R e k l a m a

Wybory 2014

Przeglądajasz 15 wpisów - od 106 do 120 (z 132)
  • Autor
    Wpisy
  • #21473 Reply
    Gumiś
    Gość

    Lukasso taśma ci się zacięła?? Widzę że przedstawienie mi jakichkolwiek argumentów wychodzi poza twój poziom i nie wmawiaj mi że się kompromituje bo takie puste gadanie bez argumentów mogłoby może przekonać bądź wyprowadzić z równowagi (zależy co masz na celu) dziecko w przedszkolu, więc jeśli zdjąłeś już i opróżniłeś pampersa to słucham konkretnych zaprzeczeń słów które wypowiedziałem a nie powtarzania jak papuga „kompromitujes sie, kompromitujes”

    #21506 Reply
    papasmerf
    Gość

    No mefisto, masz rację najpierw się doucz i nie pleć głupot

    #21617 Reply
    mefisto
    Gość

    paposmerfie, tuku, miałeś podać konkretne kwoty. Braki w elementarnej i podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem? Czy po prostu brak argumentów 🙂

    #21637 Reply
    wolny
    Gość

    nie ważne z jakiej partii będzie burmistrz czy radni ważne by dotrzymali obietnic i dążyli do wspólnego dobra,co ja bym widział jakie zmiany
    – obwodnica Pajęczna
    – rondo na 1maja, wiśniowa, cmentarna
    – światła na Kościuszki, 1maja lub innego rozwiązania tego skrzyżowania
    – asfalt i oświetlenie do niwisk dolnych + ścieżka rowerowa było by gdzie pobiegać pojeździć rowerem

    – i co z pieczykowem chodziły pogłoski ze ma być kopane wielkie jezioro wraz z kąpieliskiem

    #21668 Reply
    przemo
    Gość

    Moim zdaniem najważniejsze dla Pajęczna dzisiaj jest upłynnienie ruchu, który przez ostatnie 10 lat znacząco się zwiększył, baza parkingowa jest coraz mniej wystarczająca. Tak jak mój przedmówca napisał istotnym ułatwieniem byłaby obwodnica przy której można byłoby zrobić strefę ekonomiczną coś na wzór tej z kleszczowa bądź z radomska. Ronda upłynniają ruch. Słyszałem o pomyśle trzech rond, ale jak wiadomo na wszystko powyższe potrzebne są środki. Najważniejszą decyzją nowego burmistrza, bądź też starego, powinno być ZRÓWNOWAŻENIE BUDŻETU, ok. 30-40% urzędników powinno znaleźć jakąś uczciwszą pracę, bo są zbędni. Jeśli chcemy przedsiębiorstwa to musimy mieć dla nich specjalną obsługę w ratuszu i zdecydowanie niższe dla nich podatki.

    #21672 Reply
    Lukasso
    Gość

    Gumis – krytykujesz Tokarskiego za wypuszczenie obligacji przez powiat, z ktorym on nie ma nic wspólnego. Skoro jestes takim fachowcem a mylisz gminę z powiatem to ja nawet twoich wypowiedzi nie biorę na poważnie.

    #21676 Reply
    Gumiś
    Gość

    weź chłopie przestań brać to co bierzesz albo przerzuć się na mocniejsze i przeczytaj jeszcze raz od początku całą konwersacje, wiem że mogę za dużo wymagać ale ze zrozumieniem przeczytaj

