R e k l a m a

WYBORY PREZYDENCKIE 2020

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego WYBORY PREZYDENCKIE 2020

• This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
  • Autor
    Wpisy
  • #96150 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

Już niedługo 10go maja odbędą wybory urząd Prezydenta RP chciałbym poczytać wasze opinie bo będę głosował za Dudą

#96154 Reply
    Ołówek
    Gość

Dzięki nieudolności kandydatki i drapieżności tygryska Szanowny Pan prezydent wygra w I turze. Dziękuje.

#96155 Reply
    tadek
    Gość

Ja poprę Bosaka.

#96156 Reply
    Zielony
    Gość

Myślę, że będzie druga tura. I w drugiej turze może przegrać obecny Prezydent.

#96173 Reply
    Ewka
    Gość

A ja tylko na mojego Dudusia

#96178 Reply
    Zielony
    Gość

Myślę, że najbardziej prawdopodobne rozwiązanie to dymisja Pana Prezydenta. Wtedy PiS rozpisuje nowe wybory,na połowę lipca br.

#96197 Reply
    krzyś
    Gość

czy ktoś normalny zagłosuje?

#96209 Reply
    Dam
    Gość

U mnie cała rodzina głosuje za Dudełem

#96226 Reply
    łociec rodziny polskiej
    Gość

Ja głosuję za PIS

Nam żyje się bardzo dobrze.
    Mamy rozwód z żoną (żona ma alimenty z gminy), mamy 500+, 300+ i jeszcze trochę więcej +, państwo dokłada do mieszkania, węgla, rodzinne, itp. Mamy 4 dzieci. Ja pracuje dorywczo, mam dużo czasu dla rodziny. Nasz dochód to ok 8500 – 9000 miesięcznie.
    Jestem za PIS

ps.
    Do pracy niech idą ci co nie mają na życie

#96230 Reply
    zły
    Gość

tak, dokładnie.

rodziny mają 500+, emerycie 13ki i 14ki, osoby do 26 roku zwolnione z podatku a uczciwy pracujący obywatel co ma? ma na to wszystko robić.

pis sam już się gubi w tym co robi, te wybory to farsa, cyrk i kpina

#96231 Reply
    Wyborca
    Gość

Zły zadajesz głupie pytanie właśnie wymieniłeś powody dlaczego PiS wygrał a co miał uczciwy pracujący obywatel za czasów państwa teoretycznego ?? harówkę do 67 roku 18 % POdatek grabierz na OFE dopiero teraz wreszcie pieniądze trafiają do obywateli młody wiecznie nie będziesz jak zostaniesz emerytem mam nadzieje że odmówisz pobrania 13stki

#96232 Reply
    Pan Adaś
    Gość

Ludzie głosujmy na PIS

Dziś jest mnie stać na wszystko. Stać mnie na papierosy, setkę wódki, jakieś piwko. A za czasów PO tylko kłótnie, bo żona nie chciała dawać kasy.
    Mamy 500+ nie pracujemy, gmina też nam daje kasę i czasami paczki z żywnością.

Żyć nie umierać.

#96242 Reply
    Laik
    Gość

Ja kartą wyborczą wytrę sobie …. Bo nie mam zamiaru jej nigdzie nosić i narażać siebie i innych. THE END

#96244 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

A ja z chęcią zaniose KODORAŚCI zawsze byli tchórzami POtrafią tylko szczekać

#96246 Reply
    Laik
    Gość

Odważny wyborco Pana ,,długopisa” idź do szpitala jako wolontariusz skoro taki odważny jesteś. A głosowanie w obecnej sytuacji to nie odwaga tylko głupota.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
Odpowiedz do: WYBORY PREZYDENCKIE 2020
Twoje informacje