R e k l a m a

Wybory 2014

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 132)
  • Autor
    Wpisy
  • #16152 Reply
    darek
    Gość

    Wiecie kto startuje w wyborach na burmistrza i radnych???

    #16175 Reply
    ja
    Gość

    Ci co zawsze 🙂

    #16181 Reply
    pfsjfpijq
    Gość

    nazwiska? też jestem ciekaw

    #16232 Reply
    darek
    Gość

    Niektórzy radni to niewiedza co się dzieje …

    #16880 Reply
    kolo
    Gość

    W Rząśni słychać, że węgiel ludzie dostają na zimę 🙂
    Podobno do wyborów wystarczy.

    #16954 Reply
    Adrian Usarek
    Gość

    Myślę, że niedługo będzie można podać pełną listę kandydatów…. myślę również, że to bardzo dobry pomysł by przedstawić pełną listę na TwojePajęczno.pl tak by każdy mógł zapoznać się z kandydatami

    #16955 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Adrianie z pewnością taka lista się u nas wkrótce pojawi.

    #17237 Reply
    przemo
    Gość

    listy mają być coś koło 7 października.

    wiecie czy ktoś z KNP w powiecie/gminie Pajęczno startuje, bo podobno wiszą jakieś plakaty na wiosce.

    #17285 Reply
    gigi
    Gość

    KTO SIEDZI PRZY URNACH??? SAMI KOLESIE ,ZNAJOMI ITD !??/? MĘŻOWIE ZAUFANIA , KTÓRZY POWINNI SIEDZIEĆ PRZY URNACH TO OSOBY NP Z BEZROBOTNE, BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA , OSOBY KTÓRE KORZYSTAJĄ ZE ŚWIADCZEŃ Z OPIEKI SPOŁECZNEJ ITD, A KTO SIEDZI W KOMISJI?? OSOBY KTÓRE MAJĄ KASĘ I JEST TYM LUDZIOM ZAWSZE MAŁO, KOLESIE, KOLESIE ITD DAJCIE SZANSE TYM , KTÓRZY NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄ KASY!!!!!!! ZA 300 ZŁOTYCH I OBIAD WARTO SIEDZIEĆ PRZY URNIE!!!!!! ALE BOGACI ŻĄDZĄ. DRODZY WYBORCY POPATRZCIE GŁĘBOKO W OCZY OSOBOM OBSŁUGUJĄCYM TE WYBORY I SAMI WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI!!!!!! CHYTROŚĆ BOGATYCH -WSTYD!!!!!!!

    #17286 Reply
    ja
    Gość

    poluzuj majty gigi 😉

    #17287 Reply
    ja
    Gość

    jak nie masz $ to do lasu grzyby zbierać ! i sprzedawać – zawsze coś 😉

    ktoś coś kto na burmistrza startuje ?

    #17586 Reply
    Obrońca Uciśnionych
    Gość

    Niektorzy radni na sesjach to nawet nie wiedza nad czym glosują
    A już nie wspomnę o inteligencji wypowiedzi radnych. Żal słuchać tych ludzi. Ludzie w wyborach wybierają zazwyczaj lokalnego biznesmena bo myślą ze jak już ma własńą firmę to jest najmądrzejszy. Mało rozgarnięci obywatele wybiorą czlowieka który głośno krzyczy niewyparzonym językiem. Glośno krzyczy przed wyborami a później śpiewa tak jak mu zagrają.
    Najwyższa pora postawić na młodych ludzi będących poza układami obecnych włodarzy.

    #17626 Reply
    ja
    Gość

    Ok zgadzam się z Tobą, tylko dlaczego ludzie młodzi nie chcą startować ?? Chętnie oddałabym głos na młodego człowieka, który miałby dobry program wyborczy i jak już dostałby się do rady to nie pierdziałby w stołek tylko faktycznie coś robił. Ale gdzie są tacy ludzie ? Dlaczego oni nie starują, tylko staruje jak zwykle „stara gwardia”?

    #17627 Reply
    przemo
    Gość

    Czy istnieje w Pajęcznie odział Kongresu Nowej Prawicy ?

    #17631 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Tak istnieje. Pisaliśmy o nim tutaj https://twojepajeczno.pl/aktualnosci/knp-powiecie/

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 132)
Odpowiedz do: Reply #17285 in Wybory 2014
Twoje informacje