R e k l a m a

Wybory 2014

• This topic has 129 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 7 years temu by Ryszard.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #20613 Reply
    JKM
    Gość

Ludzie obudźcie się!!! Daliście sobie wmówić że w kraju są tylko 2 partie PO i PiS? Zagłosujcie na KNP to jest nowa jakość w polityce!!!

#20625 Reply
    przemo
    Gość

Kto ma pieniądze ten ma reklamy i tyle w temacie.

Najzabawniejsze w naszej polityce jest to, że wyborcy tych jedynie słusznych partii dość mętnego nurtu nie są wstanie uczciwie nam opowiedzieć czym te partie się od siebie różnią. Ja Wam odpowiem: NICZYM. („Liczy się gospodarka, głupcze!” ~B.C. )

#20632 Reply
    fak
    Gość

PIS PO i KNP to nic innego jak ludzie kolorowi,tam gdzie koryto się przepiszą.
    Pamiętacie KPN Solidarność SAMOOBRONA LPR – to oni tak się wykolorowali i myślą że nikt nie ma pamięci.
    Moim zdaniem partie co się nie kolorują to PSL i SLD , tu nie ma kolorowych.

#20636 Reply
    przemo
    Gość

hahah xD

#20638 Reply
    fak
    Gość

myślę że to jest prawda, bo cisza jak by maku zasiał hahahaaaaaaaa.

#20639 Reply
    fak
    Gość

A kto do powiatu znany z PSL Pajęczno ,bo na nich chcę zagłosować.

#20642 Reply
    kornik
    Gość

Do fak:Od kiedy to PSL i SLD nie są kolorowe? Tere-Fere-Kuku!!!!

#20650 Reply
    Gumiś
    Gość

leżę i płaczę 😀 PSL to największa jakby tu kulturalnie hmm… kurtyzana polityki, leci tam gdzie najwięcej sypną… (dla tych którzy chcą mnie od razu zlinczować proponuję przeanalizować ostatnie 20 lat…

#20651 Reply
    fak
    Gość

No dobra jak tak to wymień tylko dwa nazwiska z naszej gminy Pajęczno kolorowych z PSL i SLD.
    Myślę że nie masz z tym problemu,bo te partje co pisałem to kolorowi są prawie wszyscy.
    Na pewno się niepomiliłem,bo sporo wiem na te tematy i lata widze ich w powiecie.

#20653 Reply
    kornik
    Gość

Do fak—Prosisz o 20.17 o podanie kogoś z PSL,a o godz.22.oo już chcesz wyliczać osoby z PSL i SLD ? Jakaś szybka ta edukacja.Radzę Ci przeczytać z uwagą wpis Gumisia.

#20704 Reply
    Pajęczak
    Gość

Dajcie faworytów do rady miejskiej!!!

#20902 Reply
    Fan
    Gość

Witam. Tak czytam co Państwo tutaj piszą i uważam, iż wszyscy obecni kandydaci na burmistrzów są partyjni i starują w każdych w wyborach z innej prartii, wszyscy oprócz obecnego Burmistrza Tokarskiego. Z tego co wiem to On do parti żadnej nie należał, ani nie należy. Proszę dokładnie zobaczyć, że co wybory to startują ci sami tylko partie sobie zmieniają. I ja tutaj naprawdę powiem wszystkim uczestniczącym w dyskusji, że jedynym dobrym i naprawdę rozsądnym wyborem na burmistrza Pajęczna jest nasz obecny burmistrz Tokarski. Ja widzę, że każdy kandydat oprócz Tokarskiego zabezpiecza się startując do różnego rodzaju rad czy to powiatu czy to gminy, moim zdaniem oznacza to, że dla nich nie jest ważne to, że mają pomysł i cel na gminę Pajęczno jako burmistrz tylko mają pomysły na wszystko, co oznacza, że nie ważne gdzie byleby się gdzieś dostać. Moim naprawdę obiektywnym zdaniem oznacza to, że tylko obecny burmistrz jest pewien, że liczy się dla niego Pajęczno i działanie dla tego miasta. Ja będę głosował na Tokarskiego z prostego powodu, bo jak przypomnę sobie czasy jak zastępcą burmistrza był Pan Górecki wraz z Banaszkiewiczem to nasza gmina zamarła i to na każdej płaszczyźnie. Park wyglądał jak pobojowisko, w szkoły się nie inwestowało, o jakimkolwiek festynie to wogóle nie było mowy. Proszę tak naprawdę z ręką na sercu odpowiedzieć sobie jak bardzo zmieniła się gmina za rządów Tokarskiego. Moim zdaniem zmieniło się wszystko na lepsze. drogi, szkoły place zabaw, chodniki, tego nie było, a teraz jest i jestem pewien,że tam gdzie jeszcze nie ma po następnej kadencji na pewno będzie. Oczywiście każdy ma prawo o coś mieć uwagi, ale pytam się czy np, takie targi końskie to nie jest promocja gminy? Bo moim zdaniem jest na maxa, ja osobiście na targi nie chodzę, ale widzę co dzieje się na Pajęcznie ja są targi ludzie nie tylko z całej Polski, ale także z dużej części Europy przyjeżdżają na targi. A jeżeli ktoś się końmi nie interesuje to iść tam nie musi, ale proszę nie krytykować kogoś kto naprawdę stara się cos dla gminy robić i jak dla mnie to jeżeli dzięki koniom mamy piękny plac targowy, który jest bardzo pożyteczny we wszystkich świętych, można tam tirami parkować itd. to ja jestem dumny i trzymam kciuki za konie mimo ze sam nie chodzę na targi i naprawdę wiem,że krytykują ci którzy zazdroszczą, że Tokarski coś osiągnął. Ale uważam że w Pajęcznie jest dla każdego coś dobrego, bo są: turniej tańca, można pograć w piłkę na halpinie, iść z dziećmi na place zabaw których jest dużo i są naprawdę na wysokim poziomie, można pograć w tenisa, itd…Tego za czasów Pana Góreckiego nie było i jestem pewien, że za żadnego innego kandydata też by nie było.tak wygląda mój obiektywny punkt widzenia jako zwykłego, przeciętnego mieszkańca Pajęczna.

