R e k l a m a

Wybory

  • This topic has 21 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 2 years temu by Mariola.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
  • Autor
    Wpisy
  • #111017 Reply
    król każdej wsi
    Gość

    Na kogo zagłosujecie w przyszłorocznych wyborach samorządowych na nowych rajców miejskich i głównego namiestnika folwarku ?

    #111021 Reply
    Grzegorz
    Gość

    Na pewno nie na Mielczarka, drugi raz się nie dam nabrać.

    #111022 Reply
    Edward
    Gość

    Ja zagłosuje na byłego burmistrza Dariusza , bo on idealnie nadawał się na to stanowisko i umiał zarządzać miastem

    #111023 Reply
    Emhry var Emreis
    Gość

    A JA WIDZĘ NA FOTEL BURMISTRZA PANA LESZKA

    #111024 Reply
    Zaqzaq
    Gość

    Hahaha, dobre

    #111027 Reply
    Yarek
    Gość

    A może Beatę Mateusiak Pieluche, bo do sejmu nie będzie nawet na liście. Doświadczona w samorządzie.

    #111029 Reply
    Paweł
    Gość

    Leszek to niech się za robotę weźmie, bo chodzi po szkole jak dyrektor. A w szkole dziadostwo się robi coraz większe.

    #111030 Reply
    Ereere
    Gość

    Edward nie wiem czy poprzedni burmistrz będzie chciał wrócić do tego syfu który mu obecny zostawi. Wszystko popsuł skłócił ludzi nic nie umie rozwalił budżet śmieci i podatki psuje nadal tak jest jak się dwoch bab słucha

    #111031 Reply
    Info
    Gość

    Zacznijmy od tego że wybory samorządowe są przesunięte odbędą się dopiero w 2024r

    #111033 Reply
    Grześ
    Gość

    Wiem jedno. Nigdy więcej NIKOGO z PISu.
    Takich gamoni i patałachów nie wolno znowu dopuścić do rządzenia.
    Oni nic nie potrafią.

    #111034 Reply
    Wiktor
    Gość

    Ci z pisu to potrafią tylko i wyłącznie doić ten kraj. Widać po tych tutejszych jaka to zaraza.

    #111036 Reply
    Oooj Redakcjo
    Gość

    Słownictwo typu „gamoni” „patałachów” „zaraza” czy innych wulgaryzmów anty PiS pisanych przez farmę trolli nie jest banowane ani usuwane natomiast ważne jest dać bana lub usunąć post wobec kogoś kto uważa że nie jesteśmy w stanie przyjąć Ukraińców a Polaków gnębi się obostrzeniami których Ukraińców nie dotyczą ….. Oczywiście akceptujecie wolność słowa pod warunkiem że jest zgodna z waszymi oczekiwaniami 😂

    #111047 Reply
    Jurek
    Gość

    W Brzeźnicy też potrzebna zmiana, myślę że Pani Agnieszka Morga to dobry kandydat👍

    #111055 Reply
    No i co
    Gość

    Jurek a kogo obchodzi twoje myślenie a ja mam innego kandydata

    #111056 Reply
    Monia
    Gość

    Ja i moja cała Rodzina na obecnego Burmistrza Mielczarka ( i od razu dla hejterów ktorzy sie zaraz odezwą chce zaznaczyć że ani ja ani moja Rodzina w Gminie ani organach z nią powiązanych nie pracuje )…a dlaczego bo według mnie jest przyzwoitym człowiekiem i nie kradnie…a to w dzisiejszych czasach rzadka cecha u polityka…

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 22)
Odpowiedz do: Reply #111055 in Wybory
Twoje informacje