R e k l a m a

Wielkanocna drożyzna dzięki PiS

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Wielkanocna drożyzna dzięki PiS

 • This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 3 years, 7 months temu by Czemu nowoczesna zbankrutowała.
Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #83490 Reply
  Zenek M.
  Gość

  Wielkanocna drożyzna dzięki PiS

  #83492 Reply
  Marcin
  Gość

  Gdzie są takie ceny. Czy wy ludzie do sklepów nie chodzicie. Wierzycie w tą propagandę PO. Ogarnijcie się a nie wstawiacie durne posty.

  #83497 Reply
  janek
  Gość

  Dzisiaj cukier w Biedrze był po 1,30zł/kg 🙂

  #83499 Reply
  ołówek
  Gość

  Oj Zenek Zenek. Całym sercem jesteś pewnie za PO-KO i dzisiaj biadolisz, że cukier drogi (choć @janek Cię zmiażdżył). A teraz trudne pytanie: kto wszystkie polskie cukrownie sprzedawał za bezcen? Kaczyński? I jak to się stało, że z prawie 80 cukrowni, które mieliśmy, dzisiaj zostało ledwie 18? I czyj tam jest kapitał? No to teraz płać.

  #83501 Reply
  Aga
  Gość

  W porównaniu z poprzednimi latami to mięso bardzo staniało, udka za 2,79 do 3 99 za kilogram , łopatka często 8,99, pierś z kurczaka 11,90, cały kurczak 5,99 za kilogram, promocje są cały czas jak nie Inter to Polo, albo Biedronka prześcigają się nawzajem. To ceny z tego tygodnia. 8 lat temu na komunie kupiłam pierś za 17,90, a łopatkę za 14,90 więc nikt mi nie powie, że mięso zdrożało, wspomniany wcześniej cukier kilka lat temu kosztował 4 zł za kilogram, a mąka, ryż, kasza, ceny bez zmian, jedyne co zauważyłam to warzywa podskoczyły, ale jaka była susza zeszłego roku, mieli prawo podnieść. Więc pierwszy wątek jest niestosowny. O jakiej drożyżnie pan pisze ?

  #83503 Reply
  Czemu nowoczesna zbankrutowała
  Gość

  Hahaha zobaczcie nadruk kto wydrukował ten plakat KE I ZIELONI zwolennicy dewiacji i zboczeń oraz inwazji biednych uchodźców ze smartfonami rzeczywiście wiarygodność pierwsza klasa takim plakatem można jedynie się podetrzeć już bardziej wiarygodny plakat by zrobił Rysiu Petru z madery

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Wielkanocna drożyzna dzięki PiS
Twoje informacje