R e k l a m a

Wybory 2014

Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 132)
  • Autor
    Wpisy
  • #20144 Reply
    fak
    Gość

    xD 😀 ;D 😉 🙂 0_0 Panek? o tak zagłosuje na pana jest pan świetnym sprzątaczem szczota pali się panu w rękach. POWODZENIA!!!!!!!!

    PS. Mopy mile widziane!!!!

    #20172 Reply
    Adam Panek KNP
    Gość

    Do Ediego
    Jeśli ktoś nie rozumie metafory przekazanej w poprzednim wpisie to nie powinien się wypowiadać na tematy polityczne. Posprzątanie stajni Augiasza oznacza zrobienie porządku w gminie ale to wyjaśnienie dotyczy tylko Ediego bo z pewnością inni internauci zrozumieli przesłanie.

    #20256 Reply
    Ryszard
    Gość

    To mamy 5 kandydatów na Burmistrza!

    #20270 Reply
    przemo
    Gość

    Panie Panek, ja osobiście nic nie słyszałem o powstającym kole KNP w moich okolicach, ale jeśli po wyborach nadal będziecie istnieć to pomyślę o członkostwie, miałem już propozycję z innego okręgu, znacznie większego niż pajęczański, ale jak już działać to wśród swoich. Co do p. Góreckiego to chciałbym wierzyć, że nie jest koniunkturalistą i że w następnych wyborach nie będzie startował z PO albo PiSu.
    P.S. nie jest sztuką być lepszym burmistrzem od p. Tokarskiego, bo każdy kandydat na to stanowisko jest od niego lepszy.

    #20445 Reply
    Adam Panek KNP
    Gość

    Brawo Przemo
    Pan Górecki jest naprawdę dobrym fachowcem.
    Po wyborach zapraszam do nas, a może jednak wcześniej?
    Pozdrawiam

    #20578 Reply
    almo
    Gość

    Widzicie reklamę Pana Darka po prawej stronie? Teraz wiecie komu służy ta strona.
    Tak jak było pisane wcześniej RATUSZOWI !
    Nie dajcie się oczarować, np. sondażami które będą manipulowane. + „lewe”komentarze administratorów pod postami.
    Ja proponuje zmienić tą reklamę na taką.
    „Pan Darek i Koledzy.
    Sprzedamy całe miasto, razem z WAMI !”

    #20579 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Zacznę od drugiej części wypowiedzi. Zarówno w przypadku sondaży jak i komentarzy jestem w stanie udowodnić przed Sądem ich prawdziwość.
    Jeśli chodzi o reklamę. to na naszym portalu zareklamować się może KAŻDY. To, że nie ma tutaj pozostałych kandydatów do fotela burmistrza to tylko i wyłącznie ich wybór.

    #20584 Reply
    almo
    Gość

    wow powiało grozą wow
    straszy postępowaniami
    USZANOWANKO

    #20585 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Ja po prostu zachęcam do brania odpowiedzialności za wypowiadane słowa 🙂
    Pozdrawiam.

    #20586 Reply
    szydło_z_worka
    Gość

    To strona ratusza i pro platformianych kandydatów, szkoda tu zaglądać. Wystarczy spojrzeć na reklamy wyborcze do kogo należą …

    #20588 Reply
    almo
    Gość

    szydło uważaj za takie pisanie grozi postępowanie
    ale jest nas już dwóch

    #20594 Reply
    ja
    Gość

    jak zwykle Pisioki dymu szukają, ale to już taka partia (sekta) która jak nie znajdzie gdzieś problemu to jest chora, przykre

    #20602 Reply
    EmiUK
    Gość

    Właśnie przez PiS i PO wyjechałem z kraju. Nie dajcie się zwieść że niby ze sobą konkurują bo to jedna banda.

    #20611 Reply
    PiSowiec
    Gość

    Pisioki nie szukają dymu. Wydaje mi się że osoba używająca nicku szydło_z_worka specjalnie wybrała taki pseudonim aby ośmieszyć i skompromitować Marka Szydłowskiego.

    #20612 Reply
    PiSowiec
    Gość

    EmiUK tak się składa że to właśnie większość z tych którzy głosowali na PO uciekło z kraju więc sami jesteście sobie winni. Za rządów PiSu może nie było idealnie ale na pewno znacznie lepiej niż dzisiaj!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 132)
Odpowiedz do: Reply #20602 in Wybory 2014
Twoje informacje