R e k l a m a

Wybory w Pajęcznie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 66)
  • Autor
    Wpisy
  • #78272 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Wszystko na temat wyborów w Pajęcznie.

    Nowe tematy dotyczące wyborów będą kasowane.
    #78278 Reply
    Normalny
    Gość

    No i brawo.
    W koncu bedzie porzadek.

    #78291 Reply
    Www
    Gość

    Jak przychodzi do merytorycznej dyskusji to nikogo nagle nie ma 🙂

    #78317 Reply
    Ela
    Gość

    W nawiązaniu do wysypiska, przedostatniej wypowiedzi pana Góreckiego.
    Panie Górecki, to by się mniej więcej zgadzało, o czym Pan pisze. Ale mam pytanie do przyszłego burmistrza – co my teraz możemy z tym zrobić?

    #78318 Reply
    jarek
    Gość

    Cisza wyborcza dopiero od godz. 24 w PIĄTEK czyżby REDAKCJA DOSTAŁA NAKAZ WPROWADZENIA CENZURY

    #78319 Reply
    Redakcja
    Keymaster
    #78341 Reply
    Ciekawy
    Gość

    Psy Piotrka do ataku!!! 😉

    #78352 Reply
    Waldek
    Gość

    troche kultury ludzie

    #78381 Reply
    Aska
    Gość

    Zero konkretów tylko kłamstwa i żale

    #78383 Reply
    Grzyb
    Gość

    mogliby już cisze wprowadzić to by spokój był hehe

    #78385 Reply
    Pisia
    Gość

    Mielczarek to pisior, będzie jak w Strzelcach.

    #78386 Reply
    Michalica
    Gość

    Cóż za głęboko merytoryczna wypowiedź :/ Groby na cmentarz idź lepiej posprzątać albo znicze zapalić… Wróżka się znalazła, wcześniej też przewidywałaś przyszłość, z jakim skutkiem?

    #78389 Reply
    Fan!
    Gość

    Zbliża się dzień w którym wszyscy będziemy musieli podjąć decyzję…. Jako osoba totalnie bezinteresowna, zastanawiam się kto zasługuje na mój głos… I poszedłem wczoraj wieczorem na spacer ulicami Pajęczna i nie była to tylko ulica Rekreacyjna(która jest wybitnie pięknym deptakiem), ale ul. Wiśniowa, Kościuszki, Sienkiewicza itd…. i ten spacer udowodnił mi tylko przekonanie, że Tokarski odmienił to miasto. Jak patrzyłem na szkoły, hale, na chodniki, na oświetlenie, wszechobecna zieleń, kwiaty na lampach itd itd…. Nie doszedłem do ościennych wiosek, ale wiem jak wyglądają świetlice, remizy, place zabaw itd…. Oczywiście szanując drugiego kontrkandydata Pana Mielczarka to ja osobiście będę głosował na Tokarskiego. Każdemu proponuję dokonać głębokich przemyśleń i obiektywnego spojrzenia jak bardzo cała nasza gmina się rozwinęła, jak dużo możliwości daje i dzięki komu to wszystko mamy. Oczywiście zawsze można by powiedzieć, że to by jeszcze można zrobić, tamto jeszcze zrobić…., ale patrząc na możliwości naszego budżetu to śmiem twierdzić, że Tokarski dokonał epokowych zmian i to się ceni i ja za to dziękuję. Każdemu życzę mądrej głowy w wyborach i dobrej decyzji.

    #78395 Reply
    Alex
    Gość

    Tak to racja Pan Darek zmienił to miasto na dobre. Popieram Go całym sercem

    #78396 Reply
    obcy
    Gość

    Czy to prawda, że obecny burmistrz podjął w ciągu ostatnich tygodni decyzję o kolejnym powiększeniu wysypiska śmieci? Jeśli tak, to czy rada o tym wiedziała?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 66)
Odpowiedz do: Reply #78278 in Wybory w Pajęcznie
Twoje informacje