R e k l a m a

Wójt w Rząśni zarabia 18107 zł

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Wójt w Rząśni zarabia 18107 zł

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 63)
  • Autor
    Wpisy
  • #110224 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Jak tam ukradzione 5 mln zł? Ktoś poniósł konsekwencje za to? A może nie ma winnych?
    Układ łódzki mocno wycisza sprawę.

    #110438 Reply
    Herty
    Gość

    Jak tam Prokuratura Okręgowa w Sieradzu ? Rząśnia lubi ciszę ?
    Przecież to 5 mln zł, które ktoś ukradł. To olbrzymie pieniądze. Za te pieniądze można wyremontować drogę między Białą, a Rząśnią.
    Od maja 2021 roku sprawa wyciszona.
    Nikt nie poniósł konsekwencji działań bez procedur. Lokalne reklamowe pismaki milczą…

    #110536 Reply
    UKR
    Gość

    A może te 5 baniek na wojnę poszło ?
    Ale chyba z lokalnymi przeciwnikami obozu władzy😉

    #110545 Reply
    MarV
    Gość

    Pamiętajcie węże plujące jadem. Nikt wam nie broni zostać wójtem czy tam burmistrzem

    #110549 Reply
    Pisowska kicha
    Gość

    A ile zarabia Pielucha i za co?

    #110567 Reply
    Mieszkanka Rząśni
    Gość

    O chyba pracownicy gminy postanowili bronić swego pracodawcy. Niestety prawda jest taka, że pieniądze skradziono i nikt nic nie mówi. Ile by to nie było czy 10 tys. Czy 5 mln powinno to być wyjaśnione a nie zamiecione pod dywan. Nigdy nie narzekałam na tego wójta zawsze oddawałam na niego głosy ale w takich sytuacjach powinno być wszystko klarowne a odpowiedzialne za to osoby w jakiś sposób ukarane.

    #110582 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Przecież lepiej na być wójtem, burmistrzem czy nawet starostą niż sprzedawca w sklepie lub kiosku, bo kasa lepsza i odpowiedzialności zero. Ja ha ha ….

    #110752 Reply
    UKR
    Gość

    4 puste budynki w gminie Rzasnia. Szkoły w Broszęcinie, Stróży i w Białej, budynek po gminie w Rząśni.
    Wójt i jego świta nie kwapi się, aby pomóc uchodźcom z Ukrainy. Pytam się dlaczego ? Nie ma z tego interesu ?
    Remizy strażackie za miliony stoją puste. Stara hala po gimnazjum.
    Co na to społeczność gminy? Gdzie solidarność, gdzie ludzka pomoc?

    #110753 Reply
    Sylwia
    Gość

    Jasne. Już ktoś podobnie chciał pisać o Pajęcznie. Naprawdę chcecie w ten ochydny sposób wykorzystywać nieszczęście uchodźców? Do jakiś swoich lokalnych wojennek? Traktować uchodźców jak bydło i kłaść ich pokotem w nieprzystosowanych do tego miejscach? Proponuję żebyś udostępnił swój dom udał się na tą hale czy do domu seniora w Pajecznie i tam spał robiąc pod siebie, bez koniecznej infrastruktury. Ukraińcy to nie dzicz która można traktować jak zwierzęta bo jeden mały lokalny polityk tego chce.

    #110755 Reply
    Sylwia
    Gość

    Dodam że pewnie maluczki szukający taniej sensacji polityk. Robiący sobie fejm na nieszczęściu całego narodu ukraińskiego.

    #110758 Reply
    zRząśni
    Gość

    Serio ktoś chce położyć uchodźcę w miejscu gdzie jest np. jeden kibel, nie ma jakiegoś prysznica czy kuchni lub podobnego miejsca gdzie można przygotować posiłek zadbać o higienę? Obory im pootwierajcie.

    #110759 Reply
    UKR
    Gość

    Mali to wy jesteście. Uśpieni na garnuszku wójta.

    #110760 Reply
    zRząśni
    Gość

    Jestem nie na garnuszku jakiegoś wójta ale z Rząśni jak najbardziej. I wstyd mi za takich jak ty UKR! Wstyd. Powtarzam swoją oborę uchodźcom otwórz. Bo jeśli w domu masz taki bałagan jak w mózgu to w oborze może będzie im jednak lepiej. Zresztą nie karmie już trolla.

    #110761 Reply
    UKR
    Gość

    Chyba wam już nic z tych 5 zaginionych milionów nie zostało. I rodzi się w was agresja. Wiem, że pomożecie Ukrainie, ale tylko w świetle jupiterów.

    #110765 Reply
    zRząśni
    Gość

    Skoro im ukradli tzn że nue ma I już 🙃
    Ale piszemy tu o twoim braku myślenia i chęci ogrzania się w świetle tragedii Ukrainy wykorzystując czy to 5 milionów czy jakieś nieprzystosowane do przyjęcia uchodźców lokale. Bo po co wtedy taki post? Ktoś naprawdę myśli, że Ukrainiec to niewolnik którego można ulokować byle gdzie? To JEST wykorzystywanie tematu Ukrainy do swoich prywatnych wojenek I JEST obrzydliwe.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 63)
Odpowiedz do: Reply #110765 in Wójt w Rząśni zarabia 18107 zł
Twoje informacje