R e k l a m a

WYBORY PREZYDENCKIE 2020

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego WYBORY PREZYDENCKIE 2020

• This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
  • Autor
    Wpisy
  • #96150 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

Już niedługo 10go maja odbędą wybory urząd Prezydenta RP chciałbym poczytać wasze opinie bo będę głosował za Dudą

#96154 Reply
    Ołówek
    Gość

Dzięki nieudolności kandydatki i drapieżności tygryska Szanowny Pan prezydent wygra w I turze. Dziękuje.

#96155 Reply
    tadek
    Gość

Ja poprę Bosaka.

#96156 Reply
    Zielony
    Gość

Myślę, że będzie druga tura. I w drugiej turze może przegrać obecny Prezydent.

#96173 Reply
    Ewka
    Gość

A ja tylko na mojego Dudusia

#96178 Reply
    Zielony
    Gość

Myślę, że najbardziej prawdopodobne rozwiązanie to dymisja Pana Prezydenta. Wtedy PiS rozpisuje nowe wybory,na połowę lipca br.

#96197 Reply
    krzyś
    Gość

czy ktoś normalny zagłosuje?

#96209 Reply
    Dam
    Gość

U mnie cała rodzina głosuje za Dudełem

#96226 Reply
    łociec rodziny polskiej
    Gość

Ja głosuję za PIS

Nam żyje się bardzo dobrze.
    Mamy rozwód z żoną (żona ma alimenty z gminy), mamy 500+, 300+ i jeszcze trochę więcej +, państwo dokłada do mieszkania, węgla, rodzinne, itp. Mamy 4 dzieci. Ja pracuje dorywczo, mam dużo czasu dla rodziny. Nasz dochód to ok 8500 – 9000 miesięcznie.
    Jestem za PIS

ps.
    Do pracy niech idą ci co nie mają na życie

#96230 Reply
    zły
    Gość

tak, dokładnie.

rodziny mają 500+, emerycie 13ki i 14ki, osoby do 26 roku zwolnione z podatku a uczciwy pracujący obywatel co ma? ma na to wszystko robić.

pis sam już się gubi w tym co robi, te wybory to farsa, cyrk i kpina

#96231 Reply
    Wyborca
    Gość

Zły zadajesz głupie pytanie właśnie wymieniłeś powody dlaczego PiS wygrał a co miał uczciwy pracujący obywatel za czasów państwa teoretycznego ?? harówkę do 67 roku 18 % POdatek grabierz na OFE dopiero teraz wreszcie pieniądze trafiają do obywateli młody wiecznie nie będziesz jak zostaniesz emerytem mam nadzieje że odmówisz pobrania 13stki

#96232 Reply
    Pan Adaś
    Gość

Ludzie głosujmy na PIS

Dziś jest mnie stać na wszystko. Stać mnie na papierosy, setkę wódki, jakieś piwko. A za czasów PO tylko kłótnie, bo żona nie chciała dawać kasy.
    Mamy 500+ nie pracujemy, gmina też nam daje kasę i czasami paczki z żywnością.

Żyć nie umierać.

#96242 Reply
    Laik
    Gość

Ja kartą wyborczą wytrę sobie …. Bo nie mam zamiaru jej nigdzie nosić i narażać siebie i innych. THE END

#96244 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

A ja z chęcią zaniose KODORAŚCI zawsze byli tchórzami POtrafią tylko szczekać

#96246 Reply
    Laik
    Gość

Odważny wyborco Pana ,,długopisa” idź do szpitala jako wolontariusz skoro taki odważny jesteś. A głosowanie w obecnej sytuacji to nie odwaga tylko głupota.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
Odpowiedz do: WYBORY PREZYDENCKIE 2020
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close