R e k l a m a

Węgiel z kopalni

  • This topic has 12 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 2 years temu by Alvaro.
Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #111169 Reply
    Agnieszka
    Gość

    Czy ktoś z Was kupił juz węgiel online i jakie ceny tam sa

    #111170 Reply
    RTD
    Gość

    Rozsądek mówi, że nie kupuje się teraz węgla. I nie chodzi o ekologię, a o ekonomię.

    #111171 Reply
    eech ta wasza logika
    Gość

    RTD masz na myśli rozsądek lewactwa bo chcecie zaprzestać wydobycie węgla 🤔

    #111173 Reply
    Bronek
    Gość

    Tak, nie kupujcie swojego węgla. Kupujcie gas od Putina czy Bidena. A może atom od USA. Nie szanujcie swoich bogactw to inni was wykolegują. Sprawa klimatu to bzdury, tak samo jak pandemia. Obudźcie się bo za minutę dwunasta. Pozdrawiam.

    #111174 Reply
    Tomek
    Gość

    Kupujcie węgiel od Łyska od pieluchy. Mariuszek wszystko załatwi albo da.
    Bo miliony ma.

    #111175 Reply
    RTD
    Gość

    Bronek. Ty to jednak głupi jesteś. Nawet jednego zdania nie potrafisz przeczytać.
    Przeczytaj raz jeszcze: 'Rozsądek mówi, że nie kupuje się teraz węgla. I NIE chodzi o EKOLOGIĘ, a O EKONOMIĘ.”.

    Teraz, czyli w okresie paniki, się nie kupuje węgla. Bo się podbija jego cenę i brak dostępności.

    Oprócz wytłumaczenia wielkimi literami ci słowa kluczowe teraz napisałem bo może takim poradzisz – nawet Jagna z Chłopów to potrafiła, a widać, że ty na podobnym poziomie, tj. najmądrzejszy we wsi, ale jednak głupi.

    #111178 Reply
    Tak z ciekawości
    Gość

    RTD na jakiej ekonomi się opieracie macie jakieś dokumenty dane może FAKTURY itp itd na potwierdzenie swoich tez 🤔🤔

    #111179 Reply
    RTD
    Gość

    Podaż. Popyt. Brak stabilności.
    Jak bym miał fakturę idioto to bym uległ tej panice.
    I popatrz po ile dziś węgiel, nawet rosyjski, który wciąż sprowadzamy. Porównaj to z dostępnością. I wyciągnij wnioski, nie opierając się na chłopskim myśleniu rodem z karczmy w Lipcach (z tym, że ty nie jesteś np. Rocho, ale najpewniej Kuba). Jest m. in. dlatego tak drogi, że działa prawo o którym napisałem na początku. I to, że rynki czekają na ustabilizowanie się sytuacji. Co oznacza, że jest tak jak pisałem. Nie czas teraz na zakupy. Choć taniej to i tak nie będzie 😁
    Bo teraz sobie przeczytaj. Najpierw piszesz, że nie mam racji – nie potrafiąc zrozumieć jednego zdania, a potem gdy już drukowane zrozumiałeś to zdanie zmieniasz pytając skąd te wnioski? Chyba, że dalej nawet drukowanego nie zrozumiałeś i nadal sądzisz, że powoływałem się na jakaś politykę klimatyczną w tym momencie. Nieźle 😁 Klinowym trzeba będzie zacząć pisać.
    Przepraszam innych, że emocjonalnie, ale taki beton który wnioski wysnuwa chyba z memów lub jednostronicowych ulotek a nie czegoś bardziej obszernego wymaga obcesowego traktowania.

    #111180 Reply
    Haha
    Gość

    Logika lewactwa nie kupujcie w okresie paniki ale jest Pandemia więc kupujcie dużo w sklepach moje ciało mój wybór ale musi obowiązkowe szczepienie i certyfikacja wolności chcecie szacunku dla LGBT a sami atakujecie wartości katolickie zawsze mnie bawiło że lewactwo na brak swoich wymienionych dowodów reagują wulgaryzmami 🤦

    #111181 Reply
    RTD
    Gość

    Oj. Widzę leki nie działają. Ale one chyba nigdy nie pomagały w czytaniu ze zrozumieniem. Wszakże nawet wulgaryzmy uzasadniłem, nie wspominając o innych pytaniach. Może zbyt trudnymi słowami.
    Przetłumacz wg. swojego poziomu na podstawie tego obrazka: https://historiamniejznanaizapomniana.files.wordpress.com/2017/04/pismo-obrazkowe.jpg.
    Na dziś kończę. O 4 do pracy żeby utrzymać takich bajarzy jak ty.

    #111183 Reply
    Cała wasza logika
    Gość

    Wulgaryzmów nie da się uzasadnić wiem że was prawda boli lewaczki gdy ktoś wam ją wygarnie

    #111192 Reply
    edek
    Gość

    na kopalni orzzech podobno 1100

    #111239 Reply
    Alvaro
    Gość

    @RTD taka ekonomia że teraz jest po 900 a za trzy miesiące będzie po 1200pln😁

Przeglądajasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13)
Odpowiedz do: Reply #111239 in Węgiel z kopalni
Twoje informacje