#20919 Reply
    Gumiś
    Gość

O kurde, chłopie ręce opadają… We no se zobacz z jakich list startował Tokarski od początku jak tylko kandydował bo chyba żeś się wczoraj urodził… Szkoda w ogóle z tobą w jakąkolwiek dyskusje wchodzić, bo najpierw powinieneś się grubo doinformować. To co piszesz już nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. To się tyczy bezpartyjności twojego pupila.
    Druga sprawa to jest stratowanie pozostałych kandydatów do Rady: To jest też „Poczytaj mi mamo” wyborów, czyli elementarna zasada że kandydat na wójta/burmistrza „ciągnie” listę i w większości przypadków zapewnia miejsce swojemu człowiekowi w Radzie.
    Trzecia sprawa: Festyny?? To gdzie jest sylwester pod ratuszem??!!
    Czwarta sprawa: Nie znam oszołoma coby na Wszystkich Świętych tirem jeździł, a kostka raczej pod kołami tira niezbyt ciekawie wygląda, a tak serio to przez tą targowice pod targi końskie Pajęczno obligacje chce ponoć wypuścić :D:D:D sorry nadal z tego nie mogę się przestać śmiać. No bo z całym szacunkiem kto by chciał kupić obligacje Pajęczna…
    Panie Tokarski niechże się Pan podpisuje nazwiskiem bo pod jakiegoś fana się podszywać 😉 Przecież ta wazelina aż do wymiotów sprowadza… 😉

