Wybory burmistrza Działoszyna
Pajęczno › Forum › Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego › Wybory burmistrza Działoszyna
- This topic is empty.
-
AutorWpisy
-
Wyborca
GośćJak myślicie kto ma największe szanse na zwycięstwo ???
Wyborca
GośćMoim zdaniem żaden z kandydatów nie zagraża obecnemu burmistrzowi. Programy słabe. Obietnice wyssane z palca. Chyba nikt nie wierzy w takie bajki co obiecują na tych swoich ulotkach. Poziom spotkań z wyborcami też nie powala. Jeszcze dużo pracy i nauki przed nimi.
Gosia
GośćMam ogromną nadzieję że p. Drab pożegna się ze stanowiskiem burmistrza. Moim zdaniem więcej popiół niż zrobił pozytywnego.
Maria
GośćJa Również mam nadzieję że Pan Drab wygra bo to Prawy człowiek i naprawdę coś chce zrobić a nie tylko ładnie mówić przed wyborami, inni Kandydaci mają w Programie jego projekty rozpoczęte albo to co ma zamiar zrobić. Nic swojego nowego nie mają….. A to nieładnie jechać tak czyimś kosztem… I to na początku politycznej kariery…
Ban
GośćWedług mnie wygra obecny Burmistrz.
Lupa
GośćTylko obecny burmistrz Drab. Przyjdzie nowy zacznie rozliczać starego i kadencja zmarnowana. Jak to mówi stare sprawdzone przysłowie ,,masz chleb nie szukaj bułek”
Wyborca
Gość@Gosia a co takiego popsuł obecny burmistrz? Możesz jaśniej i czytelniej napisać. Przed wyborami to ważne żeby ludzie mogli zdecydować jak najlepiej.
wyborca
Gość1. Spowodował ogromne zadłużenie bliskie 20 milionów złotych.
2. Nie dotrzymuje składanych obietnic (likwidacja SP).
3. Niegospodarnie wydaje publiczne (czyli nasze) pieniądze.
4. Faworyzuje swoich popleczników i dba tylko o swoje i ich interesy.
5. Brakuje mu pomysłów na rozwój miasta.
To tylko 5 piątka z wielu jego zaniedbań.Kajakaja
GośćPo co piszesz o tym na pajęczańskim forum ? My wam burmistrza, ani radnych nie będziemy wybierac
wyborca
GośćCo najmniej 5 powodów dla których DRAB nie powinien ponownie zostać wybranym
1. Spowodował ogromne zadłużenie bliskie 20 milionów złotych.
2. Nie dotrzymuje składanych obietnic (likwidacja SP).
3. Niegospodarnie wydaje publiczne (czyli nasze) pieniądze.
4. Faworyzuje swoich popleczników i dba tylko o swoje i ich interesy.
5. Brakuje mu pomysłów na rozwój miasta.
To tylko 5 piątka z wielu jego zaniedbań.wyborca
GośćTo jest wątek o wyborach burmistrza Działoszyna więc to TY jesteś nie w tym miejscu co trzeba a „Twoje Pajęczno” dotyczy całego powiatu.
Emila
GośćDo wyborcy, Żeby coś robić trzeba brać kredyty, gdyby szkoły nie zlikwidował zadłużenie było by jeszcze większe , pieniądze są nie tylko twoje bo moje też i setek wyborców którym podobają się żądy Draba i jego gospodarnosc oraz go popierają więc niemów w imieniu wszystkich. Co do obietnic to realizuje je wszystkie może co niektóre trochę przesunięte w czasie ale jednak w końcu są realizowane, nie wszystko można zaplanować z góry na tip top. Myślę że postawienie między innymi na rekracje i turystykę w naszym mieście to pomysl i strzał w dziesiątkę. Ja tam idę za Panem Drabem i moja rodzina też narazie niechcemy zmian Pozdrawiam a teraz czekam na hejt :p
wyborca
GośćHejtu nie będzie przynajmniej z mojej strony a jeśli chodzi o setki popierające Draba to przypominam że są również setki jak nie więcej jego przeciwników. A to że nie dotrzymuje obietnic to w przypadku Draba norma. Znam wiele przypadków składania obietnic bez pokrycia i realizacji. Szanujmy się i nie dajmy sobą manipulować.
wyborca 2
GośćPopieram Wyborcę. Szanujmy się i nie dajmy się zastraszać. Ja, moja rodzina i znajomi przeciwko obecnemu włodarzowi. Zniszczył miasto. Skłócił i zastraszył ludzi. Chcecie żyć tak dalej, gdzie ludzie na siebie donoszą?
Chamstwo w panstwie
GośćPowiedzcie mi ludziska czy w UG można być jednocześnie…
1. Sekretarzem
2. Naczelnikiem wydziału
3. Zastępcą wydziałuPytam z ciekawości choc taka sytuacja ma miejsce w UG w Działoszynie
-
AutorWpisy