki wszystkich ludzi dotykasz. Jesteś głupim żoliborskim pomiotem. Ty i twoja mamusia😛

    #87878 Reply
    Kun dzeja
    Gość

    Michal a jednak twoi starzy to fajni goscie sa. W Radomsku dzisiaj byli? Nic dziwnego ze wyrosles na to co wyrosles jak obaj wchodzili ci do wanny

    #87879 Reply
    Michał
    Gość

    Jeżeli chodzi o mnie to pedzie ani lezby mi nie przeszkadzają, a ty masz z tym ewidentny problem. Wiesz mam radę- zamknij się i tylko słuchaj i nie otwieraj gęby bo fetor jest nie do zniesienia. I tyle w temacie.

    #87885 Reply
    Kun dzeja
    Gość

    żeś narobił w gacie to śmierdzi zresztą po takich starych to ciezko stwierdzić gdzie masz d…e a gdzie ryj

    #87886 Reply
    Krzysztof S.
    Gość

    Nie gadajcie z takimi tryplami jak Michał który ewidentnie widać podpisuje się różnymi nickami i wszędzie ludzi obraża. To jest jakiś sfrustrowany typek który w realu boi sie piernięcia komara dlatego musi sobie odbić swoją porażkę życiową w internecie gdzie myśli że jest bezkarny. Pobrażać, poróżnić i skłócić to jego cel życiowy i marna namiastka przyjemności. Nie uszczęśliwimy na siłę całego świata ale nie dawajmy też pokarmu tego typu trolom. Przytakujmy, zaklaszczmy niech sie cieszy w swoim malym świecie, a nóż wyleczy go to z jakichś kompleksów. Tak wiec Michałku fajny jesteś, cukiereczka chcesz?

    #87964 Reply
    Michał
    Gość

    Ale wywód strzeliłeś. No i właśnie zdechła ci ostatnia szara komórka. Pa,pa. Z tego co widzę niektórzy sami sobie piszą, a potem sami się pochwalą. Chyba tak nie robisz? Jestem za tym żeby każdy podpisywał się z imienia i nazwiska. Było by cię kolego pełno na forum.Powodzenia ci życzę i żeby rodzina nie musiała się za ciebie wstydzić.🍓mosz truskawkę😘

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
Odpowiedz do: Reply #87877 in Wartość dodana Pani Poseł Beaty Mateusiak Pieluchy
Twoje informacje