R e k l a m a

Wybory 2014

• This topic has 129 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 7 years temu by Ryszard.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #17657 Reply
    przemo
    Gość

dzięki przeoczyłem 😉

#18234 Reply
    TOMEK
    Gość

Odpowiedź na pytanie gdzie ci młodzi ludzie, którzy nie chcą kandydować.
    KWW SLD LEWICA RAZEM WYSTAWIA NA BURMISTRZA PANIĄ MAŁGORZATĘ POWĄZKA UR. 1978R.z którą do Rady Miejskiej kandydują między innymi:
    1. PAWEŁ M. UR 1982 R.
    2. ŁUKASZ G. UR. 1988 R.
    3. MAŁGORZATA L. UR. 1963 R.
    4. ADAM K. UR. 1968 R.
    5. JOANNA G. UR. 1978 R.
    6. MARIUSZ M. UR. 1985 R.
    7. MARIUSZ K. UR. 1971 R.
    8. MARIA T. UR. 1955 R.
    9. LECH J. UR. 1955 R.
    10. KATARZYNA P. UR. 1980 R.
    SĄ TO MŁODZI LUDZIE Z OSIĄGNIĘCIAMI KTÓRZY PRAGNĄ SWOJĄ ENERGIE I DOŚWIADCZENIE WYKORZYSTAĆ W RADZIE MIEJSKIEJ.

#18241 Reply
    Cccc
    Gość

Tomek dlaczego nie podasz nazwisk tych osób tylko piszesz jak by byli o coś oskarżeni?

#18447 Reply
    CKM
    Gość

no nazwiska moglibysmy znac…chociaz te 55roczniki to juz nie takie pierwszej świeżości… 😛

#18450 Reply
    Normalny
    Gość

Niestety o pani Powązka słyszę pierwszy raz. Wiadomo już że startował będzie jeszcze Szydłowski ten nauczyciel z PiSu. No i Tokarski. Sorry ale z tej trójki jedyny sensowny wybór to Tokarski chyba że jeszcze ktoś czeka na ostatnio chwilę żeby się ujawnić.

#18454 Reply
    Pajęczak
    Gość

Wiecie ile startuje komitetów wyborczych w Pajęcznie?

#18515 Reply
    ja
    Gość

kto to jest Pani Powązka ??
    faktycznie z tej trójcy jedynie Tokarski się nadaje 🙂
    Do Tomek :’55 to chyba raczej druga młodość 😉 ale szacunek na pierwszym miejscu rocznik ’82 drugim ’88 to mi się podoba

#18517 Reply
    obiektywny
    Gość

ja mam dość starej kadry, która robi sobie i swoim znajomym dobrze, niekoniecznie wykształconym. obsadza stołki na urzędach takimi ludźmi, a wykształciuchy na Wielką Brytanię. niech ktoś to wszystko zmieni. jedyna rozrywka to konie ” szlachta się wozi a plebs patrzy i podziwia”. miała być silna i gospodarna gmina, wyszło zadłużona „po uszy” i od czasu do czasu śmierdząca końską kupą. Ludzie idźcie do wyborów i zagłosujcie na kogoś innego niż Tokarski, bo jeszcze trochę a puści nas goło i boso za długi gminy, a sam opływa w dostatku.

#18518 Reply
    pajeczanin
    Gość

Mieszkam w Pajęcznie, i obserwuję jak nasza gmina się zmienia, jak pięknieje: np. szkoły, ulice, parkingi, targowica, park, skwery, place zabaw, boiska, id. Z ciekawości zerkam na stronę internetową i analizuję budżet, i zastanawiam się czy opozycja obecnego burmistrza nie ma nic do zaproponowania tylko opowiadanie populistycznych bajek o budżecie. A co do imprez to tyle ile dzieje się w Pajęcznie to miększe miasta mogą tylko pozazdrościć. Gratuluje również burmistrzowi pomysłu na promocję Gminy Pajęczno, dzięki jego pasji i pomysłowi jesteśmy znani w kraju a nawet za granicą.

#18519 Reply
    CKM
    Gość

no typy moznaby powiedziec numerki sa 1,2,5,6,7,10 tylko szkoda ze na wyborach nie napiszą roku urodzenia 🙂

#18523 Reply
    obiektywny
    Gość

przedwyborcza kiełbasa z zaciąganych następnych kredytów. a po wyborach brak sylwestra, dni Pajęczna i jakichkolwiek inwestycji bo trzeba spłacać bzdurnie zaciągnięte i przejedzone kredyty.

#18538 Reply
    Mieszkanka
    Gość

Moim zdaniem Pajęczno bardzo dobrze sobie radzi porównując do takiego Działoszyna który jest o wiele bogatszy. Skoro teraz my mamy dostawać jakieś pieniądze od cementowni to będzie chyba tylko lepiej. Mimo że już mi się trochę opatrzył to wydaje mi się, że w tych wyborach jedyna sensowna opcja to aktualny burmistrz Tokarski.

Liczyłam, że wystartuje np. p. Barczak i wtedy można by się zastanowić nad zmianą. Jako kobieta chętnie zagłosowała bym na p. Powązka ale szczerze mówiąc to pierwszy raz o niej słyszę i nie wiem jakie ma dokonania na swoim koncie. W przypadku p. Szydłowskiego to mimo, iż jest radnym nie przypominam sobie aby cokolwiek zrobił dla naszej gminy (jeśli to czyta będę wdzięczna za wypisanie dokonań). Nagle się obudził i sypie obietnicami na lewo i prawo. Pan Szydłowski powinien sobie zrobić rachunek sumienia i zastanowić czy zasługuje na fotel burmistrza. Moim zdaniem nie. Dlatego mam nadzieję, że jeszcze ktoś nowy z dokonaniami będzie startował.

#18688 Reply
    CK
    Gość

A ja zagłosuję na kogoś nowego tylko szkoda że tak mało kandydatów będzie. Bo już dość nakradli. Pany bryczkami a plebstwo niech się gapi i podziwia. A co my ku.wa w zascianku zyjemy czy w unii. Lubicie konie to fajnie i zrobcie sobie dni konskie na polu gdzies a nie na targowicy z kostki i asfaltu.

#18708 Reply
    gigi
    Gość

GŁOSUJEMY NA BURMISTRZA – NAJLEPSZYM KANDYDATEM JEST PAN DAREK TOKARSKI – SZACUNEK DLA PANA PANIE BURMISTRZU ŻYCZĘ WYGRANEJ I KOLEJNEJ KADENCJI. POZDRAWIAM

#18710 Reply
    zPna
    Gość

mnie wkurwia to, że przed wyborami nagle na hurra zaczyna się szopka – nagle jakieś koncerty robią, budują chodniki, przed biblioteką tak samo zrobili trawnik. skończą się wybory i znowu będzie długo długo nic. aż do następnych wyborów.

Tokarski co miał zrobić już zrobił, mam nadzieję że następne wybory wygra ktoś inny.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 130)
Odpowiedz do: Wybory 2014
Twoje informacje