R e k l a m a

Wybory w Pajęcznie

Przeglądajasz 6 wpisów - od 61 do 66 (z 66)
  • Autor
    Wpisy
  • #78617 Reply
    Piotr Walusiak
    Gość

    W dniu dzisiejszym zostałem zaatakowany (oczywiście słownie) przez moją byłą koleżankę partyjną Małgorzatę Powązka (o ironio w Urzędzie Gminy i Miasta w Pajęcznie podczas składania wniosku o wycinkę drzew) o szkalowanie czy pomawianie jej. Oświadczam z całą stanowczością. Małgosia nie wiem o czym mówiłaś. Wiem, że nigdy jeszcze raz podkreślam nigdy na żadnym forum i nie tylko nie wypowiadałem się na twój temat. Proszę zweryfikuj oszczerstwa pod moim adresem. Z wyrazami szacunku. Piotr Walusiak

    #78622 Reply
    Jan
    Gość

    Do Pana Piotra Walusiaka.
    Panie Piotrze, co pana prywatne sprawy i kontakty towarzyskie, mają wspólneg z postem „Wybory w Pajęcznie”?

    #78624 Reply
    Ania
    Gość

    Klakierem mielczarka jest Górecki

    #78625 Reply
    Marcin
    Gość

    Panie Bogdanie czyli mam rozumieć, że jednak był Pan Mężem zaufania kandydata na burmistrza Pana Mielczarka?! Dlaczego wcześniej tak to ukrywaliście?
    A co Panu przeszkadza kościół?! To jest Pana stanowisko czy całego KWW Rozwoju Ziemi Pajęczańskiej?!
    Nie zauważył Pan ile się zmieniło dookoła parafii dzięki pomocy gminy?! W Działoszynie Panu nie przeszkadzało jak na Drab pomagał przy chodnikach czy parkingach czy budowie kościoła!?!
    Dla mnie jasny przekaz a klakierem nie jestem! Tylko znam fakty z Działoszyna od znajomych jak to było za Pana burmistrzowania!
    W 2014 dostał Pan 171 jeden głosów czyli mam rozumieć że nie dosypali Panu?! Nie pozdrawiam

    #78630 Reply
    XXX
    Gość
    #78636 Reply
    Kalina
    Gość

    Pan Bogdan Górecki.
    Dziękuję za informację, ale to nie Pańskie nazwisko mnie zaniepokoiło, a tej wymienionej wyżej Pani.:) Pozdrawiam.:)

Przeglądajasz 6 wpisów - od 61 do 66 (z 66)
Odpowiedz do: Reply #78630 in Wybory w Pajęcznie
Twoje informacje