    #21677 Reply
    tadeo
    Gość

    Dzisiaj był ostatni dzień gdy wchodziłem poczytać to forum. Poniżej krytyki. Żenada. Poza kilkoma wpisami w tym Wolnego z 1.11. który coś próbuje sensownego wnieść, to większość wpisów jest kandydatów na burmistrza piszący pod lipnymi nicami. Mało tego nic nie wnoszą a tylko na zasadzie krytyki chcą nabić sobie wyborców. Ogólna krytyka poczynań Tokarskiego a nic nie ma na temat programów konkretnych kontrkandydatów. A ja jako świadomy wyborca chcę wiedzieć :
    – p. Szydłowski czy to prawda że zamiast szlaku końskiego ma Pan do zaproponowania Szlak Maryjny , czy Miastem i Gminą będzie Pan zarządzał tak jak Dyrektor Zespołu Szkół ?
    – p. Barczak czy to prawda , że Targowica za Pańskich rządów ma zostać przebudowana i stanie tam Wielki Namiot Cyrkowy a receptą na bezrobocie ma być zatrudnianie wszystkich bezrobotnych jako klownów ? Kto za Pana będzie podejmował decyzje jeżeli zostanie Pan wybrany ?
    -p. Tokarski czy obiecuje Pan , że jeżeli nie zostanie Pan wybrany to już nigdy w przyszłości nie będzie się Pan ubiegał o to stanowisko. Nie będzie Pan kołem ratunkowym dla tych którzy doprowadza do ruiny i zniszczą dzisiejszy obraz Pajęczna ?
    -p. Powązka czy czuje się Pani na siłach zarządzać ludźmi,kierować machiną urzędniczą . Dysponować budżetem gminy myśleć o każdym z obywateli jako o swoim bliskim sąsiedzie ? To nie jest stanowisko reprezentacyjne. Czy dotychczas w polityce lokalnej coś Pani zrobiła , zaistniała Pani w jakiś sposób ?
    – p. Górecki do Pana nie mam pytań , No może poza jednym Pan na serio startuje czy sobie jaja robi ?

    #21693 Reply
    papasmerf
    Gość

    mefisto, twoja wypowiedź świadczy o twojej wiedzy i inteligencji. pozdrawiam

    #21698 Reply
    kurys
    Gość

    Tadeo, twoje słowa: „większość wpisów jest kandydatów na burmistrza piszący pod lipnymi nicami.Mało tego nic nie wnoszą a tylko na zasadzie krytyki chcą nabić sobie wyborców.”są zastanawiające, bo niby wszystkich kandydatów prześmiewasz, a tokarskiego w zawoalowany sposób wynosisz:-)Na szczęście jednak widzę, że czytają i wypowiadają się tacy, którzy do naiwnych nie należą. Jeśli więc pod Tadeo ukrył się wielki wlodarz naszej gminy, to pozwolę sobie na kilka słów do Pana, Panie Tokarski.
    Powinno cieszyć nas to, co zostalo zrobione w naszej gminie, zaprzeczyć temu nie można,że Pajęczno wygląda coraz lepiej i pomińmy tu fakt, że odbywa się to kosztem poważnego zadlużenia gminy. Jednak największym problemem jest nie dziurawa droga a bezrobocie. Czy uważa Pan, że człowiek bezrobotny raduje się nowym chodnikiem, placem targowym, czy zjazdem końskim? Gdyby tak choć na miesiąc został pan człowiekiem bezrobotnym, bez nadziei na jakąkolwiek pracę, to przekonalby się pan, że nic z tego, co dzieje sie w gminie, takiego człowieka nie raduje a wręcz przeciwnie, dołuje. Brak pracy doprowadza ludzi do depresji, ci wyksztalceni żałują, że przez lata inwestowali w studia. Skończyliby szkolę zasadniczą i w wieku 30 kilku lat dorobiliby się porządnego auta.A tak, patrzą na swój dyplom mgr i zastanawiają się do czego go użyć, by okazal się w końcu użytecznym. Więc apeluję do pana. Niech się Pan skupi na walce z bezrobociem! A wszyscy będą zadowoleni i nawet nie będą wnosić pretensji o tych 110 prac gminy. Niech pan zatrudni – da szansę ludziom z pasją, którzy mają pomysly na to, jak pomóc potrzebującym, a nie jak nabić swoją kiesę.Myślę, że ma pan duze szanse na wygraną, bo zagłosuje na pana 110 prac gminy i ich rodziny. Dlaczego? Tu kolo się zamyka – Bo praca jest dla ludzi -proszę mi wierzyć- najważniejsza. Jestem pewien, że może pan uszczęśliwić ludzi właśnie zatrudnieniem a i sobie przynieść tym zadowolenie.

