R e k l a m a

Wybory 2014

Przeglądajasz 15 wpisów - od 46 do 60 (z 132)
  • Autor
    Wpisy
  • #19406 Reply
    Ryszard
    Gość

    Co Sądzicie żeby zaglosowac w wyborach na samych mlodych do rady miasta i gminy oraz do powiatu?

    #19410 Reply
    zenek
    Gość

    Wybory powinny być co rok, przynajmniej było by widać, że coś się robi w gminie i w powiecie. Parę tygodni po wyborach będą się tłumaczyć, że BRAK pieniędzy w budżecie na różne potrzebne inwestycje. A teraz chcą się pozabijać z wszelkimi robotami < TO SĄ TE PIENIĄDZE ??? CZY NIE MA KASY ??? oceńcie sami(???)

    #19413 Reply
    Cysiu
    Gość

    zenek – co rok to za drogo – szkoda siana
    a jak o gminę chodzi to jestem pewien ,że dzieje się lepiej – tylko te stare świnie od koryta trzeba odgonić

    #19422 Reply
    przemo
    Gość

    jeśli przedstawicielem KNP w wyborach na burmistrza Pajęczna jest Pan Górecki, to z całym szacunkiem, ale to jest kpina. Ten facet wcześniej był w SLD… Tragedia, jak dla kariery zrobić można wiele nawet się zeszmacić, bo inaczej tego nazwać się nie da. Tylko że środowisko wolnościowe na tym ucierpi, nie sam sprawca.

    #19424 Reply
    JKM
    Gość

    Przemo zgadzam się w 100% że to jakieś nieporozumienie. Jeśli tak ma wyglądać pajęczańskie KNP to ja dziękuję. Ciekawi mnie czy zarząd parti wie co tutaj się wyprawia. W sumie to zobaczymy jak się pojawią kandydaci na radnych i wtedy się do końca wypowiem.

    Ryszard mimo że jestem młodą osobą uważam głosowanie z automatu na młodych za kompletny debilizm. Głosujmy na ludzi którzy mają wykształcenie, doświadczenie albo już coś robią na rzecz rozwoju gminy.

    #19452 Reply
    przemo
    Gość

    myślałem o wstąpieniu do KNP, ale po tym co się u Nas dzieje to chyba podziękuje… Warto patrzeć czy Ci ludzie się czegoś dorobili, oczywiście uczciwie.

    #19913 Reply
    ja
    Gość

    Po co ta zbędna dyskusja zadowolonych tych którzy mają pracę w urzędach. Niech każdy lepiej zmotywuje jak najwięcej ludzi do udziału w wyborach. Jak będzie więcej niż 40% np 70 % to się okaże kto jest zadowolony z obecnego burmistrza.

    #19914 Reply
    ju
    Gość

    Osobiście mysle aby glosowac na ostatnie miejsca do powiatu,bo to są ludzie normalni co nie mogą się przebić.
    Tylko ci sami liderzy partyjni są na pierwszych miejscach , i myślą że oni są niezastąpieni.
    A ci co są na ostatnich miejscach są ok.

    #19932 Reply
    przemo
    Gość

    miejsce pierwsze i ostatnie są najlepszymi, jak chcesz wybrać kogoś po to żeby pokazać środkowy palec partią wybieraj tych ze środka.

    #19982 Reply
    Ryszard
    Gość

    Dziś poznany kandydatów na burmistrza ostatecznie!!!

    #19983 Reply
    Ryszard
    Gość

    Mamy 15 okręgów – można powiedzieć mamy 15 faworytów!

    #20019 Reply
    Adam Panek KNP
    Gość

    Witam wszystkich
    Nie podoba wam się Pan Górecki, który wywodzi się z SLD. To gdzie wy byliście gdy w Lipcu powstawało koło Pajęczańskie. Nikt z was krytykantów nie zadzwonił gdzie trzeba i nie utworzył koła. Wszyscy kandydaci byli przedstawiani górnym władzom KNP i zaakceptowani więc jeśli uważacie że ta partia jest partią ludzi młodych to sprawdźcie średnią wieku na innych listach do powiatu. Górecki jest moim zdaniem najlepiej przygotowanym kandydatem na przejęcie władzy po Tokarskim i posprzątania tej STAJNI nie Augiasza tylko Tokarskiego.
    Zapraszam do dyskusji na forum o kompetencjach kandydatów na Burmistrzów i Radnych.

    #20056 Reply
    igo
    Gość

    Panie Panek, niech Pan trzyma nerwy na wodzy. Nikomu nie musi podobać się ani Pan Górecki , ani Pan razem ze swoim KNP i jego szefem.

    #20060 Reply
    Edi
    Gość

    Witam
    Adamie Panek jak twierdzisz że Pan Górecki posprząta to najpierw niech zacznie od swojej posesję bo syf, kiła i mogiła. Zapraszam wszystkich do zobaczenia naocznie jaki to porządeczek na swoim podwórku ma ten kandydat. Gołym okiem i to z daleka widać jaki sterylny czyścioch z tego Pana Góreckiego. I taki ma zaprowadzić porządek ? Panie zachowaj i trzymaj moje nerwy na wodzy bo nie wytrzymam i umieszczę foto z jego podwórka

    #20067 Reply
    zenek
    Gość

    GŁOSUJCIE NA PANA DARKA TOKARSKIEGO <NAJLEPSZY KANDYDAT Z MIASTA PAJĘCZNA. PANIE DARKU NAJLEPSZEGO> ŻYCZĘ WYGRANEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (BYŁY MIESZKANIEC GMINY PAJĘCZNO)

Przeglądajasz 15 wpisów - od 46 do 60 (z 132)
Odpowiedz do: Reply #19413 in Wybory 2014
Twoje informacje