#20930 Reply
    Remik
    Gość

Kolego Gumiś. Ewidentnie widać , że żyjesz szanowny kolego w oderwaniu od
    rzeczywistości. Musisz zdać sobie sprawę , że tokarski 3 poprzednie
    wybory wygrał z wynikami w granicach 80% tak więc zdecydowanie lokalna
    społeczność akceptuje i zgadza się ze sposobem rządzenia burmistrza.
    Mało tego takie wyniki wyborów jakie osiągał i zapewne tym razem także
    osiągnie Tokarski są nie tylko najlepsze w całym powiecie ale są jedne
    z najlepszych w całej Polsce. Oczywiście zdarzają się osoby takie jak
    Ty kolego Gumiś, czyli prawdopodobnie jesteś którymś z kandydatów, które nie mogą się z
    tym pogodzić, że burmistrz rządzi dobrze i ludzie to doceniają. I ja
    również obiektywnie to doceniam. Ja uważam że Fan ma rację i Gumisiu
    podaj swój pogląd na to co byś zrobił inaczej, ale konkretny pomysł
    a nie bezpodstawna krytyka. Czasy są ciężkie i wszędzie jest ciężko ,
    ale zdecydowanie za te ciężkie czasy w żadnym stopniu nie odpowiada
    obecny burmistrz. Ja uważam że samorządowcy to jedyna władza która
    fizycznie i skutecznie walczy z trudnymi czasami jakie nastały. Jeżeli
    chodzi o kredyty to musisz Kolego szanowny zdać sobie sprawę z jednej
    rzeczy, a mianowicie, że aby zrealizować jakąś unijną inwestycję,
    czyli żeby przeszedł unijny jakikolwiek projekt to trzeba mieć wkład
    własny. Co to oznacza? To oznacza ze do 2020 roku czyli do czasu kiedy unia
    pieniądze nam jako Polsce rozdaje wszystkie gminy zaciągają kredyty, bo
    lepiej jest zaciągnąć np. 1mln zł kredytu i dzięki temu dostać unijną
    dotację i zrealizować projekt za np.20mln zł. Oczywiście osoby takie jak Gumiś
    by chciały wszystko w gminie mieć, unijnej kasy na pozyskiwać pod jednym
    warunkiem, żeby podatki w gminie były jak najmniejsze, żeby wszystko
    było jak najtańsze i żeby jeszcze gmina miała na wkład własny bez kredytu. To
    jeżeli Pan tak umie to zapraszam się przedstawić i nie tylko na
    burmistrza ale na premiera startować na pewno wygrasz. Ja się też zgadzam, że mamy na obecne czasy naprawdę dobrego włodarza i szanujmy to
    co dla nas jako mieszkańców gminy zrobił, i robić dalej będzie. Takie
    czcze gadanie beż żadnych lepszych pomysłów to każdy umie rzucać.
    Jeżeli Gumiś uważa że np. targowica wyglądała lepiej w starej wersji niż
    teraz, że szkoły wyglądały lepiej w starych wersjach niż teraz jeżeli
    parki osiedla wyglądały lepiej w starych wersjach niż teraz, place zabaw to jesteś Gumisiu,
    przepraszam za wyrażenie ale totalnym obłudnikiem i hipokrytą. Zbliża
    się wszystkich świętych i przyjedź, bo zapewne też tam będziesz parkował, na targowice to sam Pan
    zobaczy ze kilkadziesiąt aut będzie miało gdzie zaparkować. Wczaśniej
    jak nie było wyremontowanej targowicy w ten dzień cmentarną nie dało
    się przejechać. Na koniec podsumuje, jeszcze raz, że jeżeli mamy taką
    targowicę jaką mamy dzięki targom końskim to ja jest absolutnym
    zwolennikiem tych targów i jeżeli w przyszłości dzięki wystawą końskim
    będzie zrobiony ładny deptak na 22-go lipca a wiem że będzie to jak
    najbardziej popieram Tokarskiego i wszystkie te końskie imprezy. A Gumiś
    jeżeli ma pomysł w jak sposób i skąd pozyskać pieniądze na te inwestycje to
    proszę o konkrety, ale konkrety. Słucham .

#21035 Reply
    Gumiś
    Gość

Proszę nie wkładać mi do ust słów które nie wypowiedziałem, bo gdzie np powiedziałem że wolę niewyremontowane place, szkoły czy parki. Jestem jak najbardziej za modernizacją ale wszystko powinno być przeprowadzone z głową, nie tak by trzeba było emitować obligacje które pozwolą spłacić długi. Takie działania są niczym innym jak pójściem na łatwiznę, bo przerzucają spłatę długu na którąś z następnych ekip rządzących. Łatwo jest wydawać pieniądze które ktoś kiedyś będzie musiał oddać a nóż widelec nie będziemy to my. Takie działania w przedsiębiorstwach prowadzą zazwyczaj do bankructwa, Pajęczno to nie Detroit, a Polska to nie USA… Jakoś można pozyskiwać dotacje unijne w przemyślany sposób, nie podnosząc podatków i nie zaciągając holendarnych długów, popatrzmy na taką gminę Sulmierzyce – w błyskawicznym czasie modernizuje szkoły, buduje boiska, drogi i chodniki i jakoś nikt ni ma zamiaru wypuszczać tam obligacji a budżet jest ustabilizowany.
    Nie najeżdżam też na obecnego burmistrza w sposób jaki tutaj próbuje mi się udowodnić, prostuje tylko kłamilwe informacje jakoby Pan Tokarski od początku swojej kariery był taki bezpartyjny, bo w poszczególnych latach był popierany przez inne partie które akurat wtedy cieszyły się największym poparciem, mimo iż co przyznaje starował bodajże ze swojego stowarzyszenia.
    Kolejna sprawa to te nieszczęsne obligacje i tłumaczenia że trzeba oddać dług poprzedniej władzy i to również mydlenie oczu. Bo skoro Urząd Marszałkowski przyjął i zatwierdził plan modernizacji wraz z jego wszystkim załącznikami, wypłacił pieniądze, modernizacja została wykonana, projekt i odbiór również wykonany i zatwierdzony a po jakimś czasie znaleźli błąd to ja się pytam kto w takim razie ten błąd popełnił?? Bo wydaje mi się że to Urząd Marszałkowski skoro wszystko sprawdził i było ok. Zresztą sprawa jest w toku i wcale nie musi się stać tak że te pieniądze trzeba będzie oddać a władza kredyt w postaci obligacji zaciąga… No i dług jeśli stałby się faktem wyniósłby niecałe 3 bańki a nie 8, czyli pozostałe 5 baniek długu zrobiła władza obecna…

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 130)
Odpowiedz do: Wybory 2014
Twoje informacje