    #21711 Reply
    przemo
    Gość

    jaki był stan zadłużenia budżetu gminy Pajęczno przed pierwszym dniem pracy p. Tokarskiego, a jaki jest dzisiaj?

    #21763 Reply
    wolny
    Gość

    1,11 napisałem post ale już sam sobie znalazłem na niego odpowiedz, obwodnicy nie będzie na pewno bo już była o niej rozmowa z Panem T, przed wyborami 2009 to była obietnica ze powstanie do końca 2013 hmm nie ma jej trudno, to nie moje słowa lecz oto dowód
    http://images38.fotosik.pl/112/f0898078d417b853.jpg

    – co do wypowiedzi co niektórych tutaj to ze są ładne bloki to raczej na pewno nie za sprawą gminy kochani, gminy bloki to jak się nie mylę to te żółte przy Kościuszki które raczej powodem do dumy nie są (chodzi mi o wygląd), pozostałe bloki zostały wyremontowane tylko i wyłącznie dzięki mieszkańcom
    – do koni nie mam nic, co prawda są tyle lat w Pajęcznie ale nigdy na nich nie byłem bo mnie nie interesują, niech będą sobie dalej
    – pasowało by wreszcie wypoziomować fontannę bo wstyd ze od nowości jest przechylona
    – co do gminy dziwi mnie ze ma zadłużenie przecież non stop wszystko wyprzedają i niedługo Pajęczno nie będzie Pajęczna

    #22872 Reply
    Sylwester
    Gość

    Porównując artykuł ze strony internetowej Dziennika Łódzkiego z informacją o zakazie wieszania ogłoszeń wyborczych na słupach, z pewną publikacją z dnia dzisiejszego w innym tygodniku dotyczącym sprawy nieprawidłowości w dystrybucji plakatów wyborczych pytam dlaczego plakaty jednego z kandydatów na wójta w gminie Rząśnia jednak wiszą na słupach?
    Chodzi konkretnie o Pana Sikorę który szumnie zapowiada składanie pozwów i chwali się znajomością prawa, a sam nie wie gdzie można plakaciki wieszać, a jest tego naprawdę dużo.

    #22874 Reply
    przemo
    Gość

    Pajęczno nie zmieni się nigdy póki nie zmieni się sposobu myślenia o samorządzie i jego zarządzaniu. Dla burmistrza miasta najważniejszym problem miasta powinno być bezrobocie, a nie targi końskie (realizacja własnego hobby za pieniądze mieszkańców) czy dni pajęczna. A niestety tak większa liczba osób głosujących sądzi. Najpierw chleb, potem igrzyska.
    Gdybym startował i wygrał wybory, to pierwszą rzecz, jaką bym zrobił, to obniżyłbym sobie i radnym pensję o połowę, dlatego że zarobki burmistrza i radnych powinny być odpowiednie do stanu budżetu gminy. Bo to oni ponoszą odpowiedzialność za stan zadłużenie i wyższe podatki lokalne . Wielu obecnych kandydatów startuje tylko i wyłącznie po tą pensje, jestem o tym święcie przekonany. Prawie 13 000 zł brutto robi wrażenie, kto by nie chciał.
    Dariusz Tokarski przez trzy kadencje kosztował mieszkańców gminy już ok. 1 800 000 zł, to nie lekka przesada ?

    #22878 Reply
    Strzelec
    Gość

    I tu wychodzi prawdziwe oblicze tego Pana. Chodzi po domach i opowiada niesamowite brednie, obiecując gruszki na wierzbie (często te które już wyrosły), chwaląc się swoją niesamowitą wiedzą i oczerniając innych, a sam gubi się w prostych sprawach. Żeby to jeszcze nie wytykał tego innym ale teraz to się ośmieszył. Słoma z butów i tyle! Ciekaw jestem co z jego sławnym chyba już protestem wyborczym? Złożył czy nie? A może nawet sąd go wyśmiał? K… taki człowiek chce być Wójtem! Obecny przynajmniej nie gada głupot.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 106 do 120 (z 132)
Odpowiedz do: Reply #21473 in Wybory 2014
Twoje informacje