R e k l a m a

Wybory 2014

  • This topic has 131 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 2 years temu by Jop.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 132)
  • Autor
    Wpisy
  • #21043 Reply
    obiecanki
    Gość

    Kiedyś burmistrz obiecywał miejsca pracy jakoś o tym zapomniał u nas chciała być pepsi, osierodek wypoczynkowy,był limar i świetny według was burmistrz to zaprzepaścił. Czytając wasze wypowiedzi albo jesteście urzędnikami albo ludźmi w bardzo podeszłym wieku nie lubiący zmian.czy nigdy nic w tym naszym Pajęcznie oprócz koni braku sylwestra,braku dni pajęczyna się nie zmieni. Jak długo na pewnych szczeblach urzędowych będą siedzieć ludzie bez wykształcenia bardzo opryskliwi bardzo zajęci śmiganiem po necie lub w czasie pracy robiący zakupy na pobliskim ryneczku. Ile jeszcze niepotrzebnych biurek zostanie upchanych w małe ciasne pokoiki. Wielką ilość swego czasu wasz kochany burmistrz przebywa u rodziców na ulicy poprzecznej lub na swojej posesji na wiosce. A to ze jego żona została kierownikiem sanepidu to też pewno dobrze.

    #21045 Reply
    igo
    Gość

    W jednej z gazet przeczytałem że w Gminie Pajęczno pracuje 110 osób. To prawda czy jakiś ponury żart ? Chyba trochę za dużo ?

    #21046 Reply
    abc
    Gość

    do remika: „że mamy na obecne czasy naprawdę dobrego włodarza” pracujesz w gazecie, gminie czy jestes dobrym kolega tokusia ktory dał ci zarobic juz niezla kaske?

    #21048 Reply
    Remik
    Gość

    Kolego Gumiś po raz kolejny mijasz się z faktami. Obligacje będą emitowane w starostwie powiatowym a nie w gminie. Proszę nie pisz rzeczy które nie są prawdą.

    #21049 Reply
    Gumiś
    Gość

    w moim ostatnim poście było gdzieś że obligacje przez gminę będą wypuszczane?? no a teraz proszę się odnieść Panie Remiku do mego ostatniego postu

    #21144 Reply
    Remik
    Gość

    Cały czas Piszesz że gmina będzie emitowała obligacje i ze jesteś ciekaw kto by chciał kupić obligacje Pajęczna. Naprawdę nie mieszaj powiatu gdzie PiS zafundował obecnej władzy powiatu piękny prezent do zwrotu, z gminą która w moim mniemaniu jest zarządzana najlepiej jak można i uważam że każdy inny kandydat niż Tokarski może zrobić to co Pani Pieluchowa zrobiła w powiecie. Także troszeczkę bym prosił o obiektywizm i szacunek dla tych dla których on się należy.
    Kończę temat.

    #21145 Reply
    przemo
    Gość

    Nie jestem żadną ze stron, chce to podkreślić na samym początku i niestety pierwszy raz w życiu nie wiem na kogo zagłosuje, bo żaden kandydat nie ma planu na tę gminę, który by mnie satysfakcjonował. Ale…
    Gdy władzę przejmował p. Tokarski, gmina była na plusie, jeśli chodzi o budżet. Wiadomo pamiętamy ten okres ponuro, bo nic się nie działo, ale ludziom zostawało więcej pieniędzy w kieszeniach, bo podatki były wiele razy niższe niż są teraz. Jasne czasy się zmieniły, ale mam pytanie do zwolenników obecnego burmistrza, gdzie jest ta silna i gospodarna gmina ? No bo raczej nie u nas, to prawda mamy w miarę ładny park, miasto nie jest tak brudne jak inne, ale gdzie jest współpraca biznesu prywatnego z gminą, tak jak dzieje się to w innych miastach. Jest impreza z koniami, ale co z tego wynika ? Pajęczno jest znane i sprowadziło jakichś inwestorów ? Targowica kiedy wyjdzie na plus ? Zwróci się w ogóle ? Ponad 12 000 zł brutto co miesiąc, bo tyle zarabia nasz włodarz, to czasem nie za dużo jak na taką małą gminę ? (w o wiele większych miastach zarabia się mniej na tym stanowisku). Ponad setka urzędników to nie przesada ? Połowa tego dałaby rade, no cóż darmowe głosy. p. Tokarski nie ma żadnego pomysłu na to żeby gmina sprowadzała tu obcy kapitał do inwestowania, żadnych konkretów. Z żalem patrzy się na gminy które radzą sobie o wiele lepiej od nas. Gdzie są te obiecane miejsca pracy, w urzędach ? Czemu burmistrz nie chwali się długiem gminy i tym żeby go spłacić potrzebuje kolejnych kredytów. Czekam na spotkania kandydatów z obywatelami gmin. Z niecierpliwością.

