R e k l a m a

Wybory parlamentarne

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #118231
  Edd
  Gość

  Na kogo będziecie głosować w zbliżających się wyborach do sejmu i senatu?

  #118246
  Jop
  Gość

  Na PiS 😜

  #118248
  Wyborca
  Gość

  Oczywiście że na PiS ..POgonić hiPOkrytów do Berlina

  #118251
  Ocena
  Gość

  Pisiorów wywieźć na syberię, to zdrajcy i zaprzańcy Polski. Historia to uwieczni. Prawda jest taka, że nie ma na kogo głosować. a w ogóle to wybory wg systemu Donta to wielkie oszustwo. Gdzie tu demokracja. Ani równe ani powszechne. Prezesi partii ustalają miejsca na listach a tym samym wybór. Dlatego od 30 lat mamy prawie tych samych posłów i senatorów. Tylko doją kasę i rosną im brzuchy. Jak to możliwe, że w niby demokratycznym państwie, po niby odzyskaniu niepodległości, rządzą TW i ubecy. To bardzo chory kraj, nie dawajcie się przekupywać, bo i tak to się zemści. Przeanalizujcie kto w powiecie jest na stołkach. Przypadków nie ma, szczególnie w polityce. Doją nasze podatki.

  #118264
  Szopipi
  Gość

  Na PiS, dzięki niemu na socjalu mogę żyć jak król 🙂

  #118267
  Szczaw i mirabelki
  Gość

  POlityczni hiPOkryci obiecują jeszcze więcej tylko 4 dni pracy raty kredytowe zero procent renta podniesiona do minimalnej krajowej a przecież pieniędzy miało nie być

  #118270
  Nenek
  Gość

  Co ta ruda dycha opowiada? Jest pusta jak stodoła przed żniwami.

  #118273
  Szczaw i mirabelki
  Gość

  Nenek chyba was strach nie obleciał i nie wycofujecie swoich obietnic wyborczych a może mam tutaj wkleić artykuły lub filmiki waszego bajKOpisarza który to wszystko obiecał 🙂

  #118288
  lamus
  Gość

  Na pewno nie na PiS i PO. Zaraz po wyborach wrzucą podatki od aut spalinowych które sami wpisali w to całe Unijne KPO i wrócimy do koni i furmanek.

  #118293
  Hmm
  Gość

  No to na kogo może na Konfederację 🤔

  #118305
  Kawka
  Gość

  Nie mamy ŻADNYCH wyborów. Prezesi partii poustalają kto będzie posłem i senatorem. To pic na wodę. Tylko wybory na najniższym szczeblu samorządowym mają jeszcze coś z demokracji. Tak jest od 30 lat. Tylko JOWY.

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.