R e k l a m a

Wojna

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #2802 Reply
  emil
  Gość

  Jak wybuchnie wojna zostajecie i się bronicie czy uciekacie?

  #2803 Reply
  qwe
  Gość

  Ja się schowam w szafie. Tam ruskie na pewno mnie nie znajdą.

  #2804 Reply
  luki
  Gość

  Ciężko powiedzieć ale chyba bym zostal. Ja mam inne pytanie czy zgadzacie sie z tym co robia nasi politycy???

  #2805 Reply
  custom
  Gość

  Nasi sami mało mogą. Mamy 1/5 wojska co Rosjanie a wyposażenia nie mówiąc atomówkach (a nie wiadomo do ile mają ) to nie mamy sans

  #2808 Reply
  MM
  Gość

  pytaniem na pytanie: a czego tu bronic? wladzy? pieniedzy ? bogactwa? … jakiego??? czego tu bronic jak kiedys niemcow nikt nie chcial to teraz na zarobek do nich sie jezdzi. czego bronic? kraju dobrobytu? moze kaczuchy co sie stara dziadyga do wojny pcha, ale sam nie pojdzie walczyc tylko ludzie pojda, darczyncy obiecaja zlote gory ze bedzie lepiej i … zreszta to samo co zawsze, przyklad naszego pieknego pana T. jak sie dzisiaj dowiedzialem to maja byc dni pajęczna… bo co wybory sie zblizaja? a jego cudowna wypowiedz ze woli przeznaczyc pieniadze na mniejsze imprezy(ktorych wcale nie bylo) to juz nie jest wazna??? sam sobie pajac zaprzecza…Polska krajem absurdu, wy dajcie sie zabic zebysmy my mieli lepiej…

  #2809 Reply
  olka
  Gość

  ,,moze kaczuchy co sie stara dziadyga do wojny pcha, ale sam nie pojdzie walczyc tylko ludzie pojda” KTO rzadzi Kaczyński czy Tusk??? od 7 lat nie rzadzi Pis a Wy ciagle,kaczor to kaczor tamto. Ogladajcie wiecej tvn to sami do siebie bedziecie strzelac. Idz spac dziecko,bo jutro do gimnazjum nie wstaniesz.!!!

  #2811 Reply
  patriota
  Gość

  Pewnie że bym został i bronił.
  Bo z tego co widać możemy liczyć tylko na siebie, żadne NATO i UE nam nie pomogą.
  Polska musi zwiekszyc budżet na armie i wprowadzić łatwiejszy dostęp do broni dla zwykłych obywateli.
  Jak by nas teraz najechali to byśmy się bronili chyba patykami, powtarzam ZWYKLI LUDZIE MUSZĄ MIEĆ ŁATWIEJSZY DOSTĘP DO BRONI!!!

  #2829 Reply
  Kubson
  Gość

  Najgorsze jest to iż nawet jeśli by do wojny doszło i Federacja Rosyjska przekroczyła by nasze granice to i tak na dzisiejszy stan rzeczy mamy maksymalnie tydzień na zmobilizowanie sił aby stawić prowizoryczny opór 😀 Dlaczego prowizoryczny ? Stan naszej armii może nie jest najgorszy w sensie technicznym ale kulejemy jeśli chodzi o wyszkolenie (pomijając GROM chłopaki robią kawał dobrej roboty). Zobaczcie ile Ruskie wpakowały od roku 94 w modernizacje i wyszkolenie wojaków przecież to druga armia na świecie pod względem standardów jedynie USA wyprzedza ich za pomocą dronów i innych bajeranckich zabawek. Druga sprawa a raczej pytanie. Kto będzie bronił Polskiej ziemi ? Nie chcę tutaj brać wszystkich pod jedną kreskę jednak najczęściej na wojnę idą młodzi ludzie a większość moich rówieśników jak tak spoglądam na ich poglądy i zainteresowanie światem, który ich otacza to wszystko aż prosi się o pomstę do nieba. Wystarczy zacząć w towarzystwie temat polityki tudzież innego problemu a większość ma to w dupie i chce się tylko nachapać aby dla niego starczyło. Gdy wybuchnie wojna to priorytety powinny się diametralnie zmienić owszem politycy będą kręcić wały tak było zawsze ale chyba gdy idę walczyć to nie myślę o Tusku czy Kaczyńskim tylko o tym aby moi rodzice moje rodzeństwo mogło czuć się bezpiecznie i aby żaden ruski dzikus nie tkną tego co moje. Więc nie mieszajcie spraw polityki do otwartej wojny, której aby nie było bo wojna to nic dobrego. My szarzy ludzie musimy myśleć o sobie tak samo myśli ruska swołocz bo jeżeli nie my to oni takie są prawa wojny i w przypadku jej wystąpienia musimy robić wszystko aby bronić suwerenności tego kraju nie narodu i polityków tylko kraju a to jest różnica. Polacy już nie raz udowadniali że potrafią uśmiercić niedźwiedzia nawet w beznadziejnej sytuacji tylko najgorsze jest to że gdzieś ten płomień nadziei i odwagi zgasł wszyscy patrzą na siebie jak na wrogów. Wiem iż łatwo jest mówić ładne słówka ale takie jest moje zdanie odnośnie takiej sytuacji. Na razie wojny nie ma i oby nie było ale jeżeli by wybuchła zrobię wszystko aby bronić bezpieczeństwa mojej rodziny i moich przyjaciół bo jestem Polakiem potomkiem Władysława Raginisa i innych Polskich bohaterów i nie pozwolę aby jakiś Ruski but pałętał się bezkarnie po tej ziemi. Tak „bohaterom” stawiają drewniane krzyże z tym się zgodzę ale wojna to wojna ludzie giną ginąć będą bezsensownie czy nie to już rozliczy historia a na razie musimy robić wszystko aby w przyszłości powiedzieli „Tak Polacy nie dali się i potrafili podnieść czoło przed Goliatem”.

  #101766 Reply
  Haha
  Gość

  Biedroń ze swoim mężem i Tuskiem nas obronią 😂🤣

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Wojna
Twoje informacje