    #21345 Reply
    Pajęczak
    Gość

    Wyborcy jaką obstawiacie frekwencję??? Jest sporo kandydatów to i ona będzie chyba na poziomie 50-60% !!!

    #21397 Reply
    papasmerf
    Gość

    kolego Gumiś, nie porównuj budżetu Sulmierzyc do budżetu Pajęczna. Gmina Sulmierzyce ma stały dochód-podatek od Kopalni Bełchatów, a to są inne pieniądze niż podatek od zwykłych gospodarstw domowych.

    #21407 Reply
    mefisto
    Gość

    No paposmerfie to jakiż to stały dochód mają Sulmierzyce? Proszę konkretnie o kwotę. Z tego co mi wiadomo to na terenie gminy Sulmierzyce wydobycie dopiero ma się zacząć więc albo doucz się albo nie pleć głupot. Na każde zadanie praktycznie gmina pozyskała środki z zewnątrz. Oczyszczalnia Bogumiłowice 4 mln, rondo milion, biblioteka milion, szkoły też dotacja z WFOŚiGW. Pajęczno widać stać żeby robić za swoje, tfu nasze 🙂

    #21409 Reply
    Rambor
    Gość

    Mefisto widzę że orientujesz się w lokalnej polityce. Jak oceniasz wójta Kiełczygłowa?

    #21414 Reply
    mefisto
    Gość

    Trudno powiedzieć wg mnie. Niby „wyrabia się” i zyskuje doświadczenie. Jakbym miał głosować w Kiełczygłowie to głosowałbym właśnie niego. Gaik to taka „ciapa” i wiadomo, że jak wygra to będzie rządził jego ojciec a nie on. Dziękuję dobranoc.

    #21417 Reply
    WK
    Gość

    Chyba każdy mieszkaniec Kiełczygłowa widzi co się dzieje, po prostu ta gmina umiera.
    Mam nadzieję, że Gaik wygra i wniesie trochę świeżości.

    #21422 Reply
    przemo
    Gość

    Potrzebny taki włodarz gminy Pajęczno, który uprości procedury administracyjne w ratuszu dla przedsiębiorców oraz obniży dla nich podatki, wprowadzi jakiekolwiek ulgi, bo największym problemem ludzi jest brak pracy, a nie to że jest gdzieś dziura w jezdni czy że nie ma placu zabaw. Najpierw chleb później igrzyska! Gminy ze sobą konkurują, pod względem atrakcyjności, na Pajęczno nikt nie będzie czekał. Recepta ? Radykalne zmiany.

    #21428 Reply
    Lukasso
    Gość

    Gumis – nie rozróżniasz gminy od powiatu, z każdą kolejną wypowiedzią sie kompromitujesz lub celowo piszesz takie bzdury, licząc ze jakiś czytelnik tego nie sprawdzi i będzie wierzył w twoje dywagacje

Przeglądajasz 15 wpisów - od 91 do 105 (z 132)
Odpowiedz do: Reply #21144 in Wybory 2014
Twoje informacje